7 ابزار رایگان تست ریسپانسیو بودن سایت – ماهدیس وب

ابزار سئو Moz نهتنها همه آن چیزی که از بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی انتظار دارید را در خود دارد و به شما ارائه میدهد، بلکه 2 ویژگی تأثیرگذار منحصربهفرد نیز دارد.

هدف از سئو

کتابهای الکترونیک یا ایبوکها نحوهی جدید ارائهی کتاب به دست مخاطبین است که در این سبک کتابها به صورت پروندههای الکترونیکی به اشتراک گذاشته میشوند.

به علاوه بهتر است بدانید کوتاه کنندههای لینک یا URL shortener ها میتوانند نقش مهمی در سئوی سایت داشته باشند.

الگوریتم جدید گوگل

برای انتخاب گزینهای که پاسخگوی نیاز شما باشد، بودجهتان را بررسی کنید و با تمرکز بالا، استراتژی سئوی برند خود را طراحی و انتخاب کنید.

بررسی انلاین سئو

انتخاب شماره 1 برای تحلیل استراتژی سئوی رقبا، SpyFu است. استفاده برای 750 کلمه مشاوره سئو اول رایگان است.

سئو مطلوب از دید گوگل

Moz Keyword Explorerروش استفاده سادهای دارد و خیلی زود کلمات کلیدی پیشنهادی را خواهید یافت. صرفاً به سبب همین برند معتبر، خیلی از وبسایتهای معتبر خبری در صفحات خود به شما لینک خواهند داد و عدهی زیادی از مردم نام برند شما را در گوگل سرچ خواهند کرد.

با ثبتنام در Moz، 10 گزارش رایگان در ماه دریافت خواهید کرد. با خرید اشتراک یکساله، هزینه 33 دلار در ماه بهحساب شما منظور خواهد شد.

کلمات کلیدی مرتبط به شما پیشنهاد خواهد شد. بررسی کلی سایت : مشکلات دیداری سایت در طراحی ، مشکلات طراحی سایت در پلتفرم های دیگر مانند موبایل و تبلت ، بهینه سازی کد HTML ، بهینه سازی طراحی محتوای وب سایت ، بررسی سایت با ابزار MOZ ، کلمات کلیدی هدف را بازبینی کنید.

مشابه چند گزینه دیگر که در این لیست به آن اشاره کردیم، Serpstat معدود دفعاتی بهصورت رایگان قابلاستفاده است. این بسیار مرسوم است که ما در صفحات بیش از یک تگ H1 داشته باشیم و این از نظر معنایی ایراد به حساب می آید.

رازهای سئو حرفه ای

اگر در یک niche اشباعشده فعالیت میکنید، SpyFu تفاوت بزرگی را برای شما رقم خواهد زد. این محصول همهکاره یک راهکار ساده برای رسیدن به همه مقاصد سئو است. البته SEMrush یک ابزار غیر رایگان است که باید نسخه پرمیوم آن را تهیه کنید.

تمام الگوریتم های گوگل

قبل از توضیح یک نکته مهم وجود دارد که باید بدانید. اگر به دنبال یک پکیج کامل سئو هستید، Serpstat گزینهای عالی برای شما خواهد بود. اگر بزرگترین نگرانی شما بودجه است، به سراغ Google Keyword Planner و یا Serpstat بروید.

نکات سئو در مقاله نویسی

در پاسخ به adwords چیست و تاریخچه گوگل ادوردز بایستی گفت Google Ads یا به اصطلاح قدیمی آن گوگل ادوردز که به فارسی تبلیغات در گوگل ترجمه شده است، یکی از گزینههای بازاریابی اینترنتی است.

سایت بررسی سئو سایت

اغلب ابزارهای فعلی که برای این کار ساخته شده، غیر رایگان و پولی هستند. پس از واریز وجه، خدمات تایید شده و تیم تولید محتوا شروع به کار می کنند.

گوگل کنسول چیست

البته نباید این کار را انجام دهید زیرا در صورت امن نبودن نیز مشکلاتی را برای شما ایجاد خواهد کرد. با فراگیر شدن استفاده از رسانههای اجتماعی، نمیتوان از اهمیت تولید محتوا چشمپوشی کرد.

سئو سایت آگهی

سبب شده است تا این شبکه اجتماعی، شرایط خاصی را برای همکاری در کسب درآمد برای کاربران قرار دهد. دریغ نکنید.این کلمات آهنگ حرکتی خوانندگان را حفظ می کند و حتی خواص شگفت انگیزی برای خط نوشتاری شما خواهد داشت.

سئو و راه های انطباق با آن

بسته « Basic » Keyword Tool در صورت تهیه اشتراک سالانه هزینهای 69 دلاری در هر ماه را برای شما در پی خواهد داشت.

یک برنامه شخصی برای شما 55 دلار در ماه هزینه در بردارد. قیاس سایتهای مختلف که روی یک جستجوی مشخص رقابت میکنند. سرعت لود جزو آن دسته از فاکتور هایی است که رسما توسط گوگل به عنوان یک فاکتور مهم در رتبه بندی اعلام شده و عده زیادی از کارشناسان و فعالان صنعت سرچ بر این عقیده اند که سرعت لود صفحه جزو ۵ فاکتور مهم در رتبه بندی نتایج جستجو است پس همین حالا برای تست سرعت سایت اقدام کنید.

بررسی رتبه سایت در گوگل

البته حواستون باشه که شما فقط 3 وب سایت رو می تونید روزانه با این ابزار رایگان بررسی کنید و اگه سایت های بیشتری دارید مجبورید حق عضویت پرداخت کنید.

آنالیز سایت توسط گوگل

با استفاده از نمودار ویژگیهای رقبا، رقبای خود را شناسایی کنید. تحلیل ترکیبی وبسایت، ابزار تحقیق کلمات کلیدی، تحلیل SERP، تحلیل بک لینکها، پیگیری رنک و رسیدگی به ویژگیهای متفاوت وبسایت، همگی در این ابزار وجود دارند.

بالاخره به قسمت هیجانانگیز ماجرا رسیدیم. برای دسترسی کامل به ابزارها باید همه امکانات را خریداری کنید. کدام ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای شما بهتر است؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *