7 ابزار رایگان برای بررسی رتبه سایت در گوگل

خدمات سئو به صورت اقساطی در شرایط سئو کلمه ای با مشخص شدن قیمت نهایی کلیدواژه های سایت ، به مدت حداکثر 9 ماه قابل پرداخت می باشد. در صورت نیاز به بررسی یک بخش مشخص از سایت توسط گوگل یا ایندکس شدن دوباره آن می توانید از طریق سرچ کنسول گوگل درخواست خود را به گوگل ارسال نمایید.

افزایش بازدید واقعی گوگل

سئو به معنای بهینه سازی سایت برای دیده شدن در نتایج جستجو است. در صورتی که این آمار برای موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی بسیار کمتر است. این ابزار یکی از راهحلهای تجاری، کاربر پسند و رایگان است که همه معیارهای کسبوکار را در کنار یکدیگر قرار میدهد.

از آنجا که گوگل این ابزار بررسی سرعت سایت را در اختیار دارد، معیارهای تجربه کاربر مبتنی بر عملکرد وب سایت در گزارش UX Chrome ، در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ است.

آن ها روز و شب در وب می خزند و اطلاعات را از وب دریافت می کنند و سعی می کنند آن ها را بر اساس شیوه سودمندی ذخیره کنند تا کاربران بتوانند چیزهایی را که به دنبالش هستند بیابند .

بررسی وضعیت وب سایت

ما برای ذخیره وقت شما، لیستی از بهترین ابزار های تست سرعت سایت که به صورت رایگان هستند را تهیه کرده ایم.

برای تست سرعت سایت خود در جی تی متریکس فقط کافی است تا آدرس سایت خود را در فیلد مربوطه وارد کنید و بر روی Analyze کلیک کنید تا به صورت رایگان گزارشات لازم را به شما ارائه دهد.

سئو و بهینه سازی وب سایت

همهی ما شروع خوبی را در دنیای وب با وبلاگ نویسی آغاز کردهایم؛ و همانگونه که در سرویسهای ساخت وبلاگ دیدهایم با استفاده از قالب وبلاگ میتوانستیم بهراحتی از ظاهر دلخواه خود استفاده کنیم؛ که بر اساس زبان HTML و CSS امکان شخصیسازی هر بخش از قالب را به ما میداد.

گوگل سرچ کنسول چیست

ابزار بررسی سرعت WebPagetest به شما امکان می دهد تست سرعت سایت را از چندین مکان در سراسر جهان با استفاده از اینترنت اکسپلورر و کروم به صورت رایگان انجام دهید.

بهینه سازی وب سایت چیست؟

طبق توضیحات اولیه ای که دادیم ، تعیین قیمت سئو آسان نیست و نیاز به بررسی چندین فاکتور مختلف دارد.

گذشته از تست سرعت کامل صفحه و بررسی در مکان های مختلف، این ابزار همچنین می تواند تست کننده حمله SSL FREAK را انجام دهد تا از امنیت SSL / TLS وب سایت شما اطمینان حاصل کند.

این تبلیغ به شکلهای مختلفی است و در صورت کلیک کاربر بر روی لینک، وارد سایت منبع میشود. به عنوان بخشی از Google Analytics ، سرعت سایت عملکرد وب شما را بر اساس سه جنبه ارزیابی می کند: زمان بارگذاری صفحه، سرعت اجرا و مدت زمان تجزیه.

تست انلاین سئو سایت

طبق تحقیقات انجام شده، اگر بارگذاری صفحات سایت شما پیش از 3 ثانیه طول بکشد، بیش از 40% از کاربران فوراً سایت شما را ترک می کنند! اگر تازهکار هستید، آموزش ببینید.

برسی سئو سایت

زمانی که در حال ویرایش پست خود هستید، زمانی را برای سئو کنار بگذارید. در پایان آزمون، بینش عملکرد و تنگناهای موجود در سرعت صفحه خود را به دست می آورید.

در انتها هم از میان تمامی موضوعات یادداشت شده بهترین ها را دست چین کنید. اما در بعضی مواقع مشاهده می کنید که گوگل بخشی از محتوای یک وب سایت شامل پاسخ به سوالتان را در صدر نتایج به نمایش گذاشته است.

اما صبر کنید، کمی پیش گفتیم سعی کنید محتوای شما طولانی باشد. شما هم می توانید به سادگی از این ابزارها استفاده کنید و به سئو سایت تان نظم بیشتری بدهید.

آشنایی با انواع الگوریتم های گوگل

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *