25 ابزار قوی در بررسی SEO برای بهبود رتبه سایت – دیجیتال مارکتینگ ایران

حال سئوال اینجاست چه ورودی باعث رشد سایت میشود، بازدید کنندهای که دنبال محصول شما باشد، با اختیار خود وارد سایت شود و از همه مهمتر بارها وارد سایت شما بشود، جالب است بدانید که کاربران اکثرا بعد از چند بار ورود به یک سایت سودآوری ایجاد میکنند.حال میتوان گفت بازدید کنندهای که از طریق گوگل وارد سایت شما میشود هم دنبال محصول شماست هم از طریق صفحات مختلف وارد سایت شما میشود و هم با اختیار خود موضوع را تایپ و با کلیک کردن وارد سایت میشود و برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید باید روی سئو خود کار کنید.جالب است بدانید حتی سایتهای بزرگ که روزانه ۲۰۰ هزار بازدید کننده دارند برای یک کلمه کلیدی که ماهی ۵۰۰۰ جستجو دارد بسیار حساس هستند؛ چرا که میدانند درصد بسیاری از بازدید کنندههای مستقیم سایت آنها از طریق همین کلمات کلیدی و موتورهای جستجو بهدست آمده است.بهینه سازی سایت برای جستجوی گوگل یا به اصطلاح سئو ( SEO ) پروسه بسیار پیچیدهای است که باید بهطور دقیق توسط متخصص سئو اجرا شود.دانش، مهارت و تجربه در سئو به سادگی بهدست نمیآید و یک سئو کار حرفهای باید همیشه بهروز باشد.شرکت گوگل دائما الگوریتمهای جدیدی را برای لیست کردن بهترین سایتها در رتبههای برتر بهکار میگیرد و ضمنا رقابت بسیار بالایی هم برای دستیابی به رتبه اول جستجو وجود دارد.سئو کلمات کلیدییکی از مواردی که در آخر به آن توجه میشود یا اصلا به آن اهمیت داده نمیشود، کلمات کلیدی هستند.شما فرض کنید یک سایت مرتبط با سئو دارید و میخواهید روی کلمات کلیدی آن کار کنید تا سایت شما رشد کند.

بررسی سئو یک سایت

ابزار Found’s SEO Audit Too به سه بخش اصلی مسائل فنی، نقشه سایت و مسائل مربوط به تولید محتوا تقسیم بندی می شود. وقتی شما میخواهید در یک کلمه کلیدی رشد کنید باید بستر را در داخل سایت ایجاد کنید و محتوا نقش اساسی را دارد.یکی از مواردی که بارها دیده میشود این است که مدیر یک سایت دوست دارد تمام کلمات کلیدی یک سایت را روی صفحه اصلی یا یک صفحه کار کند، اما واقعا یک صفحه چقدر پتانسیل رشد را دارد و در چند وجه میتواند یکه تاز باشد.

سایت تاینی بت برای عضویت رایگان است و حساب کاربری شما به صورت آنی ایجاد مشاور سئو و فعالسازی میشود. این روش به این صورت است که تبلیغ دهنده عبارات یا کلمات کلیدی مد نظرش را در ابزاری به نام گوگل ادوردز ( Google Adwords ) وارد میکند تا برای کاربرانی که آن کلمه را سرچ می کنند در نتایج نشان داده شود.

ابزار بررسی سئو

برای تولید محتوای مرتبط با خدمات و محصولات خود برنامهریزی کنید و از کلمات کلیدی مرتبط و پرجستجو بهصورت متعادل در تمام سایت استفاده کنید.تولید محتوا که میتواند محتوا – متن یا عکس یا ترکیبی از این موارد باشد.تولید محتوا را میتوان پایه و اساس سئو دانست که هر چقدر این پایه قویتر باشد لینک تاثیر بیشتری میگذارد.

اکثرا دوستان فقط به تصورات خود دقت میکنند؛ مثلا فکر میکنند کلمهای مثل صفحه اول گوگل یا کلمهای مثل سئو در گوگل حتما کلمات خوبی هستند، روی همین کلمات هزینه و زمان میگذارند و وقتی به نتیجه میرسند متوجه میشوند این کلمات جستجو چندانی ندارند.ما چندین نوع کلمات کلیدی داریم، کلماتی که تجاری هستند، کلمات کلیدی که آموزشی و کلمات کلیدی که سایت را بیشتر برند میکنند، کلمات کلیدی اطلاعاتی و موارد بیشتری هستند.آیا فقط توجه به محبوبیت یک کلمه کلیدی که تعداد جستجوی بیشتر در گوگل دارد ما را به ورودی بیشتر و افزایش فروش میرساند؟

سئو و دیجیتال مارکتینگ

خب این طبیعی است که هر چه جلو تر برویم، گوگل هم با توجه به ترافیک بیشتری که جذب می کند، به فکر ارائه الگوریتم هایی می افتد که با بهره گیری از آن ها بتواند به شکل صحیح تر و قابل قبول تر، اسناد موجود را اعتبار سنجی کرده و با یک ترتیب دقیق به کاربران خود نمایش دهد.

پس اگر از سیستم های وردپرس برای سایتتان بهره می برید، بدانید موضوع از خوانایی آن موردی نیست که در افزونه بررسی می شود؛ خودتان با ایجاد فواصلی معقول و تیتر گذاری های مناسب میتوانید این ویژگی را در محتوایتان به وجود آورید.

برقراری اعتبار با سایت های معتبر دنیا و البته ایران هم یکی از راهکار های کارآمد سئو است که بهره گیری از آن اعتبار و صحت محتوا های شما را بالا خواهد برد.

بررسی آنلاین سئوی سایت

گواهی نامه ssl همان مجوزی است که سایت شما را از http به https تبدیل می کند و این موجب می شود که بسته های داده در سایت شما به شکل امن تری رد و بدل شود.

الگوریتم های سئو گوگل

اما نتیجه نهایی، یک تصویر واضح از شخصی است که میخواهید به بازار عرضه کنید و کسی که با خوشحالی محتوای شما را استفاده کند.

اگر در انتخاب کلمات کلیدی دچار مشکل هستید و نمیدانید چگونه بهترین نتیجه را از کلمات کلیدی بگیرید، این سایت گزینه مناسبی برای شماست. در واقع نتیجه آنچه برایش سرمایه گذاری می کنید را خواهید دید.

برنامه بازاریابی شبکههای اجتماعی خود را با تحلیل کلمات کلیدی اینستاگرام و توییت کامل کنید.

افزایش سو سایت

شما باید در پست گذاری های خود و قرار دادن محتوا های خود بر روی سایت خود استمرار داشته باشید در واقع اصول پست گذاری را رعایت کنید.

موبایل فرندلی بودن در سئو ۲۰۲۰ تنها به معنی ریسپانسیو بودن سایت شما نیست، بلکه باید به شکلی باشید که مشاهده شما در گوشی های موبایل هم با سرعت بالا، هم بدون المان های شلوغ کننده فضا باشد تا کاربر در ساده ترین و سریع ترین فضا، بتواند نیاز خود را براحتی با گوشی موبایل خود در سایت شما پیدا کند.

موتور های جستجو

پس باید از فضایی استفاده کنید که بهترین روش­های ساختاری را پوشش می­دهد. از آن جایی که طبق آمار های بدست آمده میزان جستجو در گوشی های موبایل بیشتر از دسکتاپ ها بوده، گوگل خود را موظف دانسته، احترام ویژه ای به کاربران موبایلی خود بگذارد.

بهینه کردن سایت

این راهکار جدی تر گرفتن روش های سئو on page است که با توجه به سخت تر شدن و پیچیده تر شدن الگوریتم های گوگل برای شناسایی تخلف های سئو خارجی، استفاده از این تکنیک ها برای شما بسیار خطرناک تر از قبل خواهد بود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *