12 ابزار تحلیل سایت و آمارگیری از آن – بلاگ ایران هاست

سئوی محلی یا Local SEO برای بهبود جایگاه سایت شما در منطقه ی جغرافیایی خود شما می باشد در واقع زمانی که کاربری در محدوده جغرافیایی شما سرچی را انجام دهد و شما دارای سایت بهینه ای باشید ، سریعا به سایت شما رسیده و در نتایج جستجوی کاربر نشان داده خواهید شد .

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

علاوه بر توجه به عوامل سئو در سایت (On-Page SEO) ، آنها تصمیم گرفتند که وب سایتهایی که لینکهای ورودی از سایر وب سایتها دارن، احتمالا مهم تر و محبوب تر از دیگران هستن، پس سزاوار رتبه بهتری ان.

خزنده ها با توجه به محتویات صفحات و با نشانه گذاری آنها را ذخیره کرده و در زمانی که شما عبارتی را جستجو می کنید ، آنها با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار دارند و همچنین با توجه به سئوی صفحات ، مناسب ترین محتوا را نشان می دهند .

سایت های خبری چالش ویژه ای برای سئو دارند زیرا معمولاً صفحات زیادی دارند و به طور مداوم در حال رشد هستند. سوالات زیادی در مورد سئو و بهینه سازی سایت ممکن است برای هر یک از کاربران سایت به وجود بیاید .

خدمات سئو حرفه ای

تعدادی از سوالات متداول مربوط به کاربران تازه وارد و مرتبط با مفهوم اولیه سئو می باشند و برخی دیگر به صورت به روز شده و مربوط به زمان خاص و تاثیرات سئو بر روی سایت است .

در این مقاله سعی شده است تعدادی از سوالاتی که به صورت متداول و روزانه از ما پرسیده می شود را در اختیار شما قرار دهیم . تعدادی از تکنیک های سئو کلاه سیاه کدامند ؟

دلیل این مورد هم می تواند میزان اهمیت این موضوع و همچنین پیچیدگی و تغییرات زیاد در تکنیک های سئو به صورت هر روزه باشد .

بررسی سئو سایت رایگان

منظور از کلیک در این گزارش هر کلیکی است که کاربر را از نتایج جستجوی گوگل به صفحۀ دیگری هدایت کند. چه عواملی بر رتبه سایت در نتایج گوگل تاثیرگذارند؟

رپورتاژ نگاری

سئوی کلاه سیاه دقیقا برعکس سئو کلاه سفید می باشد بدین گونه که هر تکنیکی را که موتور های جستجو آنها را منع کرده اند و در صورت مشاهده ، سایت را جریمه خواهند کرد و آنها را از نتایج بیرون می کنند ، را سئو کلاه سیاه می گویند .

سئوی محلی به چه صورت می باشد ؟ پس در نهایت باید بدانیم که چه سئو با رویکرد کنونی چه سئوی قدیمی مهمترین اصلش بازدید مخاطب و افزایش محبوبیت سایت شماست.

این ابزار به شما کمک می کند دریابید آیا به روزرسانی های گوگل بر روی سایت شما تأثیر دارند یا خیر. ابزار GTmetrix خاص آنالیز سرعت صفحات سایت است.

طراحی و بهینه سازی سایت

موتور های جستجو دارای ربات های جستجو یا خزنده های ( crawlers ) هستند که از آنها برای شناسایی و ایندکس کردن صفحات سایت استفاده می کنند . این کار باعث می شود تا کاربرانی را که به صفحات شما مراجعه می کنند، به مخاطبان وفادار خود تبدیل کنید.

بهینه کردن سایت

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *