کنیبالیزیشن چیست و چگونه Cannibalization را در سئو رفع کنیم؟

اگر از ده نفر بپرسید UI و UX چیست؟ تا چند سال پیش خودمان هم تعریف دقیقی از ui ux نداشتیم به همین دلیل نشستیم به تحقیق و خروجی تحقیق و تجربهی ما، مقالهای شد که اینجا در مورد UI UX و تفاوت این دو نوشتیم. نکته مهم : بک لینک هایی که در قالب تبلیغات متن ارائه میشود برای مدت مشخصی هستند و پس از اتمام مدت خرید بک لینک ، از آن سایت حذف میشوند . فایل index.php : این فایل از قالب مربوط می شود به قسمت صفحه اصلی سایت البته بستگی به قالب شما داره که اگر حرفه ای باشه داخل این فایل کدها به صورت منظم و اگر حرفه ای نباشه پیچیدگی کد در آن به چشم خواهد خورد.تغییرات صفحه اول سایت – برخی تغییرات هم از این قسمت صورت میکیرد. البته به شما بگویم که نه شرکت در این دوره و نه هیچ دورهی دیگری به تنهایی نمیتواند شما را طراح ui ux کند تا وقتی شما دست به تمرین نزنید و تجربه کسب نکنید، اما برای یادگیری اصولی این کار میتوانید روی این دوره حساب کنید و در یک پروژهی عملی تجربهی خوبی بهدست آورید. برای همینم در اصل هیچ محدودیتی برای این سوال که “چه کاری میتونم بکنم؟” وجود نداره.

بررسی سایت در الکسا

باز هم به شما پیشنهاد میکنیم تا سایتهای کاریابی معتبری مثل جابینجا را چک کنید تا متوجه شوید که درخواستها برای این کار به چه صورت است. با گشتن در وب سایت های مختلف این کار رو تمرین کنین. با افزایش سابقه و تجاربی که به دست میآورید مطمعن باشید که افزایش حقوق قابل قبولی خواهید داشت و میتوانید به درجات عالی اقتصادی برسید. دورهی عملی ۸ ساعته طراحی UI و UX آغازینو هر آنچه که برای ورود به بازار کار به آن نیاز دارید را به شما میآموزد و مطالب بروز را به صورت منسجم و یکجا به شما تقدیم میکند. اولین و مهمترین چیزی که هر فردی در ابتدای مسیر ورود به طراحی ui و ux باید بداند این است که هیچ فردی با استعداد ذاتی و دانش طراحی به دنیا نیامده و همه میتوانند با تمرین زیاد و کسب تجربه، به طراحان موفقی تبدیل شوند. زمانی که شما از این ابزارها برای ساخت لینک خارجی استفاده میکنید، هیچ کنترلی روی سایت انتخاب شده ندارید و نمیدانید این لینک با چه کیفیتی ساخته میشود. باید گاهی اوقات خودش را جای کاربر بگذارد و ببیند از تعامل با سایتی که طراحی کرده رضایت دارد یا نه، چطور میتواند منویی طراحی کند که شلوغ نباشد و در عین حال هرآنچه کاربر میخواهد ببیند را در آن بگنجاند.

فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینکهای ورودی به سایت شما از سایتهای دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم. هر دو با متن لینک درخواستی ثبت می شوند. برای یکدلی کردن با کاربران هم نیاز به تمرین داره و اینکه کاربرد های مختلف رابط ها رو برای اینکه ببینین چه تاثیری رو کاربران داره، درک کنین. Override the base URL of the sitemap : اگر سایت رو در دایرکتوری ساختید لازم تا ادرس اصلی سایت را در این قسمت وارد کنید و سپس تغیرات را به فایل htaccess اضافه کنید. درست است که این مطالب برای کاربر قابل مشاهده بود اما ربات های گوگل نمیتوانستند وارد این مطالب بشوند هرچند امروزه این مشکل حل شده است و خزنده های وب به راحتی میتوانند به این محتوا ها دسترسی پیدا کنند. در عصر جدید و پیشرفت تکنولوژی، رقابت کردن با دیگران کار سختی شده و دیگر گذشت آن زمان که سایتها به چند عدد محدود بودند و همه مجبور بودند نیازشان را با همانها برطرف کنند. در هر صورت شما چه بخواهید در زمینهی ui مشغول به کار شوید و چه بخواهید به عنوان متخصص ux سرکار بروید، باید آشنایی با آن شاخهی دیگر هم داشته باشید تا بتوانید موفق عمل کنید.

چرا سایت من در گوگل نیست

حالا که شما به دنبال یافتن موقعیت شغلی طراح ux و ui افتادهاید، حتما با مفاهیم اولیهی این دو واژه آشنایی دارید، اما اگر هنوز نمیدانید ui و ux به چه معناست یا مثل بسیاری از افراد این دو مفهوم را با هم اشتباه میگیرید، به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا مقالهای که در این زمینه نوشتهایم را مطالعه کنید تا به طور مفصل با این دو مفهوم و کاربرد مشاور سئو آنها آشنا شوید. نکتهی مهمی که باید بدانید این است که نباید توقع داشته باشید در ابتدای کار و بدون سابقه و نمونه کارهای جذاب، حقوق بالایی داشته باشید. طراحی ui هم به همین صورت است و بازار کار خوبی در خارج از کشور دارد. از خودتون بپرسین که “چرا دارم اینکارو انجام میدم؟”. تمرین و خودآموزی بهترین چیزی است که می تواند شما را به یک طراح خوب و حرفه ای تبدیل کند. ولی هر انتخابی هم خوب نیست. با توجه به اوضاع نه چندان خوب کسب و کارها در ایران، شاید شما هم این نگرانی را داشته باشید که این کار آیندهی خوبی دارد یا نه؟ سایت سازهای ایرانی به جز شاپ فا این قابلیت را ندارند که بتوانید از طریق آن ها بک لینک رایگان بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *