چگونه یک وبسایت را سئو کنیم؟

امروزه کمتر شخصی را می توان پیدا کرد که در زمینه وب سایت و وبلاگ ها فعالیت داشته باشد و از اهمیت سرعت وب سایت ها و تاثیر آن بر سئو آگاهی نداشته باشد.

الگوریتم های گوگل

از این جهت در این مقاله ما به سراغ این ابزارها رفته و سعی کرده ایم بهترین ها را به شما معرفی می نماییم تا بتوانید به خوبی از عملکرد سایت خود ( در زمینه سرعت) اطلاع یابید.

سفارش سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت یکی از اقدامات اساسی و کاربردی جهت ارتقاء رنکینگ وب سایت ها می باشد.

پیش از مبادرت به برونسپاری تولید محتوا، خوب است به نکات زیر توجه داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که یک پروفایل بک لینک معمولی حاوی تعدادی لینک خوب و بد خواهد بود،و این موضوع خود ارزشمند است.

بررسی سئو سایت رایگان

به دنبال نقاط شکست یا زمان هایی باشید که منجر به افت معمول می شود.

لیست موتورهای جستجو

در بعضی از مواقع با کلماتی دو املایی روبرو می شویم و یا حتی با کلمه هایی ترکیبی روبرو می شویم که نمی دانیم مقدار جست و جوی کردن سرهم بودن آن بیشتر است یا میزان جست و جوی جدا از هم دیگر آن، به عنوان مثال زمانی که در تولید محتوا واژه ی کلیدی ما اجرنما باشد، قصد داریم بدانیم که مقدار جست و جوی واژه ی آجرنما بیشتر است یا آجر نما در این زمان ها با ابزار گوگل ترندز به کمک ما می آیند، و می توانیم نمونه ترین و برترین کلمه ی کلیدی را با بالاترین میزان جستجو برای محتوای خود انتخاب کنیم تا شانس در بالاتر قرار گرفتن مطلب در پیشنهادها و برترین های گوگل بیشتر بشود.

عبارت های طولانیتر جستجو که اغلب کمتر نسبت به عبارات کوتاه، مورد هدف قرار میگیرند.

ما به دارندگان وبسایتها تغییراتی را در وبسایتشان توصیه میکنیم که منجر به جذب مشتریان و در نتیجه کسب سود بیشتری میشود. گزارشهای GTmetrix در شش بخش، شامل PageSpeed، YSlow، نمودار آبشاری، محور زمانی بارگذاری، ویدئو و تاریخچه یا سوابق ارائه میشود.

استعلام قیمت سئو

پس لازم است که ما اطلاعاتی در زمینه سرعت سایت به دست بیاوریم و صفحه خود را بهبود ببخشیم یا مشکلات احتمالی آن را در این زمینه مرتفع بسازیم.

با استفاده از این ابزار می توانید به اطلاعاتی مانند زمان لود شدن سایت تعداد css, مشاوره سئو java script ها و تصاویر درون سایت دست یابید. بعد از گذشت مدت کوتاهی آنالیز انجام شده به نمایش در خواهد آمد.

پیشنهاد میکنیم برای سهولت بیشتر در خصوص تولید محتوای با کیفیت، در هنگام پر کردن فرم ثبت سفارش، کلیه توضیحات لازم در مورد پروژه ازجمله لینکهای مرجع، کلمات کلیدی و کلمات پرتکرار را برای نویسندههای ما درج کنید تا آنها بتوانند با درکی کامل از پروژه فرایند تولید محتوا را انجام دهند.

یکی از ابزارهای رایگان و مناسب برای انجام تست سرعت سایت شما است. اولین گامی که در این راه باید برداشته شود اطلاع یافتن از سرعت سایت شما است و از آن مهم تر یافتن سایت ها یا اپلیکیشن هایی است که سرعت وب سایت شما و تحلیل آن را به بهترین شکل برای شما گزارش کنند.

سئو و بهینه سازی سایت

گزارش؟ پخش زنده؟ یا موشن گرافیک؟ اگر سایت شما برنامهنویسی شده یا جوملا هست، این کد را برای طراح سایت خود ارسال کنید تا در مسیر درست قرار دهد.

بازاریاب ها نیز باید این تغییر را در رویه ی بازاریابی خود اعمال کنند و هنگام تولید محتوا هدف، علایق و رفتارهای مخاطبانشان را مورد ارزیابی و توجه ویژه قرار دهند.

قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

اما پادکست و ویدئوها ذهن مخاطب را بیشتر درگیر می کنند. کپی کردن محتوای مبدا که سایت رقیب شما محسوب می شود را دارای اعبار بیشتر و سایت شما را به دلیل کپی که کردید بی اعتبار می کند.

مطمئناً سایتهایی که بیشتر در موتورهای جستجو بیشتر نمایش داده می شوند در اینترنت موفق تر خواهند بود .یک سایت زیبا و قدرتمند، بدون بازدیدکننده ارزشی ندارد. یعنی بدون نیاز به مشاهده سایت دیگر میتواند، اطلاعات کاملی را در خصوص محصول بدست آورد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *