چگونه قبوض کاغذی را الکترونیکی کنیم؟

دقت کنید که ریبرندینگ هرچقدر وسیعتر باشد و نسبت به برند قبلی تغییر بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتر و ریسک بالاتری هم دارد. برای مثال؛ اگر فکر میکنید برند فعلی با محصولات هماهنگ نیست و باعث سردرگمی میشود، نیاز به ریبرندینگ دارید؛ هدفتان هم این است که آگاهی از برندتان بیشتر شود. این سیاستی که گوگل در پیش گرفته است محاسن زیادی دارد برای مثال دیگر نیاز نیست تا متخصصین سئو با آزمون و خطا، پی به ویژگیهای الگوریتمهای جدید ببرند و اینگونه نقشه راهی بسیار مشخص برای متخصصین در این حوزه شکل گرفته است و حال کافی است که تنها در چک لیست سئو 2020 به این موارد توجه شود تا بتوان اثرات مثبت آن را در نتایج گوگل احساس کرد. مثلاً وقتی هویت بصری برند به اندازهای تغییر کند که هیچ ارتباطی با نسخه قبلی نداشته باشد، مجبور میشوید تا مدتها به مشتریان یادآوری کنید این همان برند است اما در ظاهر جدید؛ این خودش کلی هزینه روی دستتان میگذارد. پس نمیتوان برای همه یک نسخه پیچید.

سئو داخلی چیست

اما اگر دلایل محکمی برای بازسازی برند وجود دارد پس اهداف را مشخص کنید و برای هدفها شاخصهایی تعیین کنید. فقط در صورتی بازسازی برند موجه است که دلایل محکمی پشت آن باشد و اگر نه ارزش ریسک و هزینه آن را ندارد. از طرفی هم سایت ها و لبزارهای زیادی در سطح وب موجود هستند که به صورت خودکار نقشه سایت تولید می کنند یکی از محبوب ترین آنها XML-sitemap میباشد. به همین دلیل با فرض یک ریبرندینگ کلی مراحل زیر را در نظر میگیریم. فقط در صورتی که نام فعلی باعث برداشت اشتباه مشتریان میشود یا مثلاً برای نام فعلی ممانعت قانونی وجود دارد، نام را تغییر دهید؛ خیلی وقتها تغییرات جزئی در نام یا استفاده از نام مشابه و هم قافیه بهتر از تغییر کلی نام است. گروه کانونی (focus group) به گروهی گفته میشود که میتوانند تجارب واقعی خود را که شامل انتقادات، بازخوردها و در کل پاسخ دادن به سوالات مصاحبهکننده است به اشتراک بگذارند. بک لینک سازی به عملیات قرار دادن لینک وب سایت در سایت های دیگر گفته میشود . ساده باشد: افزودن چندین نماد و جا دادن همه چیز در لوگو فقط به بدتر شدن آن منجر میشود. اگر هدف از بازسازی برند فقط یک تازهسازی هویت بصری است، حتماً قبل از رونمایی آن را در گروههای کانونی مطرح کنید و بعد از رونمایی شاخصهای کلیدی را زیر نظر بگیرید تا ببینید واکنشها در بلندمدت چطور است.

یعنی اپلیکیشنی که قبل از این فقط برای تاکسی استفاده میشد تبدیل به یک سوپراپ با حدود ۱۵ سرویس شد. در این ریبرندینگ، برند زیرمجموعههای اسنپ و خدمات آنها همه در زیر نام اسنپ قرار گرفت و هویت بصری تمام برندهای کوچک به یک نام یعنی اسنپ تبدیل شد. وقتی مشخص شد برای حل چه مشکلی یا با چه هدفی قرار است ریبرندینگ انجام شود، وقت برنامهریزی فرا میرسد. بدیهی است وقتی کاربری عکس یا فایلی را در سایتی آپلود میکند، باید آدرس آن فایل را در سایت خودش لینک کند. بعد از نصب نوار ابزار الکسا، هنگامی که از سایت شخصی خود بازدید می کنید، این نوار ابزار با سایت الکسا ارتباط برقرار می کند تا اطلاعات سایتتان توسط این نوار ابزار به الکسا ارائه شود. انطباقپذیر باشد: در اکثر کسبوکارهایی که به طراحی لوگو اهمیت نمیدهند یکی از ضعفهایی که به زودی خودش را نشان میدهد، عدم انطباقپذیری لوگو است.

برای اطلاعات بیشتر مقاله انتخاب نام برند را در وبلاگ نوین بخوانید. تاکید بیشتر به مفاهیم کلی مثل حرکت. هرچه تنوع در گروه بیشتر باشد، نظرات هم به واقعیت جامعه نزدیکتر میشود. این رایانه میتواند داشبورد رایانهای در یک خودرو، اپلیکیشن موبایل، بازی ویدئویی یا یک وبسایت و یا اینترفیسهای واقعیت مجازی باشد. در آن حوزه را انتخاب و لیست می کند. نقشه وبسایت شما میتواند روبات موتورهای جستجو را به راحتی هدایت و صفحات سایت را بهتر شناسایی کند. رابط کاربری ( UI ) از زیر شاخه های تجربه کاربری (UX) محسوب می شود و به هر چیزی که سبب شود تا سبب سهولت و تسریع ارتباط کاربران با یک محصولپ) شود، اشاره می کند. روش هفتم: برای وب سایتی که از آن استفاده می کنید یک توصیف کامل و دقیق بنویسید. ریبرندینگ اسنپ یک تحول کامل بود. اخطار می دهد webmaster به مدیر سایت از طریق ابزار آن هاست یا سرور به عنوان یک سرور جریمه IP یک موضوع مهم دیگر که هاست در نتایج گوگل و سئو تاثیر دارد معرفی شدن دارند باعث Spammer شده به گوگل میباشد . ریسک بازسازی برند در صورتی کم میشود که با برنامه انجام شود. انتخاب نام برند یکی از حساسترین مراحل در ریبرندینگ است و ممکن است تغییرش ضرر سنگینی به کسب وکارتان بزند؛ به همین دلیل در ریبرندینگ تغییر نام اصلاً توصیه نمیشود.

هرآنچه باید در مورد طراحی سایت با وردپرس بدانید

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *