چگونه تولید محتوا کنیم؟

این یکی از مهم ترین سوالاتی است که توسط وبمسترهای تازه وارد، متخصصان سئو در ابتدای راه و مدیران وب سایت ها پرسیده میشود. شاید وب سایت شما در صفحه دوم گوگل قرار داشته باشد، پس هرگاه کاربری نتایج صفحه اول را نادیده بگیرد و به صفحه دوم مراجعه کند؛ وب سایت شما و 9 وب سایت دیگر صفحه دوم نیز هرکدام یک ایمپرشن دریافت می کنند.

سئو صفحه اصلی

محتوای وب به عنوان یک متخصص در امر بازاریابی و تولید محتوا تلاش میکند تا در طول تمامی این مراحل محتوایی تعاملی و سازنده برای مخاطبان خود ایجاد کند.

بخش لینک ها، گزارش وضعیت لینک های داخلی و خارجی سایت را به ما اعلام می کند. این متنها غیر از سایت خود مشتری و در وبسایت خبرگزاریها یا سایتهای دیگر منتشر میشود.

مشخصه دیگر نوعی استثنا تلقی میشود که صفحات خاصی از سایت را شامل میشوند. Clicks: تعداد دفعاتی که کاربران از طریق موتور جستجوی گوگل به سایت شما هدایت شده اند.

سایت بررسی سئو سایت

برای انتخاب یک مفهوم کلیدی به آمار جستجوی آن در گوگل توجه میکنیم ولی نباید فراموش شود که ابزارهای در دسترس مانند Keyword Planner در مورد آمار واقعی جستجوی کلمات صادق نیستند!

برای درک بهتر: با جستجوی کلمه آموزش سئو در صفحه اول گوگل حدود 10 سایت نمایان می شود.

یا اگر حجم صفحه خیلی زیاد باشد، کاربر موبایل مدت طولانیتری باید منتظر بارگذاری صفحه بماند. میانگین رتبه در صفحات موتور جستجو: این مشخصه، میانگینی از رتبه کوئری مورد نظر در کامپیوتر و موبایل به ما می دهد و با توجه به الگوریتم رقص گوگل، می دانیم که رتبه ها گهگاه جابجا میشوند.

چندین سال است که گوگل به نسخه موبایل اهمیت بیشتری قائل شده است و یکی از خطاها، بهینه نبودن صفحه مورد نظر در موبایل است. آدرس صفحه ای که لینک گرفته، انکرتکست مورد نظر، وبسایت مبدا لینک و تعداد لینک ها، اطلاعات ارزشمندی هستند که در اختیار شما قرار می گیرند.

الگوریتم های سئو گوگل

صفحاتی که توسط خود شما از طریق فایل Robots.txt یا تگ noindex مشخص شده اند که ایندکس نشوند؛ در این گروه قرار می گیرند. این شرکت از سال 1886 روشهای گوناگون بازاریابی را به کار برده و تنوع در استفاده از روشهای جدید آنها را تبدیل به برند 130 ساله کرده است.

خدمات سئوی فروشگاهی

نتایج پولی یا همان تبلیغات گوگل که در کنار آنها عبارت ‘add’ یا ‘تبلیغ’ را نشان میدهد.

تست سیو سایت

در یک کلام، سرچ کنسول یک آزمایشگاه سایت است که تمامی موارد مثبت و منفی سایت را در اختیار شما به صورت کاملاً رایگان قرار میدهد. در هر صورت خدمات کپیفای شامل موارد زیر می باشد.

رتبه الکسا معیار مناسبی نیست

همچنین آمار ایمپرشن، کلیک و نرخ CTR با توجه به هر کلمه به صورت خیلی حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید استراتژی سایت خود را اصلاح کنید.

سئو حرفه ای

بدیهی است که بدون ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول، امکان استفاده از این ابزار را ندارید.

متأسفانه، الگوریتم گوگل مداوم در حال تغییر است و آن ها ندرتاً این تغییرات را فاش و یا توضیح می دهند.

تقریباً هر محصولی که تولید کنید میبینید که چینیها چیزی شبیه آن را به قیمتی ارزانتر تولید کردهاند. برای این کار میتوانید در دورههای تولید محتوا شرکت کنید و یا پکیجهای آموزشی تولید محتوا تهیه کنید.

یکی دیگر از روشهای جدید و کاربردی تولید محتوا، ضبط از صفحهنمایش است. پس عدد رتبه ثابت نیست و میانگینی از اعداد متغیر رتبه، در پنل سرچ کنسول به ما نشان داده میشود.

در بخش پرفورمنس با چهار نوع داده مواجه میشویم. وجود دارند که اگر توسط گوگل تشخیص داده شود؛ قبل از ایندکس کردن به شما اخطار می دهد. همانطور که در بخشهای قبل اشاره کردیم، یک وبسایت موفق باید دارای کلمات کلیدی مناسب در متن باشد تا بتواند در نتایج موتورهای جستجو رتبهبندی شود.

انتخاب یک افزونه مناسب برای کسبوکارهای فروشگاهی میتواند به شما در امر رونق دادن هرچه بیشتر فعالیتهایتان کمک کند. در ادامه نیز با قسمت های مختلف سرچ کنسول آشنا شده و متوجه میشویم سرچ کنسول برای استفاده چه کسانی مناسب است.

تولید محتوای سریع

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *