چه زمانی به سئو نیاز داریم؟

ابزارهای زیادی در وب هستند که برای آنالیز سئو خارجی ساخته شده اند اما ما قصد داریم تا بهترین آن را به شما معرفی کنیم، نام این ابزار Ahrefs است.

مراحل سئو کردن سایت

در حالی که راه های دیگری وجود دارند که می توان از طریق آن ها سئو سایت را انجام داد.

البته یک نکته منفی در مورد بک لینک های سایت راش وب وجود دارد و آنهم اینکه اغلب آنها لینک های غیر دائمی هستند!

رنکینگ سایت ها

در ادامه چند مورد از مهمترین دلایلی را که سبب نیاز هر سایت به بهینه سازی میشود مشاور سئو معرفی میکنیم. فقط کافی است در مورد فیلتر کردن نظرات هرزنامه بسیار مراقب باشید، یا بلافاصله هرگونه لغزش را حذف کنید.

گوگل و موتورهای جستجو با کمک این تگ از محتوای صفحه یا صفحات سایت شما باخبر میشوند. هدف گوگل یا باقی موتورهای جستجو اینه که جستجوگر دقیق ترین نتایج را در سریع ترین زمان برای کاربران فراهم کنه ، مسلماً در سال های آینده سرعت صفحه به عنوان یک عامل رتبه بندی اهمیت بیشتری می گیره.

شما می توانید صفحه و پیکسل های آن را بررسی کنید و حتی گرید صفحه را به کمک این اپلیکیشن بخوانید. پس بعد از انتشار محتوا، سریعا آن را ایندکس کنید.

حتما به صورت مداوم این بخش را چک کنید تا در صورت مشکل به رفع آن بپردازید. اگر این ابزارها را در اختیار نداشتید، بهعنوان آخرین گزینه از نور فلش موبابل استفاده کنید.

ماشین تولید محتوا

با استفاده از این بخش میتوان به راحتی مشکلات مربوط به هشدارهای گوگل در رابطه با آلوده بودن صفحات سایتتان را رفع کرد.

گزارشهای مربوطه را ببینید و برای خارج شدن سایت خود از لیست سایتهای آلوده درخواست دهید یا آن را حذف نمایید. ممکن است سایت شما به دلایل مختلفی به یک بدافزار یا هر مورد دیگری آلوده شده باشد.

آنالیزهای جست و جو (Search Analytics) این امکان را فراهم می کند که بتوان از جنبه های مختلفی داده و اطلاعات به دست آورد. چرا کسب رتبه و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جست و جو امری ضروری است؟

رنک سایت چیست

علاوه بر داشتن محتوای جدید در سایت خود ، مطالب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. تمامی موتورهای جست و جوگر بزرگ مانند گوگل، یاهو و بینگ دارای محیطی برای نمایش نتایج جست و جو می باشند که صفحات وب و دیگر اقسام محتوا مانند ویدئوها، عکس ها و غیره را نشان می دهند و بر اساس فاکتورهایی که فکر می کنند بیشترین میزان ارتباط با درخواست جست و جوی کاربر را دارد، رتبه بندی می کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *