چرا سایت از گوگل پنالتی می گیرد

آپسئو با بیشترین سابقه در انجام سئو سایت و همچنین تسلط کافی به کد نویسی و طراحی سایت های مختلف توانسته خدمات seo را با خدمات کامل طراحی سایت ارائه و کیفیت هر دو را در بهترین شکل به انجام برساند.

سئو حرفه ای سایت

هدف اصلی SEO کمک به وب سایت ها برای کسب جایگاه بالاتر در بین رقبا و صفحه اول گوگل و در نتیجه افزایش فروش می باشد.

اگر این کار را انجام دهید حتما توسط گوگل پنالتی می شوید و شاید تا چندین سال به صفحه ی دوم گوگل هم مشاوره سئو راه پیدا نکنید! چرا سایت از گوگل پنالتی می گیرد ؟

کنسول گوگل چیست

حالا گوگل آمده پیشنهاد داده که اگه مجبور هستید از فریم استفاده کنید، حتما تگ noframe را در کنارش استفاده کنید. Error را انتخاب کنید. به مرور زمان می توانید تغییرات را در سایت خود حس کنید.

لینک دهی های داخلی و خارجی را دقت کنید. برای سایت های خارجی حتما از لینک های معتبر با DA بالا استفاده کنید.

شرکت سئو سایت

اگر می خواهید سایت خود را با سئو بالا بیاورید باید حتما محتوای یونیک و سئو شده را به صورت روزانه در سایت خود بارگزاری کنید.

چون گوگل به محتواهایی که حجم کمی دارند اهمیتی نمی دهد و به صورت علنی اعلام کرده است محتواهایی که بالای 2000 کلمه هستند قطعا وارد صفحه اول گوگل می شوند.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

محتوایی در گوگل به صفحه اول راه پیدا می کند که هم با معنی باشد و هم طولانی و زیاد. زمانی که شما سایت خود را از نظر سئو بهینه می کنید، نتایج بسیار خوبی برایتان خواهد داشت؛ مثلا نرخ گزافه گویی در سایت کاهش پیدا می کند و زمان ماندن مخاطب در صفحه یا گردش مخاطبان در سایت شما بیشتر خواهد شد.

اما همه معادلات، بسیار سریعتر از آنچه تصور میشد، به هم ریخت! اما با رعایت نکات مهم می توانید از این طریق سایت خود را وارد صفحه اول گوگل کنید.

هرقدر جایگاه بهتری در صفحه نتایج گوگل داشته باشید، احتمال کلیک روی لینک وبسایت شما از سوی کاربران نیز بیشتر است. بک لینک سازی و ریپورتاژ را حداقل 3 ماه بعد از کار دائمی روی سئو وب سایتتان شروع کنید.

بک لینک خیلی قوی

سعی کنید در متن محتوای خود از تکنیک آسمان خراش استفاده کنید. در ادامه به ویژگیهای یک محتوای متنی مناسب اشاره خواهیم کرد که یکی از چند مورد خدمت حرفهای آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس است.

بررسی رقبا سئو

زیرا ریپورتاژ و بک لینک از دید گوگل کاملا مورد تایید نمی باشد. در ادامه ی مراحل سئو، افزونه ها و آپدیت های گوگل روی سایت پیاده سازی می شود.

دیجیتال مارکتینگ و سئو

یه موردشو مثال میزنم مثلا تو صدا سیما یا تو شبکه های اجتماعی بگن برای دریافت واکس کورونا به فلان وب سایت برید و ثبت نام کنید.

سایت های لینک دهنده رایگان

برای سایت های فارسی زبان از لینک های معتبر فارسی استفاده کنید. به شرط آنکه گام های بعدی را هم به همین خوبی بردارید! از متنی استفاده کنید که call to action خوبی داشته باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *