چرا باید وبسایت خود را بهینهسازی یا SEO کنید؟

سئو سایت چقدر زمان میبرد؟ اما همانطور که Amit Singhal در مطلبی توضیح داده است که چه چیزهایی باعث می شوند که یک سایت با کیفیت باشد؟

اشتباهات رایج در سئو

اگر با نقشه سایت آشنا نیستید می توانید توضیحات کامل را در مقاله نقشه سایت چیست؟ با ابزار سرچ کنسول می توانید به آمار دقیق سایت خود دسترسی داشته باشید، می توانید تمامی ورودی های کلمات کلیدی که در تحلیل آمار و استراتژی های سایت بسیار مهم هستند را مورد بررسی قرار دهید و بتوانید طبق کلمه های کلیدی و ورودی های سایت خود یک سری کمپین فروش یا استراتژی برای جذب مشتری تعیین کنید و از این طریق رشد بسیار زیادی را برای سایت خود رقم بزنید.

دیجیتال مارکتینگ و سئو

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که سرچ کنسول دارد پیدا کردن موقعیت مکانی کاربران سایت است، با استفاده از این قابلیت متوجه می شوید سایت شما در چه شهر هایی بیشترین محبوبیت را دارد و با فهمیدن این موقعیت ها می توانید کمپین فروش مخصوص آن مکان ها تعریف کنید و فروش محصولات و یا خدمات خود را تا چند برابر افزایش دهید.

سئو در سال 2018

می توانید اطلاعاتی از کلمات کلیدی و جستجوهایی که به سایت شما ترافیک وارد می کنند همچنین عملکرد سایت در تلفن همراه را هم بررسی کنید و ببینید گوگل به محتوای شما دسترسی دارد یا خیر.

همچنین آمار ایمپرشن، کلیک و نرخ CTR با توجه به هر کلمه به صورت خیلی حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید استراتژی سایت خود را اصلاح کنید.

اصول نویسندگی

با آموزش تولید محتوا که ما در این مطلب رایگان ارائه می دهیم ، علاوه بر اینکه می توانید وبسایت یا کسب و کار خود را توسعه دهید ، خواهید توانست به عنوان یک کسب و کار کاملا مجزا و حرفه ای ، در شغل بازاریابی محتوا نیز فعالیت و کسب درآمد داشته باشید.

خدمات سئو وب سایت

از خودتان سوالاتی بپرسید که انگار سرمایه گذار خود هستید (و واقعات هم هستید)، آیا می توانید این سوالات را پاسخ دهید؟ خودتان به سراغ مطالب و محتوای غنی بروید.

وضعیت رقبا در کلمات کلیدی

گاهی لازم است برای افزایش سرعت سایت، محتوای تحت کنترل را cache کنید، مقدار محتوا و فایلهایی را که از دامنهها لود میشوند، کاهش دهید و درخواستهای بلاک شده را مشاوره سئو کاهش دهید.

بعد از اینکه تألیف محتوای شما به طور کامل انجام شد، فایل نهایی به یکی از کارشناسان سئو ما تحویل داده می شود تا او مجددا فایل را از نظر سئو و مسائل ویراستاری مورد بررسی قرار دهد.

چون اطلاعات جذابی در مورد نحوه عملکرد سایتتان در نتایج جستجو به شما می دهد. نقشه سایت به گوگل اطلاعاتی می دهد که خزنده های گوگل از طریق آنها می توانند بخش های مختلف سایت را مورد بررسی قرار دهند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *