چرا بازاریابی موتور جستجو مهم است؟

استراتژی سئو سایت شما با استراتژی سایت دیگران نیز کاملا متفاوت بوده و هر سایتی دارای یک استراتژی اختصاصی و منحصر به فرد نیز دارد. چرا سایت ها دارای یک استراتژی اختصاصی هستند؟

بهینه سازی سایت

Similar Web، یک شرکت داده کاوی و تحلیل رقابتهای وبسایتی میباشد که اطلاعاتی دقیق درمورد تحلیل سایت های مختلف و همچنین چشماندازی جامع از استراتژی بازاریابی وبسایت مشاوره سئو را ترسیم میکند.

مراحل انجام سئو سایت

سپس تمامی رفتار های کاربران را با توجه به تغییر جایگاه، تحلیل و بررسی می کند، و همچنین آنالیز کاملی از تجربه بازدید کننده ها، مرتبط بودن کلمات سرچ شده با آن سایت ها و موارد دیگری که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم را مورد بررسی قرار میدهد.

هزینه سئوی سایت

گوگل بعد از اینکه سایت ها را با استفاده از الگوریتم google dance به صفحه اول آورد، سپس نرخ کلیک آنها را مورد برسی قرار میدهد تا ببیند این سایت ها تا چه اندازه میتوانند برای کاربران جذاب باشند و چه میزان کلیک را میتوانند به خود اختصاص دهند.

برای اینکه در صدر جستجوها باشید باید همیشه به روز و آپدیت بود. در شرایط مختلف، راهکارهای مختلف به وجود می آید که برای تسلط به همه این موارد بهتر هست که همیشه آپدیت بود.

این کار تاثیر های چند جانبه ای مانند افزایش مدت زمان حضور کاربر در سایت، رضایت کاربر ها از صفحه و اطلاعات صفحه سایت و موارد دیگری نیز دارد. در مورد موتورهای جستجو ، آن ها از محتوای شما برای درک آنچه که مخاطب هدف سایت شما هست استفاده می کنند.

زمانی که می گوییم میزان ایندکس صفحات برای گوگل مهم است، منظورمان میزان صفحات ایندکسی که محتوای با کیفیت داشته باشد. اگر دید کاملی در مورد سئو ندارید ابتدا مقاله آموزش سئو را مطالعه کنید و بعد به این مقاله برگردید و تکنیک هایی که به شما می گوییم را بخوانید.

هنگامی که کاربران وارد سایت شما می شوند، باید از تکنیک هایی استفاده نمایید که مدت زمان حضور کاربر را بیشتر نماید، یعنی مطالب سایت شما باید به گونه ای باشد که برای کاربر جذاب بوده و تمایل به خواندن و صرف کردن در سایت شما را داشته باشد، مثلا یک مقاله 4 هزار کلمه ای را در نظر بگیرید، کاربری بعد از ورود به این صفحه بعد از گذشت 40 ثانیه از صفحه خارج شده است.

بررسی سئو رایگان

بنابراین تنها با انجام بررسی های کافی (که گاهی چندین روز زمان می برد) می توان به طور نسبی قیمت سئو هر وب سایت و مدت زمان آن را تعیین کرد و این قیمت بین تمام سایت ها مشترک نیست بلکه برای هر وب سایت و هر کلمه ای متفاوت است.مثلا اگر شما عینک می فروشید باید کلمات مورد نظر شما که میخواهید هنگام جستجوی آنها در صفحه اول گوگل قرار گیرید بررسی شود،میزان رقابت و رقبای شما در فضای اینترنت مشخص گردند، وب سایت شما از نظر کیفیت محتوا و کیفیت کد نویسی ها و تکنولوژی مورد بررسی قرار گیرد ، قدمت نام دامنه شما تعیین شود و بسیاری موارد دیگر مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند تا در نهایت، مدت زمان تخمینی و هزینه بهینه سازی وب سایت شما مشخص شود.

تست سئو سایت

بر اساس آماری که Optify منتشر کرده است، بیش از 60 درصد کلیک ها تنها روی 5 نتیجه اول گوگل می باشد. گوگل دنس، سایت ها را در نتایج جستجو جا به جا میکند یعنی سایت را از صفحه اول به صفحه دوم و یا از صفحه دوم به صفحه اول منتقل می کند، یا به شکل های محتلف همین کار را انجام میدهد.

برای این مورد سعی کنید تا آنجایی که امکان دارد محتوای صفحه را کاریر پسند ایجاد کنید و حتما از این راهکار ها در سایت خود استفاده کنید. سعی کنید در صفحات اصلی، کاربر ها را با سایت در گیر کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *