پنالتی گوگل چیست ؟

سئو به معنای بهینهسازی و ارتقای وبسایتتان برای گرفتن بازدید در گوگل و یا سایر موتورهای جستجو است. ترجمیک جامعترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و مترجمان، نویسندگان و متخصصان زیادی در آن فعالیت میکنند.

بررسی وضعیت وب سایت

تگ تیتر: تگ های تیتر در بالا توضیح داده شد که یک تگ HTML است و در این زبان با نمایش داده می شود.

دقت داشته باشید که به ازای سفارش سه ماهه، شش ماهه و یکساله هر یک از بسته ها، به ترتیب سفارش ها شامل تخفیف های 5، 6 و 7 درصدی میشوند.

در این قسمت خطاهای بخش Crawl، دادههای آماری جستجوها، کلیکها، URL های سایتتان و URL های ایندکس شده را شاهد خواهید بود. در این صورت از آنها بیشتر استفاده خواهید کرد.

بک لینک رایگان ایرانی

میتوانید کلماتی که افراد سرچ کردهاند را هم ببینید و آنها را در متن خود به مشاور سئو کار ببرید. اکثر افراد دارای یک حساب گوگل هستند. ۱- در ابتدا یک حساب کاربری گوگل بسازید.

بهبود رتبه سايت در گوگل

۵- سپس حساب کاربری خود را وارد کنید. ۳- سپس وارد وبسایت گوگل سرچ کنسول شوید. ۴- آدرس سایت خود را در آن وارد کنید.

Website Seo Checklist

پس از بررسی صورت گرفته از طریق این ابزار گوگل، رتبه سایت شما از ۱ تا ۱۰۰ امتیازبندی میشود و عدد بالا به معنی آن است که سرعت سایت شما بهینه است (حداقل از نگاه گوگل).

۷- پس از اتمام این مراحل، سایت خود را به راحتی در کنسول جستجوی گوگل ثبت نمودهاید. ۱۰- این مورد که فایلتان در سایت قابل دسترس است را بررسی نمایید.

بررسی کامل سئو سایت

یکی دیگر از بخشهای کنسول گوگل، قسمت Messages است که زیر بخشی از قسمت Legacy tools and reports است. روی هر یک از این قسمتها که بزنید، میتوانید آمارهای دقیق همان قسمت را ببینید.

از قسمت رکوئست در همین صفحه پیام خود را تایپ کنید و برای گوگل ارسال کنید و منتظر بررسی گوگل بمانید و با بررسی مجدد اگر مشکل حل شود در این صفحه خطای گوگل هم حذف خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *