پنالتی گوگل چیست؟

از نخستین ماه ۲۰۱۹ میلادی، حمایت گوگل از شبکهی اجتماعیاش به حالت غیرفعال درآمد و در نتیجه، تاثیرات این شبکه اجتماعی در سئو سایتها به طرز چشمگیری کاهش یافت.

افزایش رتبه در جستجوی گوگل

مدار استقبال از شبکهی اجتماعی گوگل پلاس کاملا صعودی بود اما ضعف سیستمهای امنیتی این سرویس در سال ۲۰۱۸ میلادی، بلایی سر گوگل آورد تا مجبور شود قید گوگل پلاس را بزنند.

بررسی سئو وبسایت

در این مقطع راهکاری در دستور کار گوگل قرار گرفت که به زعم خیلیها، آیندهی سئو را در گرو گوگل پلاس قرار میداد. باید به خوبی علایق آنها را رصد کنید و در هر لحظه و هر مرحله از فرآیند محتواسازی، خودتان را به جای آنها قرار دهید.

مردم به یک دلیل برندهای تجاری را در اینستاگرام دنبال می کنند، آنها آنچه را که شما ارسال میکنید یا به طور کلی شرکت شما را دوست دارند.

بدون شک کسب امتیاز بالا در موبایل دشوارتر است و دلیل آن هم در تفاوت سخت افزاری است !

رفته رفته بهروزرسانیهای زیادی برای این سوشال مدیا عرضه شد که امکانات آن را چند برابر میکرد اما هنوز راه طول و درازی پیش روی مانتین ویوییها بود. بنابراین، با توجه به اینکه امروزه کاربران بسیار زیادی در حال فعالیت در شبکههایی مانند فیسبوک و توییتر هستند، پیشنهاد میکنیم که وقت زیادی برای گوگل پلاس نگذارید.

سئو بهینه سازی

وجود نرم افزار گوگل پلاس به صورت پیش فرض روی این موبایلها، اولین چیزی بود که مردم را به فعالیت در این شبکه تشویق میکرد.

در اولین بخش تعداد صفحات کراول شده در هر روز را مشاهده میکنید. اولین راه پیش روی این شرکت، سیستم عامل اندروید بود که در آن مقطع زمانی، به محبوبیت کافی رسیده بود و بخش قابل توجهی از بازار تلفنهای هوشمند را تحت سلطهی خود درآورده بود.

اشتباه در سئو سایت

شاید جالب باشد که بدانید قرار دادن تصاویر در شبکههای اجتماعی هم میتواند اعتبار مازادی به آن اهدا کند.

پیش از این گفتیم که درج تصاویر، ویدیو و صوت میتواند در افزایش اعتبار صفحهی مورد نزد موتورهای جستجو، نقش پررنگی را ایفا کند.

نحوه خروج از پنالتی گوگل و نمایش دوباره ستاره های گوگل منبع

شناسایی فرصت و نیاز الزاماً چیزی پیچیده و شبیه به کشف یک جزیرهی اسرارآمیز نیست، بلکه بعضاً میتواند بهسادگی شناسایی یک سؤال مهم نزد مخاطبان باشد. رضایتمندی نیروی انسانی از کار با نویسش از یک سو و تحقق اهداف تجاری کسبوکارها و استمرار همراهی آنها با ما از سوی دیگر، سندی محکم بر درستی این ادعاست.

فایلهای صوتی هم چنین حالتی را دارند و پیوند آنها به عبارات کلیدی، چندان کار سادهای به شمار نمیرود.

رپورتاژ آگهی سئو

برای این که بتوانید موتورهای جستجو را متوجه کنید که، این تصاویر، ویدیو یا مدیاهای صوتی مربوط به چه عبارات کلیدی و چه موضوعی هستند، راه حلهایی را ارائه دادیم.

اواسط سال ۲۰۱۱ میلادی بود که شرکت گوگل شبکهی اجتماعی خودش را تحت عنوان گوگل پلاس راه اندازی کرد. از همین رو بسیاری از دارندگان کسب و کارهای اینترنتی به رغم میل باطنی خود مجبور شدند به این شبکهی اجتماعی روی آورند.

بهینه سازی سایت Seo

حتی با این حال هم گوگل نتوانست از پس جدیترین رقبای خود بربیاید. شاید برای شما عجیب باشد اما حتی تعداد لایکهایی که برند شما در شبکهی اجتماعی فیسبوک میگیرد هم میتواند باعث تاثیراتی مثبت در سئوی سایت شما بشود.

بهینه سازی وبسایت

چون وب سایت ما و از سوی دیگر موتورهای جستجو مدام در حال تغییر هستند بنابراین باید حواسمان باشد که تغییرات و به روز رسانی هایی که در وب سایت انجام می دهیم، حتی وب سایت هایی که به ما لینک داده اند آسیبی به سئوی سایت ما وارد نمی کنند.

سئوی حرفه ای

البته بسیاری افراد فکر میکنند همین که یک سری محتوا تولید کنند و یا از جاهای مختلف محتوا کپی کنند کار تولید محتوا را بهدرستی انجام دادهاند اما اصلا اینگونه نیست و گوگل بهشدت بر کیفیت محتوای تولید شده حساسیت دارد.

بهینه کردن سایت

امروز همگان از اهمیت حضور در رتبه های بالا و سود سرشار از یک سایت حرفه ای واقف اند ، اما آیا همه ی شرکت های طراحی سایت برای شما قوانین گوگل در طراحی را رعایت می کنند؟

با پیاده سازی طراحی رسپانسیو سایت، دستورالعمل های ربات ها و دیگر اجزای فنی مانند اسکیما مارک آپ و متا تگ ها، می توانید به گوگل و ربات های آن اعلام کنید که محتوای وب سایت شما درباره چیست.

سئو و بهینه سازی

هرچند در بهینه سازی وب سایت خود بدلیل مشغله زیاد کاری دیزاین و طراحی و همچنین بهینه سازی وب سایت خود سایت سئو برتر، کار زیادی انجام نداده ولی نمونه کارهای بهینه سازی سایت ما بالای ۲۰۰ سایت معتبر شرکتی سازمانی و شخصی است.

لینکدین چیست؟

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *