پایان پروژه بازسازی برند Doubletree تحت نظارت گروه هتلدار..

در صورتی که برای معرفی برند و کسب و کار خود تمایل به استفاده از رپرتاژ آگهی دارید با کارشناسان سئو پندار جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید. از مطالعه این تعریف متوجه میشویم که هدف از ریبرندینگ صرفا برندسازی دوباره برای یک کسب و کار شکست خورده با یک محصول بدنام نیست. اینکه عمر اولی بیشتر از دومی باشد، طبیعی است اما فاصله بالای صد سال بین این دو – روزنامهنگاری در ایران حدود ۲۰۰ سال سابقه دارد اما قدیمیترین رسانههای این کشور آن هم از نوع دولتی فقط ۷۰-۸۰ سال عمر دارند- نشان میدهد یک یا چند جای کار اساسی میلنگد. تحریریه این رسانه پس از چند تجربه موفق در اوج پختگی قرار داشت و پشتیبانی مالی مناسب همه چیز را کامل کرده بود. این نوشتار روایت افول شرق از زاویه بیتوجهی مدیران آن به دارایی حقیقی یک رسانه یعنی ارزش ویژه برند است و البته درمانهایی از همین جنس پیشنهاد میکند. چه بسا بیشتر اهالی رسانه هم رای باشند که شرق پس از اوجگیری در نیم دهه اول تاسیس به سراشیبی ملایمی افتاد و امروز مانند بسیاری از روزنامههای دیگر با شیب تندی در حال از دست دادن مخاطبان خود است.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت7 Karait

حالا اگر شما صاحب یک کارخانه پیچ هستید باید مدام به فکر این باشید که نیاز مردم برای کنار هم قرار دادن دو سطح را بهتر برطرف کنید اما اگر به همان پیچ بچسبید و به قول بازاریابها به مرض نزدیک بینی بازاریابی دچار شوید، روزی میرسد که مردم با پیشرفت تکنولوژی دیگر به پیچ نیاز نخواهند داشت و آن روز شما یک برند ورشکسته خواهید بود زیرا به خطا بازار را ایستا فرض کردهاید. عبارت List of Guest blog sites را در گوگل جستجو نمایید تا لیستی از سایت هایی که پذیرنده پست های مهمان و ایجاد بک لینک هستند در اختیار داشته باشید. این کامیابیها حکم شمشیر دو دم را دارد به این معنا که هر چه تعداد پیروزیها بیشتر میشود، برند مغرورتر و از سوی دیگر هماهنگ کردن آن با تغییر سختتر میشود. بهعنوانمثال، در صفحه “تماس با ما” یا صفحه “تشکر” که پس از یک خرید ظاهر میشود، کاربران به دلیل دستیابی به هدفشان از سایت شما خارج میشوند و ازاینرو بالا بودن نرخ خروج در این صفحات نشانه بدی نیست.

کم گفته نشده اما این سنخ تاکنون دردی را درمان نکرده و بیشتر هم نقل نشستهایی بوده که با نیت تولید کتاب و مقاله اقامه میشوند و نه حل مشکل. یک داستان معروف بازاریابی میگوید مردم به پیچ نیاز دارند تا دو سطح را به هم وصل کنند و اگر ابزاری بهتر از پیچ این نیاز را رفع کند، مردم به سراغ آن میروند. شرق هم با ابتلاء به نزدیک بینی از گسترش سایتهای خبری و سپس شبکههای ماهوارهای غافل شد که با سرعت بیشتر و محدودیت کمتر نیاز مشابهای را تامین میکردند. سپس سادهبودن و شیکی عناصری به میان میآیند که باعث تولید محصولاتی میشوند که داشتن و استفاده از آنها با لذت همراه است. به طور معمول این نکته در تحلیل پیامدهای گسترش شبکههای خبری ماهوارهای نادیده گرفته میشود که این رسانهها ابتدا به سبد مخاطبان روزنامههایی مثل شرق و اعتماد دست بردند و سپس به سهم مخاطبان صدا و سیما حمله کردند.

به عبارتی این روزنامهها اولین قربانیان هجوم شبکههای خبری ماهوارهای به بازار مخاطبان ایرانی بودند و بخش قابل توجهی از سهم خودشان را از دست مشاوره سئو دادند. اگر بودجه مناسبی داشته باشید، خرید بک لینک رویکرد خوبی به حساب می آید اما اگر بودجه کافی ندارید و در عوض زمان و تجربه قابل توجهی دارید، بک لینک های رایگان برای شما مناسب خواهند بود. ممکن است برخی مدیران حتی امکان خرید بک لینک دائمی را هم برای شما به وجود بیاورند که شما قبل از سفارش می توانید روی این مسئله تاکید کنید تا به شما بک لینک دائمی بفروشند. SEM : خرید ترافیک بازدید از طریق قرار گیری در نتایج جستجو با پرداخت هزینه است. اول اینکه میزان هزینه به ازای نمایش در فضای دیجیتال بسیار کمتر از فضای آفلاین مانند تبلیغات محیطی و چاپی و تلویزیونی است. از طرفی رسانههای مجازی به مخاطبان امکان تعامل بیشتری میدادند و در مقایسه با رقیبان مکتوب، ارتباط با آنها لذت بیشتری داشت. این روزنامه نوآوریهای مناسبی مانند نرمخبر و صفحهبندی متفاوت داشت. او گفت: در حال حاضر تلقی ما این است که برندسازی براساس تبلیغات است و هر کسی که نام آن برای مخاطب آشنا باشد، برند است در حالی که لزوما برند تبلیغات نیست و حوزه وسیع تری را پوشش می دهد که یکی از اجزای آن تبلیغات است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *