ویکینبشته:دفترخانه/بایگانی ۲۰۱۳ – ویکینبشته

راستش را بخواهید مهم ترین چیزی که در یک قرارداد سئو بین دو طرف توافق میشود؛ این است که کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی تعیین شده به صفحه اول گوگل برسند. ممکن است تبلیغ شما در اینستاگرام به کاربران بگوید که با وارد شدن به صفحه ما بدون عضویت یک فیلم آموزشی دانلود کنید اما وقتی کاربر از اینستاگرام وارد صفحه سایت شما شد متوجه می شود که برای دانلود فیلم باید حتما در سایت ثبت نام کند برای همین سریع از سایت خارج می شود. در این پنجره دو فیلد میبینید که باید در یکی از آنها نام کاربری و دیگری رمزعبور مودم را وارد کنید. کمی بالاتر در همین مقاله گفتیم که بالا بودن بانس ریت می تواند نشانه از ضعف محتوا یا ضعف رابط کاربری یا ضعف لینک سازی داخلی سایت شما باشد. در ابتدای راه من یک مقاله در زمینه آموزش ایلوستریتور نوشته بودم و تصمیم گرفتم به عنوان آزمایش و سند اطمینان روش روی این لینک شروع به لینک سازی شبکه ای کنم.

ساختن نقشه سایت

به عنوان نمونه، دستگاه S۹ حدود ۱۴ تراهش قدرت دارد و مصرف برق آن هم حدود ۱۳۵۰ وات است. برای بانس ریت بنچ مارک های مختلفی وجود دارد. همه موراد لازم برای این که کاربر تجربه عالی از کار با سایت را تجربه کند در سایت وجود دارد؟ احتمالا سایت هایی مانند ویکی پیدا را دیده اید که در هر سطر چندین لینک وجود دارد. در غیر این صورت اگر نخوه اندازه گیری بانس ریت را با روش هایی مانند استفاده از ایونت ها در تگ منیجر کاهش دهید عملا کار اصولی و درستی انجام نداده اید. برای مثال اگر 10000 نفر صفحه فرود شما را دیده اند و 98 درصد بانس شده اند و تنها 2 درصد اطلاعات مورد نیاز را به شما داده باشند شما اطلاعات 200 نفر را دارید که می توانند مشتری کالا و خدمات شما شوند و با انجام پیگیری های فروش می توانید تعداد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید. قسمت های مهم و ضروری صفحه برای کاربر در ستگاه های مختلف درست نمایش داده می شود؟ لینک سازی اصولی و درست کاربر را به صفحات مرتبط و مورد نیاز هدایت می کند و احتمال کلیک کاربر و تعامل با سایت را افزایش می دهد.

نحوه افزایش Page Authority

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سئو روز با یک دهه قدمت، یکی از باتجربهترین آکادمیهای خدمات سئو و بهینه سازی سایت در ایران است. ممکن است متوجه شوید که یک صفحه سایت شما نسبت به سایر صفحتات سایتتان بانس ریت بالایی دارد، بنابر این باید صفحه مورد نظر را بررسی کنید و دلیل بالا بودن بانس ریت را پیدا کنید و تا حد ممکن به بهینه سازی نرخ بانس ریت بپردازید. مثلا افرادی که از اینستاگرام وارد صفحه شما می شوند بانس ریت بالایی دارند. اگر مشغول مطالعه این مطلب هستید، پس شما هم به آن دسته از افرادی که درگیر اصطلاح نرخ پرش (Bounce Rate) شدهاند پیوستهاید و به دنبال آموزش سئو می گردند، ما در سئو اینجا (seoinja) میخواهیم مفهوم بانس ریت را به ساده ترین روش به شما توضیح دهیم و شما را با ابزار اندازه گیری نرخ پرش همچنین راه های کاهش آن آشنا کنیم. نمی توان نرخ مشخصی از بانس ریت را تعیین کرد و گفت اگر بانس ریت شما کمتر از این عدد است خوب و اگر بیشتر از این عدد است باید کسب و کار خودتان را تعطیل کنید.

کپی مطالب سایت

قبل از این که مستقیم به سراغ روش های کاهش بانس ریت سایت برویم ابتدا باید چند نکته را بررسی کنیم. به رفتار خودتان در جستجو ها دقت کنید، احتمالا وقتی در گوگل به دنبال چیزی هستید چند سایت را همزمان باز می کنید و هر سایتی که سریع تر بارگزاری شود وارد آن سایت می شوید و بقیه تب ها را احتمالا می بندید. بنابراین لازم است که رنگ ها را یکدست کنیم. تنها کاری که نیاز است انجام دهید این است که آدرس سایت خود را در اختیار کارشناسان تاپ سئو قرار دهید و هدف یا اهداف اصلی کسب و کار خود را شرح دهید. بسته به کیفیت انجام کار قیمت رپورتاژ آگهی توسط تیمهای مختلف، گوناگون است. یکی از اشتباهات رایج وقتی افراد تازه با متریک های اندازه گیری آشنا می شوند اشتباه گرفتن معیارها در ابزارهای مختلف است. همچنین، شما میتونید با قرار دادن بک لینک در پستتون، کاربران اون بسایت ها رو به وب سایت خودتون منتقل کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *