همه چیز در مورد جریمه گوگل, پنالتی,سندباکس,بلک لیست و افت رتبه

تجربه ثابت کرده است که بسیاری از کارفرماها به دلیل عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک تعرفه های سئو نیستند و تنها تقاضا دارند یک مبلغ تعیین شده به آن ها گفته شود.

بررسی وضعیت وب سایت

Social engineering: مهندسی اجتماعی به محتوایی اشاره میکند که کاربر را به انجام کاری که در حالت عادی انجام نمیدهد تحریک کند. Malware and unwanted software: این مشکل به صورت کلی شامل نرم افزارهایی میشود که برای آسیب رساندن به کاربر یا دستگاه او طراحی شده باشند.

Links to harmful downloads: اگر سایت شما به سایتهایی لینک شده باشد که دارای نرم افزارهای مخرب یا ناخواسته هستند، در زمان بررسی آنلاین امنیت سایت با سرچ کنسول گوگل با آن روبرو خواهد شد.ت نها راه حل منطقی برای این مشکل، حذف لینکهایی است که از سایت شما به سایت ناامن وجود دارد.

موتور های جستجو

Deceptive embedded resources: اگر در مسیر بررسی مشکلات امنیتی سایت با این خطا رو به رو شدید، باید بدانید سایت شما دارای تبلیغات یا resourceهایی است که کاربر را تحریک به فاش کردن اطلاعات محرمانه یا دانلود نرم افزار میکند، وجود pop-up یا هر نوع ریدایرکت کاربر به صفحات فریب دهنده در این دسته جای میگیرند.

بررسی ابزار سئو

قوانین در شکل گیری و نظم جوامع امروزی نقش بسیار پر رنگی داشته است.دنیای وب نیز از این قاعده مستثنی نبوده.برای فعالیت در دنیای وب از وب مستری گرفته تا یک کاربر معمولی شبکه های اجتماعی باید قوانینی را رعایت کرد.در صورتی که مدیریت یک سایت شخصی را تجربه کرده باشید و یا به عنوان یک وب مستر فعالیت حرفه ای اشته باشید, قطعا با واژه سئو و بهینه سازی سایت روبرو شده اید.

قیمت سئو وبسایت

البته خوب است بدانید در صورتیکه سایت شما بتواند برای کاربران مشکل امنیتی بوجود آورد، ممکن است بخشی از سایت و یا تمامی سایت به طور موقت از صفحه نتایج گوگل خارج شود و البته علت آن در قسمت Security issues سرچ کنسول به وبمستر اطلاع داده میشود تا او بتواند با سرعت بیشتر به برطرف کردن مشکل امنیتی بپردازد.

اگر با پیغام امنیتی سرچ کنسول مواجه شدید، دقت کنید که علاوه بر برطرف کردن مشکل بوجود آمده، راه نفوذ هکر را نیز شناسایی و مسدود کنید که مجددا با مشکل امنیتی مواجه نشوید.

بهبود رتبه سايت در گوگل

پس از اطمینان از برطرف شدن مشکل و بستن راههای نفوذ احتمالی، روی دکمه REQUEST A REVIEW کلیک کرده تا گوگل مجددا سایت شما را بررسی نماید و در صورت تایید گوگل مبنی بر رفع مشکل امنیتی، جایگاه سایت در موتور جستجو به حالت قبل باز خواهد گشت.

تولید محتوای بصری

زیرا نیاز است که وب سایت شرکتی همواره در معرض دید افراد و شرکت های دیگر قرار بگیرند تا برندینگ صورت پذیرد. توجه به این نکته ضروری بنظر میرسد، تا هنگامی که فایل یا فایلهای مذکور را از سایت حذف نکنید، گوگل کروم همچنان به کاربران اخطار امن نبودن سایت را میدهد.

بخش Top linked pages تمام لینکهای داخلی موجود در سایت شما که به صفحات دیگر سایتتان دادهاید را به نمایش میگذارد.

سئو ویکی پدیا

لینکها را به صورت دوره ای بررسی کنید و لینکهای مخرب را دور بریزید. از جمله صفحات فریب دهنده میتوان به صفحات Phishing اشاره کرد.

Deceptive pages: این خطا نشان دهنده این است که در سایت شما محتوایی وجود دارد که کاربران را به به انجام کارهای خطرناک یا افشای اطلاعات محرمانه خود یا دانلود یک بدافزار ترغیب میکند.

Hacked type: Code injection: این خطا در سرچ کنسول گوگل نشان دهنده این است که شما نتوانستهاید امنیت سایت خود را تامین کنید و هکری توانسته است سایت شما را در حالت خطرناکی قرار دهد.

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

توسعه دهندگان وب: اگر شما در حال نوشتن markup یا کدی برای سایت خود هستید، می توانید به کمک کنسول گوگل آنها را کنترل نمایید. در صورت مشاهده این پیغام باید مشکلات قرار گرفته در پایین صفحه security گوگل سرچ کنسول را یک به یک بررسی کرده و تلاش کنید آنها را رفع نمایید.

سئو وب سایت Itroz

در قسمت پایین جدولی را مشاهده میکنید که بر اساس وضعیت سرعت و نوع آن دسته بندی شده است. بعد از رفع خطای پیش آمده میتوانید وضعیت آن را در قسمت validation نیز مشاهده نمایید.

برسی سیو سایت

در نمودار میتوانید ببینید که در یک روز مشخص چه تعداد از URLها وضعیت انتخاب شده توسط شما را دارا میباشند.

موتورهای جستجوگر

انتخاب شماست که شوخطبع باشید یا حتی خشک و رسمی. ما با استفاده از مهارت های تکنیکی و خلاق در مسیر آخرین بروز رسانی الگوریتم های گوگل گام برداشته و سخت ترین موضوعات پر رقابت گوگل در ایران را با انتخاب کلیدی ترین کلمات در صفحه اول گوگل آورده است.

Uncommon downloads: اگر در زمان بررسی مشکلات امنیتی سایت با این خطا رو به رو شدید، باید بدانید که سایت شما قابلیت دانلودی را قرار داده است که مرورگر ایمن گوگل پیشتر آن را ندیده است.

در صورتیکه موارد امنیتی به شکل عمدی به وسیله وبمستر در سایت ایجاد نشده باشند، برطرف کردن این موارد نیاز به دانش کافی در زمینه امنیت دارد. مرحله دهم: به طور مستمر، عملکرد خود را در 9 مرحله قبلی، ارزیابی کنید.

اصول نگارش سئو

بنابراین با استفاده از سیستم­های مدیریت محتوا شما قادر خواهید بود سایتهای داینامیک(پویا) را راهاندازی کنید. نقطه تمایز اصلی بین اکبر که عکسهای خود را در حال کباب زدن در صفحه اینستاگرام منتشر میکند با سرآشپز معروف نصرت گوکچه در هدف و چگونگی تولید محتوا است.

گوگل کنسول چیست

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *