نیاز به توضیح نیست که SEO سایت چقدر مهمه

همانطور که از نام این سرویس مشخص است، قرار است به بررسی و تحیلی آمار سایت شما بپردازد. شما می توانید به صورت رایگان ۳۰۰۰ صفحات اسکن کنید، اما لینک های موجود در آن صفحات نامحدود هستند.

اصول اساسی سئو

بازاریابی یک حرفه پر مشغله است و بازاریاب ها نمی توانند زمان زیادی را صرف سیستم های ناکارآمد کنند.

الگوریتم های سئو گوگل

اولین نکته ای را که صاحب یک سایت پس از راه اندازی باید بداند، این است که سایت خود را به گوگل معرفی کند.

البته علاوه بر تغییرات ظاهری یکسری از عملکردهای گوگل وبمستر نیز آپدیت شده است. اگر بتوانید از این تغییرات جلوتر باشید، همواره از گوگل جلوتر خواهید بود و تجارت موفقی خواهید داشت.

چرا باید از سرویس آنالیز گوگل آنالیتیکس استفاده کنیم؟ سرویس گوگل آنالیتیکس را میتوانید خیلی ساده به سایت خود متصل کنید. را هم از طریق گوگل آنالیتیکس میتوانید مشاهده کنید.

آمار بازدید صفحات (Pages Views) هم در این بخش برای شما نمایش داده میشود. برای مثال معرفی یکی از مطالب مفید و باارزش سایتتان را در شبکهی اجتماعی لینکدین قرار میدهید؛ با این کار توجه مخاطبان به مطلب شما جلب شده، دربارۀ آن صحبت میکنند، نظر میدهند و اگر آن را دوست داشته باشند با دیگران به اشتراک میگذارند.

به همین خاطر سایت هایی که موبایل دوست هستند می توانند عملکرد بهتری در صفحه نتایج جستجو داشته باشند.

اگر در تاریخچه ضریب ها نگاه کنید خواهید دید که 10 الی 15 ضریب سبز پشت سر هم در این سایت امری طبیعی است.

سئو مطلوب سایت از دید گوگل

ابزار آنالیز گوگل هم مانند سرچ کنسول رایگان است و شما بدون پرداخت هزینه میتوانید به اطلاعات کاملی از سایت خود دسترسی داشته باشید.

سفارش سئو سایت

رایگان است و کار کردن با آن هم ساده است. بهکاربردن کلمات کلیدی مرتبط با کلمات کلیدی اصلی برای شما میتواند در آپدیت مقالات بسیار موثر واقع شود.

با ثبتنام در سرویس گوگل آنالیتیکس میتوانید بهصورت آنلاین تعداد کاربرانی که هماکنون در سایت شما هستند را در بخش Real Time مشاهده کنید.

بررسی رقبا سئو

با استفاده از گوگل آنالیتیکس میتوانید به اطلاعات زیادی در مورد سایت خود دسترسی داشته باشید. یک مشکل مشترک برای بسیاری از شرکت ها وجود دارد: آنها تنها یک محتوای عالی یا یک صفحه ی فرود واقعا موفق ایجاد می کنند که با گذر زمان، درصد قابل توجهی از ترافیک طبیعی سایت را به ارمغان می آورد.

سئو در سال 2018

در طراحی و پیاده سازی UX این موارد رفع میشوند ولی برعکس آن یعنی اهمیت ندادن به UX یک حس سردرگمی را به بازدیدکنندگان انتقال میدهد. هر یک ساعت آمار این بخش آپدیت میشود.

اسکن سئو سایت

برای مثال به منظور معرفی یک محصول یا خدمات، می توانید آزمایش شده ی آن را در دسترس مخاطب یا مشتری گذارده تا مشتری بتواند با قضاوت بهتر و موثرتر، تصمیم قطعی خود را اتخاذ نماید و در واقع اعتماد بیشتری به شما پیدا کند.

در این بخش شما میتوانید کنسول جستجوی خود را به آنالیز متصل کنید و اطلاعاتی در مورد ترافیک جستجوی خود کسب کنید.

چگونه سایت را از پنالتی گوگل خارج کنیم؟

الگوریتم پاندا گوگل قادر به تشخیص این نوع محتواها خواهد بود و منجر به رخ دادن پدیده پنالتی خواهد شد.

بررسی سئو سایت رایگان

نکتهای در خصوص گوگل آنالیتیکس وجود دارد. همچنین برای وردپرس پلاگین بسیار ساده و جذابی دارد که میتوانید اطلاعات پایه آمار سایت خود را در پنل وردپرس مشاهده کنید.

بهینه سازی پست برای سئو سایت

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *