نکات مهم طراحی سایت سئو

همیشه برای ارتقاع سایت در موتور جست و جو از سایت های مرتبط در رده های اول اطلاعات کسب کنید و مشاهده کنید که این دسته از وب سایت ها برای ارتقاء سئو چه تلاشی انجام دادند ولی برای ارتقاء خود مطالب را از سایت های مشابه کپی نکنید چون در راستای کیفیت سایت شما از طرف موتور جست و جو گر هیچ کمکی نمی کند و می توان گفت این یک رقابت کور کورانه می باشد.

مراحل انجام سئو

رعایت استانداردهای سئو، نقش موثری در وضعیت سایت از طرف موتور جستجوی گوگل دارد. ارزش و اهمیتی که شبکه های اجتماعی برای افزایش سئو سایت و همچنین ترافیک سایت دارد به هیچ عنوان قابل انکار نیست و کاملا مشخص و اثبات شده می باشد و حتما از شبکه های اجتماعی چون فیس بوک ، تویتر ، گوگل پلاس و …

بهینه سازی سایت چیست

کلمات کلیدی باید در عنوان صفحات، تگهای H1 و… در نگارش عنوان و توضیحات سئو علاوه بر تکرار کلمه کلیدی و ارتباط معنایی با موضوع صفحه باید از تکنیکهایی برای جذاب کردن، جلب توجه کاربر و تشویق او به کلیک استفاده کنیم.

اگر زمانی برای نوشتن متای توضیحات ندارید (مثلاً در حالتی که تعداد صفحات زیادی دارید) بهتر است از صفحه اصلی و یا صفحات مهم و کلیدی شروع کنید که فکر می شود می توانند تاثیر زیادی بر روی سئو شما داشته باشد.

و حال شما به راحتی میتوانید صفحات دیگری را به آن کم یا اضافه یا حتی ویرایش کنید. در واقع از قراردادن لینک سایتتان در سایتهای بیارزش و یا کم ارزش که برای شما سودی حاصل نمی شود را جداً خودداری نمایید.

یکی از روشهای که میتوان تشخیص داد سایتهای معتبر په سایت هایی است ، هزینهای است که درقبال درج لینک خود به آن سایت پرداخت میکنید. تعداد سایتهای لینک شده به شما (بک لینک) بیشتر از هرچیزی بر افزایش سئو سایت تأثیر خواهد گذاشت.

در واقع اول باید بدانید که دیگران چه کلمات کلیدی را بیشتر جستجو میکنند. ۳ – به موتور های جستجو کمک می کند تا بین صفحاتی که ممکن است شبیه هم باشند تفاوت قائل شود .

احتمالا شما هم درباره فعالیت هایی که برای جذب سرمایه برای استارتاپ ها انجام می شود، شنیده اید. با ارائه چندین مثال تاثیر رعایت استانداردهای نگارشی و استفاده از نیم فاصله در تولید محتوای متنی را با هم بررسی میکنیم.

ممکن است شما از افرادی باشید که فقط در سایت خود تولید محتوا میکنید. دیگر مثل قبل نیازی برای ثبت سایت جدیدتان در موتور های جست و جو گر پیشرفته ی امروزی نیست ، امروزه این موتورها به صورت خودکار از وجود وبسایت یا صفحهی جدید با خبر میشوند ، به یاد داشته باشید برای این کار هزینه ای به دیگران پرداخت نکنید.

چون در ساخت وب سایت حجم بسیار زیادی از تصاویر وجود دارد باید دقت بیشتری در نامگذاری تصاویر داشته باشید برای سطح کیفی سایت از پسوند های ( image.jpg , مشاور سئو pic.gif ,1.jpg ) استفاده کنید تا به موتور جست و جو گر ثابت کنید که لیاقت رنکیگ خوب را دارید.

انواع الگوریتم های گوگل

به هیچ وجه قصد فریب موتور های جست و جو گر را نداشته باشید و افزایش سئوی سایت را با جریمههای گوگل به خطر نیندازید.

ابزار برسی سایت

به خصوص توجه داشته باشید بهتر است از طراحی سایت ریسپانسیو نیز بهره مند شوید.

با توجه به اینکه دوربین تلفنهای همراه برای فوکوس روی اشیا چندان مناسب نیستند و حرکات و لرزشها کیفیت تصویر را کاهش میدهدد، بهتر است هنگام ضبط ویدئو تا جایی که میتوانید از حرکت دادن دوربین خودداری کنید.

با توجه به تغییرات گوگل و دیگر موتورهای جستجو بک لینک خرید کردن از هر نوع سایتی بسیار دردسر ساز شده و حتی می تواند باعث حذف سایت از نتیجه جستجو شود اما تنها گزینه ای که می توان از آن به جای بک لینک برای ارتقا و محبوبین دومین استفاده کرد ، لینک های داخلی سایت می باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *