نقشه سایت یا سایت مپ Sitemap چیست؟

این کار نه تنها ترافیک سایت شما را بهبود می بخشد بلکه سبب می شود جایگاه وب سایت شما در الکسا و موتور های جستجو بهبود یابد. بعد، انتشار محتوا را شروع کردیم و سپس صفحات رقبا روی این کلمه خاص را تحلیل کرده و لیست بک لینکهای آنها را به دست آوردیم و بهطور روزانه به مدت ۳ ماه برای آن صفحه لینک سازی کردیم و به یکباره همه چی دگرگون شد. در انتخابات سال ۸۴ هم کاندیداهای اصلی جریان اصولگرا یعنی آقایان قالیباف، لاریجانی و محسن رضایی فاقد این توانمندی بودند و درنهایت مجبور به حمایت از آقای احمدینژاد در مقابل مرحوم هاشمی شدند که اتفاقاً برخلاف آقای احمدینژاد دارای ارتباط حسی خوبی با جامعه نبود. درمجموع، اما این کمالگرایی به شکل افراطی در جریان اصولگرا وجود دارد. در همه این سالیان کاندیداهای وفادار به جریان اصولگرا در ارتباط احساسی با جامعه دچار مشکل اساسی بودند و اگر این روند در انتخابات ۱۴۰۰ هم تکرار شود بعید میدانم که کاندیدایی کاملاً وفادار به این جریان بتواند در انتخابات پیروز شود.

چگونه سایت مپ بسازیم

ببینید شیوه ارتباطی اصولگرایان با مردم شیوه عمودی و از بالا به پایین است و اصولگرایان بههیچعنوان به شیوه تعاملی و افقی که بهویژه در شبکههای اجتماعی نمود زیادی دارد کاملاً بیتوجه هستند. به نظر من اصولگرایان یا دستکم بخشی از آنها به دلایلی که عرض شد ازجمله زینتی دانستن رأی مردم استعداد بیشتری برای گوش ندادن دارند. انتخاب نام برند یکی از حساسترین مراحل در ریبرندینگ است و ممکن است تغییرش ضرر سنگینی به کسب وکارتان بزند؛ به همین دلیل در ریبرندینگ تغییر نام اصلاً توصیه نمیشود. 2- ممکن است در بعضی از مواقع قالب مورد نظر نظر ما در قالب های ارائه شده در بخش انتخاب قالب نباشد در این صورت باید در یکی از سایت های جست و جو گر مانند گوگل و یاهو قالب مورد نظرمان را جست و جو کنیم مثلا مینویسیم (قالب فوتبالی ، قالب عاشقانه ، قالب فانتزی ) برای وبلاگ و در یکی از سایت هایی که آمده اند وارد می شویم و برای این که قالب مورد نظر بر وبلاگ ما نمایش داده شود باید کد آن را دریافت کنیم (از داخل سایتی که به آن وارد شدیم، دریافت کد را میزنیم یا اگر کد در داخل سایت بود آن را کپی میکنیم اگر هم آن را دانلود کردیم باید همش را کپی کنیم)(این کد خیلی عجیب و غریب است و ما از آن سر در نمی آوریم) بعد از کپی کردن کد به بخش مدیریت وبلاگ وبلاگ می رویم و ویرایش قالب را انتخاب می کنیم .

ثبت نام در الکسا رایگان

در انتخابات سال ۹۲ هم علیرغم شایستگی منطقی برخی کاندیداهای اصولگرایان، اما آقای روحانی پیروز انتخابات شد که توانسته بود ضعف ارتباط احساسی خودش با جامعه را از طریق حمایت چهرههایی مانند آقای خاتمی تا حدی بپوشاند و این اتفاق در انتخابات سال ۹۶ هم تکرار شد. به همین دلیل آنها امکان تولید ایده جدید ندارند و با مسائل تازه جامعه بر مبنای همان پاسخهای همیشگی برخورد میکنند و از این زاویه هم ریبرندینگ آنها کاری بسیار سخت است. البته این موضوع درباره اصلاحطلبان هم وجود دارد، اما نکته مهم است که نمادهای اصولگرایی بیشتر منفی هستند. ببینید امروز وقتی به اصولگرایان اشاره میکنید چه کسانی بیشتر از اذهان تداعی میشود؟ آقای ناطق نوری در مقابل آقای خاتمی یک کاندیدا به لحاظ احساسی خشک بود و مدل ارتباطی ایشان هم که بیشتر استفاده از صداوسیما بود بهگونهای نبود که احساسبرانگیز باشد. گوگل میتواند اطلاعاتی اضافی از طریق نقشه سایت شما دریافت کند و از آنها برای جستجوهای مربوط به سایت شما استفاده کند.

عبارت کلیدی در نامک

اگرچه این یک روش قدیمی و مربوط به 2004 است اما هنوز ارزش پرداختن به آن را دارد . از مواد مهم دیگر طولانی شدن زمان بارگذاری آن صفحه از سایت شماست که کاربر را کلافه می کند. درج لینک در سایت های دیگر از جمله یکی از راه های جذب بازدید کننده است که سبب به افزایش رتبه ی سایت ها در گوگل می گردد. شما در مصاحبهای که درباره عملکرد جریان اصلاحطلب داشتید اشاره کردید که آنها با فرمول ثابتی در انتخابات پیروز میشوند که یکی از آنها ترساندن مردم از رقیب اصولگراست که درنهایت سبب ایجاد تمایز برای آنها میشود. مشکل اصولگرایان این است که امکان خلق و تولید ایدههای جدید را ندارند یا بسیار پایین است، زیرا مراجع فکری آنها مانع هستند و عدول از آنها خروج از اصولگرایی تعبیر میشود. به هرحال اصولگرایان از حضور در نهادهای حاکمیتی مثل صدا و سیما، شورای نگهبان و سایر نهادهای حاکمیتی بهرهمند میشوند و البته مجبورند که در مقطعی مانند انتخابات هزینههای آن را هم پرداخت کنند و البته در مقاطع غیرانتخاباتی هم این هزینه را پرداخت میکنند؛ مثلاً وقتی اتفاقی در صدا و سیما مانند اختلاف آقای فروغی با عادل فردوسی پور و تعطیلی برنامه ۹۰ پیش میآید، هزینههای آن به پای اصولگرایان نوشته میشود یا عملکرد نهادهای سنتی را اصولگرایان پرداخت مشاوره سئو میکنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *