معرفی بهترین ابزارهای رایگان و کاربردی سئو

همانطور که مشاهده کردید، ابزارهای زیادی برای سئو و بهینهسازی سایت وجود دارد که 17 تا از مهمترین و پرکاربردترینهای آنها را مشاور سئو برایتان لیست کردیم.

سئو سایت فروشگاهی

سلام در این آموزش به معرفی ابزارهای بررسی لینک های شکسته می پردازیم.لینک های خراب به سایت شما به شدت آسیب می زند. اصلاح لینک های مرده می تواند ترافیک و درآمد را در مقدار زیادی افزایش دهد.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

وبلاگ ها و وب سایت های خود را برای پیدا کردن لینک های مرده چک کنید. بهطورکلی باید گفت لینکسازی، فعالیتی بسیار مهم در ایجاد بستر مناسب برای مشتریان در جهت دیده شدن بهتر صفحه وب شماست و وقتی کاربر عبارتی را در وبسایت شما جستجو میکند، علاقهمند است که منطبقترین صفحات با درخواست خود را دریافت کند.

در واقع به راهکارهایی که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم توسط سئو کاران به جهت بالابردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو پیاده سازی خواهد شد، خدمات سئو و بهینه سازی سایت گفته می شود.

هنگامی که هر پیوند شما را به جایی می برد که هیچ صفحه ای ندارد یا ۴۰۴ پیام خطا را نشان می دهد. برای هر دو لینک خارجی و داخلی کار می کند.

این ابزار فراتر از چک کردن لینک کار می کند. چک کردن لینک های خراب یک کار خسته کننده است، اما با Link Sleuth Xenu برای شما آسان شده است.

نکته: منظور از Backlink همان Inbound link است که بهتر است در متن باشد و follow و حتماً دائمی.

بهبود رتبه سایت

اولین ابزار آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته Online Broken Link Checker است. در زیر برخی از بهترین ابزار آنلاین جستجوگر شکاف لینک آنلاین را مشاهده کنید تا بتوانید لینک های مرده را پیدا کنید و آنها را تعمیر کنید.

شما می توانید فیلتر های خود را آن را سفارشی کنید و این ابزار پیکربندی های زیادی برای نگاه کردن به تمام لینک های مرده دارد. این لینک های خراب یا مرده نامیده می شود.

بررس سئو سایت

در صورت نیاز به بررسی یک بخش مشخص از سایت توسط گوگل یا ایندکس شدن دوباره آن می توانید از طریق سرچ کنسول گوگل درخواست خود را به گوگل ارسال نمایید.

سئو سایت برای موبایل

دلایل زیادی برای بوجود آمدن لینک های شکسته وجود دارد مانند: صفحه وب مورد نظر در دسترس نیست، صفحه پاک می شود و یا تغییر permalink تغییر کرده است که هدایت نشده است.

سئوسایت درتهران

این ابزار مشکلات مربوط به لنگرها، لینک ها، صفحات وب، CSS و اغلب به کل وب سایت شما را پیدا می کند. یکی دیگر از امکانات بینظیر این ابزار شناسایی بیش از 3000 لینک در سایت است.

اشتباه در سئو سایت

اگر دو وبسایت یک کالا را بفروشند، آن یکی که برای موتور جستجو بهینه سازی شده به احتمال زیاد مشتری بیشتری به دست میآورد و فروش بیشتری را خواهد داشت.

افزایش رتبه گوگل

ابزاری برای بررسی سرعت سایت است که میتوانید با وارد کردن URL سایت، اطلاعاتی دربارهی جزئیات صفحات و میزان سرعت سایت به دست آورید. همانطور که از نام این ابزار مشخص است ابزاری برای نظر سنجی است.

سئو و بهینه سازی سایت

این لینکها به گوگل میفهماند که بقیه صفحات سایت نیز برای شما مهم است. این سایت یک ابزار چکننده کامل رایگان است.و سایت شما را به صورت کامل چک می کند و در آن دو گزینه وجود دارد – MULTI CHECK برای بررسی چندین سایت و AUTO CHECK برای بررسی سایت شما در یک فاصله زمانی منظم و گزارش گیری دقیقی انجام می دهد.

پس از مطالعه مفاهیم اولیه و عمومی سئو می توانید به مشاهده ویدئوهای تخصصی آموزش سئو و کتاب های اینترنتی این حوزه بپردازید ( می توانید ویدئوهای آموزش سئو را در کانال آپارات وب24 و شبکه های اجتماعی وب24 دنبال کنید.).

راهکاری های سئو

چگونه از پنالتی گوگل خارج شویم؟ شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی می تواند به مدیران وب سایت ها برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل کمک نماید. اگر با یک محتوا با کیفیت روبرو شود.

سئو سایت های فروشگاهی

اصول تولید محتوا، زمانی که شما شروع به تولید محتوا می کنید ایده ها و موضوع خود را به واسطه ی کلمات پایه ریزی می کنید . ضمناً ازآنجاکه بخشی از هزینهای که برای تولید محتوا میپردازید، بابت دریافت بهموقع محتواست، میتوانید برنامههایتان را طبق تقویم محتوایی پیش برده و اجرایی کنید.

بررسی رتبه سایت در گوگل

اینها موضوعاتی است که باعث میشود شما یک محتوای بی نقص تولید کنید. فراموش نکنید که شما همچنان باید برای تولید یک محتوای ارزشمند و جذاب وقت و انرژی صرف کنید تا با ایجاد ترافیک زیاد، یک بازدیدکننده معمولی را به یک خریدار تبدیل کنید.

سئو حرفه ای

محتواهایی را تولید و بهینه سازی نمایید که جامعه های بزرگ را هدف قرار دهد. که با این ابزار میتوانید از نظرات و رضایت کاربران دربارهی سایت و خدمات آن مطلع شوید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *