مزایای سئو و اینکه چرا هر کسب و کاری به سئو نیاز دارد؟

سئو روند یافتن فرصتهایی برای دستیابی به مخاطبان هدفتان است. به علاوه این نوع مخاطبان که به صورت طبیعی و ارگانیک وارد محتوای شما شده اند نسبت به افرادی که از طریق تبلیغات وارد محتوا و سایت شما می شوند نرخ ترافیک را بیشتر افزایش می دهند.

وضعیت رقبا در کلمات کلیدی

علاوه بر مباحث و اصلاحات فنی فوق، سایر سوالات سئو به نتایج نهایی سئو مربوط می شوند. زیرا با انتشار محتوای متنی می توان اعتماد مخاطب را جلب کرد و اطلاعاتی را که می خواهد، می تواند با خواندن متنی کوتاه به دست بیاورد.

چیزی که توی ایران فعلا به حد خوبی نرسیده که من بگم ازین بابت دغدغهای نخواهد بود. ساختار وبسایت با ایجاد صفحات جداگانه برای هر سرویس اصلی، محصول یا موضوع، به گونهای که صفحات به خوبی با کلمات کلیدی مطابق با خواسته مشتریهای آینده هماهنگ باشند، انجام میشوند.

سئو و بهینه سازی سایت

می توانید از میزبان های متعددی به این منظور استفاده نمایید اما هاستی به درد شما می خورد که بهینه شده باشد و از سرعت خوبی برخوردار باشد. گوگل هم قبل از این با ابزارهایی مثل PageSpeed Insights گزارش سرعت وبسایت را ارائه میکرد.

بک لینک چیست

گزارش خزش (crawl) در سرچ کنسول، به شما میانگین زمان مورد نیاز گوگل برای دانلود صفحات شما را نشان میدهد. نکته اخلاقی : پروژه بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو به خصوص گوگل یک پروژه مادام العمر است و می بایست تا آخر عمر کسب و کارتان برای آن برنامه ریزی و هزینه کنید و این هم یادتان باشد که هیچ احد ناسی در این دنیا نمی توانید یک شبه یا یک هفته ای یا یک ماهه شما را به صفحه اول گوگل (البته به صورت نتایج طبیعی) بیاره.

جدیدا صفحه جدیدی منتشر کردهاید؟ این توضیحات کوتاه به بازدیدکنندگان سایتتان کمک می کند تا قبل از باز کردن صفحه تا حدودی متوجه شوند که محتوای این صفحه دربارهی چه چیزی است و آیا با مطلبی که آنها در پی آن هستند مرتبط هست و یا خیر.

همچنین استفاده از جملات ساده و کوتاه باعث میشود تا مخاطب در اندک زمانی حرف اصلی شما را متوجه شده و تامل کند. اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند.

اگر فکر میکردید که بک لینکها دیگر بیش از این جای معجزه ندارند، باید بدونید که آنها به crawl budget شما نیز کمک میکنند.

صفحه اصلی شما نیز ممکن است به دیگر صفحات لینک باشد، و آن صفحات PageRank خواهند گرفت و گوگل در آنها نیز خواهد خزید.

نمونه گزارش سئو

مطمئنا در فصلهای پیش با “Fetch As Google” آشنا شدهاید. محتوای وبلاگ شما با احتمال بیشتری در گوگل یافت خواهد شد.

اشتباه در سئو سایت

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *