مزایای سئو سایت شخصی در کسب و کار شما چیست ؟

این اپلیکیشن به شما کمک میکند تا سایت خود را در زمانی کوتاه تحلیل کنید و گزارشهای سئو سایتتان را به صورت مرتب و بر اساس معیارهای مختلف مورد ارزیابی قرار دهید.

تحلیل سایت رقبا

در گذشته این اعتبار با داشتن یک آدرس واقعی به دست میآمد؛ اما امروزه برای جلب اعتماد مشتریان نیازمند وب سایت هستید.

به همین دلیل بسیار مهم است که شما به بخش امنیت سایتتان توجه ویژهای داشته باشید.

دامنه اصلی سایت همان دامنه ای است که بر روی آدرس سایت قرار دارد. کراولر یا همان عنکبوتهای موتورهای جستجو یک تکه خاص نرم افزار هستند که وب را مرور میکنند ، به دنبال سایت جدید میگردند ، بررسی میکنند که در آنها چه خبر است و اطلاعات را مجددا به گوگل میفرستند ( یا دیگر موتورهای جستجو ) بنابراین میتوانند به این سایتها رنک دهند و آنها را ایندکس(فهرست ) نمایند .

تولید محتوای بصری

بنابراین با رعایت نکات نگارشی و استفاده صحیح از کلمات کلیدی به موتورهای جستجو نشان دهید که متن شما با عبارت جستجو شده مرتبط است.

به عنوان مثال، اگر دربارهی یک موضوع علمی مینویسید، مهم است که اصطلاحات فنی صحیح را در محتوای خود بگنجانید و اطمینان حاصل کنید که نوشته، سطح علمی مورد نیاز را دارد.

یکی دیگر از دلایلی که شما را به استفاده از این اپلیکیشن ترغیب میکند، این است که کاملا رایگان است.

سئو رایگان سایت

تمامی وبمستران به استفاده از چنین ابزارهایی نیاز دارند؛ زیرا در غیر این صورت باید از طریق آزمون و خطا، بر روی سئو کار کنند. از دیگر گزارشهایی است که این سایت به شما ارائه میدهد.

سئو سایت آگهی

حذف سایت از گوگل یکی از کابوسهای هر وب مستری است. نمودار وضعیت سایت را بر اساس رتبه در گوگل میتوانید مشاهده کنید. همچنین وضعیت سایت را در نمودارهای مختلف با معیارهای متنوعی به شما نشان میدهد.

سئو و بهینه سازی سایت

با توجه به اینکه سایت های اسپم عمر کوتاهی دارند. با پیاده سازی طراحی رسپانسیو سایت، دستورالعمل های ربات ها و دیگر اجزای فنی مانند اسکیما مارک آپ و متا تگ ها، می توانید به گوگل و ربات های آن اعلام کنید که محتوای وب سایت شما درباره چیست.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *