مراحل سئو سایت

فرایندهای سئو شامل موارد گوناگونی می شود که بر روی وبسایت و همچنین در فضای اینترنت انجام می شود و مجموعه این فعالیت ها در صورت هدفمند بودن و حرکت در طول یک مسیر از پیش تعیین شده می تواند رتبه یک وبسایت را در نتایج جستجوی گوگل هنگامی که یک کاربر برای خدمات مرتبط با آن وبسایت سرچ می کند را ارتقا داده و با حضور در صفحه اول نتایج جستجو، شانس بیشتری برای دیده شدن به آن وبسایت دهد.

سئوی فروشگاهی

در نوار بالایی شاهد دو آیکون هستیم که یکی راهنمای سرچ کنسول است و دیگری آیکون اعلانها مشاوره سئو است. با این حال، وفاداری بر مبنای رفتار، زیر سوال رفته است چرا که آن در تمایز قائل شدن بین وفاداری واقعی و وفاداری ساختگی با شکست مواجه شده است.

جواب به این سوال در قالب یک عدد ثابت امکان پذیر نمی باشد و در واقع فاکتورهای زیادی برای محاسبه تعرفه خدمات سئو برای وبسایت های مختلف وجود دارند که باید با در نظر گرفتن آنها و تعیین بهترین استراتژی با شرایط موجود برای رسیدن به هدف از بهینه سازی وبسایت، مبلغ نهایی را تعیین کرد.

ارزیابی سایت گوگل

مرحله دوم از مراحل سئو سایت، بررسی کلمات و عبارات کلیدی است که مشتری تمایل دارد وب سایت خود را برای آنها بهنیه سازی نماید و در صفحه اول جستجوی گوگل قرار گیرد.در این مرحله در صورتی که مشتری دارای وب سایت باشد طراحی سایت و میزان پتانسیل وب سایت موجود برای انجام فرآیند بهینه سازی مورد آنالیز قرار میگیرد.برای مثال در بسیاری از موارد وب سایت هایی که با استفاده از قالب های آماده (WordPress – Joomla &..) طراحی شده اند قابلیت سئو و بهینه سازی بصورت مستمر وپایدار را نداشته و اغلب در رقابت های سنگین از وب سایت های اختصاصی جا می مانند.همچنین میزان رقابت و وب سایت های رقبا نیز در این مرحله ارزایابی شده و در نهایت نتایج این بررسی ها به مشتری اطلاع داده شده و هزینه بهینه سازی تخمین زده می شود.

قیمت سئو وبسایت

همچنین در این روش عموماً اندک کلمات کلیدی مورد نظر قرار نمی گیرد و با توجه به تخصیص نیروی کاری مختص مشتری به مرور زمان طیف وسیعی از کلمات و عبارات مربوط با حوزه کاری مشتری مشمول بهینه سازی خواهد شد.

سئو سایت آگهی

در این روش مشتری به صورت ماهانه گزارشی از جزییات کارهای انجام شده ومیزان رشد دریافت می کند تا همواره در جریان فرایندهای در حال اجرا قرار بگیرد و امکان بررسی و ارزیابی نتایج برای مشتری فراهم باشد.

اگر همچنان قانع نشده اید که چرا شما به سئو نیاز دارید باید بدانید با توجه به تحقیقاتی که اخیراً انجام شده بیش از 80 درصد مشتریان قبل از خرید محصول یا خدمات مورد نظرشان، ابتدا در اینترنت درباره آن سرچ می کنند و درصد قابل توجهی از این مشتریان از وبسایت های موجود در صفحه اول خرید خود را انجام می دهند.

بهینه سازی سایت های فروشگاهی

در دنیایی که محتوا مهمتر و حیاتیتر از همیشه به نظر میرسد، برای انجام اثربخش فعالیتهای محتوایی، مفاهیم تازهای شکل گرفته است؛ ازجمله بازاریابی محتوا. در بسته خدمات سئو به صورت پروژه ای، اهداف، نحوه رسیدن به آنها و شیوه اندازه گیری ضریب موفقیت در ابتدا تعیین می گردد و در انتهای زمان تعیین شده اگر نتایج مورد نظر به دست نیامده باشد مبلغ پرداخت شده (پس از کسر هزینه های انجام شده) به مشتری عودت خواهد شد.

اخبار جدید سئو

تعرفه خدمات این بسته پس از نیاز سنجی و بررسی شرایط مشتری و میزان رقابت در بازار تعیین می شود و به صورت ماهانه از 1.000.000 تا 3.000.000 تومان متغیر می باشد.

افزایش بازدید لینک

این بسته مناسب مشتریانی است که پایداری نتایج در دراز مدت را در نظر دارند و به صورت مقطع به دنبال رسیدن به نتایج نیستند.

فرایند تولید محتوا در حالت ایده آل تقریباً هیچگاه متوقف نمی شود و اگر قصد دارید که برای همیشه یا حداقل مدت طولانی در صدر نتایج جستجو باقی بمانید باید به گوگل نشان دهید که شما همواره در حال تولید و به روزرسانی مطالب منتشر شده در وبسایتتان هستید.

7. درخواست غیر مجاز 401: شما از رباتهای خزنده گوگل خواستهاید صفحهای را ایندکس کنند که گوگل بخاطر نیاز به لاگین یا هر دلیل دیگری به آن صفحه دسترسی ندارد.

SEO شامل این است که یک وب سایت در دسترس باشد ، از لحاظ فنی ، از کلماتی استفاده میکند که افراد در موتورهای جستجو تایپ می کنند ، و یک تجربه کاربری عالی ، با کیفیت خوب و بالا ، محتوای تخصصی که به پاسخ جستجو کاربر کمک می کند .

توجه داشته باشید که نوشتن متن معرفی کلی برای هر یک از محصولات یک کار لازم بری سایت شما است.

سئو مطلوب از دید گوگل

یعنی اگر سایت شما برای فروش کفش ورزشی زنانه طراحی شده و البته این کالا را در فروشگاه خود دارید؛ خیلی بد است که روی کفش سربازی مردانه دیده شوید.

کلمات کلیدی همیشه سبز

اگر قصد دارید در گوگل اول شوید باید سایت خود را در زمینه ی کاریتان به یک سایت منبع و همه فن حریف تبدیل کنید. همچنین سعی کنید از محتوای تولید شده توسط کاربر حمایت مالی کنید تا نام تجاری خود را در پستهای مشتریان داشته باشید.

از مسائلی که باعث نا رضایتی مشتریان میشود می توان به وجود کار مزدهای بسیار بالا در این صرافی اشاره نمود. شما باید به دنبال چیزی باشید که از نظر گوگل یک نکته منفی جدی به حساب میآید که منجر به حذف سایت از گوگل شده است.

برخوردار هستند و می توانند صرفاً با پرداخت هزینه مشاوره از نکات مهم، استانداردها، تکنیک ها، الگوریتم های گوگل و تجارب شخصی مشاور برای بهبود و ارتقای رتبه وبسایت خود استفاده کنند.

مبلغ مشاوره برای هر ساعت از 100.000 تا 300.000 تومان متغیر می باشد. در این روش شما فقط از خدمات مشاوره ای استفاده می کنید و اجرای آنها و چگونگی اجرا بر عهده شما می باشد.

سپس با بررسی و آنالیز دقیق شرایط فعلی وبسایت، استراتژی و ابزار لازم برای رسیدن به این اهداف تعیین می شود و کل فرایند به صورت پروژه ای برای اجرا در بازه زمانی مشخص به شرکت آریانیک برونسپاری می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *