قیمت سئو سایت – لیست تعرفه، هزینه سئو و بهینه سازی سال 99

چرا که برای موفقیت در استفاده از خدمات سئو نیازمند تولید یک محتوای کاملا تخصصی و حرفه ای خواهید بود.

قیمت سئو و بهینه سازی سایت

در صفحه ای که حاضر میشود بر روی دکمه “Start now” کلیک بفرمایید. یوست افزونه ای است که به احتمال زیاد شمایی که سایت وردپرسی دارید، آن را روی پیشخوان سایت خود نصب کرده اید.

الگوریتم های گوگل

پس از همراهان خوب بلوباکس می خواهیم که با ما مشاوره سئو همراه باشند. همانطور که می دانید گوگل بزرگترین موتور جستجوی دنیا و همچنین سایت شماره یک دنیا است. وقتی محتوایی مینویسید که جذاب است و به دل افراد مینشیند، بسیاری از آنها محتوای شما را در وبسایتها و شبکههای اجتماعی خود به اشتراک میگذارند و به شما ارجاع میدهند.

این نمودارهایی که می بینید یعنی “Performance” ، “Coverage” و “Enhancements” از مهمترین بخشهای سرچ کنسول می باشند که جلوتر به آنها خواهیم پرداخت.

این کمک می کند تا شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشیم. اما در فضای وب کنونی که چندین میلیارد صفحه وب در آن وجود دارد، وضعیت کاملا متفاوت است و دیده شدن بسیار سخت تر!

در صفحه پیش رو و در باکس سمت راست که عبارت “URL prefix” در آن نقش بسته، آدرس سایت خود را وارد می کنیم.

بعد از اینکه وارد جیمیل خود شدید به صفحه موردنظر وارد می شوید. در صفحه اول سرچ کنسول با بخش “نمای کلی” یا “Overview” مواجه میشویم.

بک لینک رایگان گوگل

ارتباط و تعامل با مشتریان و پاسخ تصویری به نیازهای آنان میتواند منجر به پیشرفت و ترقی در کسب و کار و تجارت شما باشد که، البته انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته و شمار بیشتری از کاربران و مشتریان را جذب مینماید.

استراتژی بهینه سازی سایت

پاسخ سوالات شما نظیر اینکه چگونه و کجا باید بکلینک بسازید؟ زیرا اگر شما بتوانید به سوالات مخاطبان بهتر از دیگر رقبای خود پاسخ دهید، شانس بیشتری برای جذب ان ها به عنوان مشتری های خود در سال های پیشرو خواهید داشت.

اخرین الگوریتم گوگل

به همین دلیل برای اِعمال یک استراتژی محتوایی اثربخش و رقابت با رقبای خارجی، نیاز به محتوای انگلیسی و بعضاً مطالبی به زبانهای دیگر مثل عربی یا آلمانی دارند. گوگل اخیرا هوشمند تر از گذشته ، حتی متن موجود در تصویر را به کمک هوش مصنوعی می خواند ( البته فعلا برای کلمات انگلیسی ). علاوه بر این استفاده از تصویر با تاثیر مثبت در سئو ، حضور مطلب شما را در نتایج جستجوی تصاویر نیز به همراه دارد.

یکی روند رشد مخاطبان را به ما نشان می دهد، یکی بک لینک های وردی و خروجی به سایت ما را رؤیت می کند و یکی ویجتهای سازنده سایت رقیب را برای ما به نمایش می گذارد.

خدمات سئو فروشگاهی

به نظر شما یک فروشنده پوشاک بدون صحبت کردن با یک مشتری می تواند کالاهای خود را به خوبی بفروشد؟ یوست علاوه بر اینکه بر سئوی سایت شما نظارت می کند، امکانات دیگری از جمله ثبت در سرچ کنسول را دارا می باشد.

افزایش سئو سایت

گوگل آنالیتیکس اطلاعاتی راجع به تعداد بازدیدکنندگان از سایت شما، مکان بازدیدکنندگان، چگونگی گذراندن زمان در سایت شما و ماهیت بازدید آنها ارائه میدهد.

قیمت سئو به معیارهای متفاوتی مانند رتبه و جایگاه کنونی سایت شما، میزان سختی کلمه کلیدی، جایگاه رقبا، نوع و تعداد کلمات کلیدی، محلی بودن سئو، نیاز به طراحی مجدد سایت، آموزش سئو و …

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *