ضرورت داشتن مهارت برای طراحی UI/UX در طراحی سایت

فضای خالی: فضای خالی بخشهایی است که در طراحی و اطراف لوگو خالی گذاشته شده است تا از همپوشانی آن با سایر بخشها جلوگیری کند. سعی کنید که حداقل ۱۰ درصد از عرض لوگو، فضای خالی در اطراف طراحی شما باشد. معمولاً در اکثر وبسایتها، هزینهی درج یک رپورتاژ آگهی نسبت به سایر روشها مثل درج بنر پایینتر است. چه زمانی و چگونه از هر یک از آنها استفاده کردهاید؟ روش دوم استفاده از تلفن گویا شرکت برق است و این بدین روش است که مشترک باید با شماره تلفن 1521 تماس حاصل کرده و سپس با وارد کردن شماره شناسه قبض، میزان بدهی را استعلام و درصورت دلخواه حتی بصورت مستقیم اقدام به پرداخت قبض خود کند. و همچنین زمانی که با کانالهای بازاریابی خود آشنا شوید، میتوانید تصمیمات فنیتری برای حذف و اضافه کردن عناصر بگیرید و پیشبینی کنید که کدام فونت جواب میدهد و کدام فونت جواب نمیدهد.

کد ای فریم

دستورالعمل نشان تجاری به شما کمک میکند که لوگویی طراحی کنید که تا جای ممکن برای مشتریان گویا، جذاب و بهیادماندنی باشد و باعث آشنا پنداری آن پس از بازسازی برند شود. در سومین بخش که فیلمی ضبطشده از کارگاه حضوری طراحی پروتوتایپ است، به ایجاد یک اپلیکیشن سفارش غذا همانند اسنپ فود خواهیم پرداخت و فراز و نشیبهای خلق یک ایده نرمافزاری بهصورت گامبهگام آشنا خواهیم شد. یک طراح ui/ux موفق کار خود را از پروژههای فرضی آغاز میکند! وقتی شرکت پختهتر میشود و مشتریان خود را بهتر میشناسد، لوگویی که روزی به نظر مناسب میآمد، ممکن است دیگر به کار نیاید و کاملاً اشتباه به نظر برسد. وقتی نام تجاری خود را بازسازی میکنید، با طراحی بر مبنای اصول لوگوی قبلی، مراقب از دست رفتن کامل آشنایی لوگو برای کاربران باشید و از آن پرهیز کنید. برای ایجاد یک ایجاد یک اینفوگرافیک محبوبی که همه بتوانند از آن استفاده کنند باید دست خود را روی محتواهای ترند شده و محبوبی که این روزها کاربران به دنبال آنها هستند و جستجو میکنند بگذارید.

اگر حاضر هستید که همه سختیهای ساخت یک هویت جدید برای کسب و کار خود را به جان بخرید، بهتر است که از کارکرد صحیح آن هم اطمینان حاصل کنید. در حال حاضر با ورود گوشیهای هوشمند، دیگر دوره آن رسیده است که کسب و کار خود را با این مسنجرها ادغام کنید. Keylogs Cannibalization Checker یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهد. طراحی یک سایت واکنشگرا علاوهبر اینکه باعث زیبایی و افزایش کاربرد پذیری سایت میشود در سئوی سایت نیز تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت، به گونهای که امروزه واکنشگرا بودن سایتها به یک استاندارد و الزام تبدیل شدهاست و سایتی که طراحی میکنید باید حتما از این ویژگی برخوردار باشد، شما با یادگیری اصول CSS 3 قادر خواهید بود صفحات سایت خود را به صورت واکنشگرا طراحی نمایید، همچنین فریمورکهایی مانند بوتاسترپ به صورت پیشفرض از این قابلیت پشتیبانی میکنند. به نظر شما یادگیری چه مهارت ها و ابزارهای دیگری کمک می کند تا طراح موفقی در این حوزه باشیم؟ طراحی این مرحله به گونه ای است که پس از اتمام کار، مدیر سایت به راحتی بتواند مطالب سایت و منو ها را ویرایش کند.

ساخت ربات بله

اگر هدف از ایجاد صفحه ای برقراری و تعامل با کاربران و مخاطبان است نرخ بانس بالا نکته خوبی نیست. اگر کاربران نتوانند لوگوی شما را به یاد بیاورند، نشان تجاری شما ارزشی ندارد، بنابراین وقتی لوگوی خود را بازطراحی میکنید، طرحی که بیانگر واقعیت کار شما نیست را تأیید نکنید. باشد. مثلا اگر در سایت مقاله باارزشی دارید که به طور خاص به یک سوال پاسخ میدهد و منشا اصلی هدایت ترافیک و جستجوی ارگانیک به سایت شماست، نرخ پرش این سایت میتواند چیزی حدود 90 درصد باشد اما این نرخ پرش لزوما بد نیست چون میتواند به این معنی باشد که کاربران دقیقا به دنبال چیزی هستند که جستجو کردهاند و نیازی ندارند تا از صفحات دیگر سایت بازدید کنند. در صورتی که با پیغام قرمز رنگ موجود در تصویر مواجه شدید فقط کافی است که به نوشیدن یک قهوه بپردازید و سپس اقدام به تایید هویت نمایید ، زیرا نیاز به زمان جهت آپدیت شدن دارند و شما با صبر و حوصله می توانید این مشکل را حل مشاوره سئو نمایید. به هر حال مهم رساندن پیام شما است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *