سفارش تولید محتوا فارسی و تولید محتوا به انگلیسی

پس وجود چنین چیزی در سایت چند زبانه شما باعث سئو آن نمیشود، بلکه صرفا باعث میشود اصول سئو در آن اجرا شده و با مشکلات مختلف روبرو نشوید.

کاهش رتبه الکسا

میتوانید از چیزی بنویسید که همین حالا هم آدمهای زیادی بهدنبال اطلاعاتی دربارهٔ آن هستند.

شرکت های سئو

چطور تگ hreflang بسازیم و با آن سایت چند زبانه را سئو کنیم؟ سئو سایت چند زبانه، سایت فروشگاهی، سایت موزیک و…

بررسی سایت از نظر سئو

بخشی از فرآیند سئو کردن هر صفحه از سایت چند زبانه، این است که به گوگل بفهمانید صفحات مشابه این صفحه در زبان های دیگر کدام هستند.

همینطور فهمیدیم روال سئو کردن یک سایت چند زبانه با صفحات مختلف به چه شکلی است. مثلا اینکه صفحه مشابه این صفحه که به زبان هندی است و برای کشور هند، چه آدرسی دارد؟

بهبود رتبه گوگل

این یعنی باید به گوگل بگویید صفحه عمل دماغ که در زبان انگلیسی نوشته شده، 3 صفحه مشابه دیگر با زبان های فارسی، عربی و اسپانیایی هم دارد و آنها دقیقا کدام صفحات هستند.

این یعنی در صفحه عمل دماغ به زبان عربی، علاوه بر یک تگ اچرف لنگ که به گوگل توضیح میدهد این صفحه به چه زبانی نوشته شده و برای کدام کشور است، 3 تگ دیگر هم وجود دارد که میگوید صفحات مشابه این صفحه در زبان های دیگر، کدام صفحات هستند و چه آدرسی دارند.

در ادامه اما 3 تگ دیگر هم وجود دارند که آدرس صفحات مشابه این صفحه که با زبان های فارسی، عربی و…

اما اگر هنوز با ساخت تگ hreflang مشکل دارید، تا انتهای مقاله با من همراه باشید.

الگوریتم جدید گوگل

مهم ترین تفاوت سئو سایت های دو زبانه هم دقیقا در استفاده از همین تگ hreflang است. تفاوت وجود دارد و متای keywords دیگر توسط گوگل پشتیبانی نمی شود و تاثیری در رتبه سایت نخواهد داشت.

سئو حرفه ای

اما برخی از انواع آنها، در جزئیات با هم تفاوت دارند. برخی با این وعده پول هنگفتی از کارفرمایان طلب می کنند و ممکن است واقعا به این نتیجه برسید اما فراموش نکنید همان طور که یک شبه برای طراحی سایت رتبه را کسب کرده اید یک شبه نیز افت خواهید کرد و چه بسا که طراحی سایت شما توسط گوگل جریمه و پنالتی شود.

درخواست حذف لینک از گوگل

حالا بعد از این تعریف، چطور تگ اچرف لنگ را بسازیم؟ بعد از ساختن یک تگ، میتوانم با زدن دکمه سبز رنگ add domain یک کادر دیگر برای ساخت تگ های بعدی هم اضافه کنم.

سئو حرفه ای سایت

این ابزار چون صرفاً برای اینکار ساخته نشده است، گزارش مختصری از بکلینکها به نمایش میگذارد. نکته ی دیگری که باید به آن توجه کنیم اینست که تولید کننده ی محتوا که توان نوشتن و تحقیق دارد و میتواند محتوای با کیفیت تولید کند، زمان و انرژی زیادی برای نوشتن ساختار اولیه و نهایی یک مقاله میگذارد.

اما نکته های کلی در مورد سئو و بهبود آن وجود دارد که همه می توانند یاد بگیرند و آن ها را برای سئو سایت شخصی خود به کار ببرند.

پس بهتر است آموزش استفاده از این ابزار در سرچ کنسول را دنبال کنیم. همانطور که میبینید، میتوانم در این ابزار برای هر صفحه از سایتم یک hreflang بسازم.

بررسی سئو وب سایت

برای دسترسی به سرچ کنسول گوگل، وارد حساب کاربری گوگل وبمستر خود شوید، سپس روی “Try the new Console Search” کلیک کنید.

برنامه ریزی سئو

در روز بیش از ۱۲ میلیون عبارت فارسی در گوگل سرچ می شود. ایجاد محتوا، در واقع یک نوع بازاریابی میباشد. در واقع این گزینه برای آن صفحه از سایت شماست که زبان مشخصی دارد ولی مکان جغرافیایی کاربرانش مشخص نشده.

نمونه کار سئو سایت

ببینید در گذشته مکان سرور سایت تاثیر نسبتا زیادی در سئو آن داشت. تاریخ را به 12 ماه گذشته تغییر دهید (یک سال یک نمای کلی از ترافیک سایت را به شما نشان میدهد، اما در صورت تمایل میتوانید مدت زمان آن را تنظیم کنید).

بررسی سو سایت

اما یکی از ویژگیهای مهم سفارش تولید محتوای متنی از طریق سایت شبکه مترجمین ایران این است که مشتریان میتوانند در صورت نیاز محتوای تولیدی خود را جهت بازبینی و ویرایش نکاتی که مدنظر دارند، برگشت بزنند.

ارائه ترکیبات کلمات کلیدی یکی از دیگر خدمات این ابزار است. SEMrush: ابزاری جامع که اطلاعات وسیع و بسیار مفیدی در مورد کلمات کلیدی به ما میدهد. با این ابزار تحلیل هایی درمورد رتبه در یاهو، گوگل و بینگ دریافت خواهید کرد تا ببینید تا چه حد از کلمات کلیدی به خوبی استفاده میکنید، لینک های تان تا چه حد کارایی دارند و موارد مشاور سئو دیگر.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *