سرچ کنسول گوگل چیست ؟

در این مطلب با ویرلن همراه باشید تا به بررسی ۱۰ ابزار برتر سئو در سال ۲۰۱۸ بپردازیم تا راحتتر بتوانید به شیوهای که گوگل سایت شما را آنالیز میکند، آن را آنالیز کنید.

شرکت سئو سایت

قابلیت اجرا در گوشیهای موبایل: این ابزار به بررسی وبسایت شما در گوشیهای موبایل، از لحاظ عملکرد و تنظیمات نمایش میپردازد. SEO وبسایت گریدر، تعیین خواهد کرد که آیا وبسایت شما توسط افراد و یا باتها به راحتی قابل یافتن است یا خیر.

اما کل شبکه باید توسط یک یا چند مدیر متخصص کنترل و بررسی شود تا مواردی مثل پلاگین ها، قالبها و سایر تنظیمات سایت بررسی شوند.

بهبود رتبه الکسا

علاوه بر این، شما میتوانید هر کلمه کلیدی را، از لحاظ تاثیر آن در رنکینگ، میزان جستجوی ماهانه آن و غیره، بررسی کنید. زمانی که در موتور جستجوی گوگل عبارتی را جستجو می کنید، با صفحه نتایج جستجو یا همان صفحه SERP روبرو می شوید.

بررسی کلی سئو سایت

این وبسایت مجموعهای از خدمات را در اختیارتان خواهد گذاشت و یکی از بهترین آنها، ابزار سئو یا SEO toolkitمیباشد.

بررسی سئو وبسایت

از آنجا که این ابزارها جهت شناخت المانهای مورد نظر گوگل به کار گرفته میشوند؛ برای استراتژی جستجوی اتوماتیک شما حیاتی هستند. همچنین توسط این ابزار میتوان نقشه وبگاه را به موتور جستجوی گوگل معرفی کرد.

سایت موز چیست

خدمات این وبسایت رایگان است و عمدتا ابزارهایی جهت بهبود جستجوی کلمات کلیدی ارائه مشاور سئو میدهد.

برای مثال یکی از این ابزارها، به شما امکان دیدن کلمات کلیدی موثر در رنکینگ یک صفحه را میدهد. رنکهای سایت الکسا در درجه اول از یک مجموعه نمونه از ترافیک اینترنت تبعیت میکنند و کاربران آن اکثرا از مرورگرهای اینترنتی همچون اینترنت اکسپلور، فایرفاکس و گوگل کروم، استفاده میکنند.

نحوه خروج از پنالتی گوگل و نمایش دوباره ستاره های گوگل منبع

بررسی میکند که به کجا خواهد رفت و اساسا آنرا به عنوان یک رای در نظر میگیرد. شما می توانید این لینک ها و پیوند ها را با سایر سایت ها به خصوص ان هایی که رتبه ی خوبی در لیست نتایج جست و جو ی گوگل و حالا هر موتور جست و جویی دارند نیز برقرار کنید .

بدین صورت که میتوانید از بکلینک هایی که از طریق رپورتاژ آگهی از دیگر سایتها دریفا کرده اید را بررسی کنید و از وضعیت لینک بیلدینگ Link Building، و کلمات کلیدی مناسب، آگاه شوید.

سئوسایت درتهران

SEO toolkit همچنین به شما امکان مقایسه عملکرد صفحه خود با دیگر رقبایتان را میدهد. گاهی در ریچ اسنیپت امتیاز و بازخورد کاربران از صفحه را نمایش می دهند؛ همچنین برخی از سایت ها ویدئویی از محتوا را در این قسمت قرار می دهند.

این ابزار سایز صفحه وبسایت شما، درخواستها، سرعت و دیگر فاکتورهای مشابه سئو سایت را آنالیز میکند. طبق نظر کارشناسان گوگل، رتبه بین ۸۰ تا ۱۰۰ خوب، ۶۰-۷۹ معمولی، و زیر ۵۹ نشان از سرعت پایین وبسایت شما دارد.

در این صفحه متنی که در زیر عنوان ظاهر می شود، ریچ اسنیپت است. این ابزار با رویکرد بررسی سرعت اجرای وبسایت بر روی کامپیوتر و موبایل، میتواند جهت بالابردن سرعت وبسایت شما، بسیار مفید باشد.

شاید بهترین راه برای دیدن وبسایت خود از چشم گوگل، استفاده از ابزارهای وب مستر گوگل Google’s Webmaster Tools باشد. یکی از ابزارها و وبسایتها ubersuggest است که بهترین عبارتهای که دارای بیشترین میزان جستجو هستند را به شما نشان میدهد.

برنامه ریزی تولید محتوا

ابزارهای وب مستر گوگل، منابعی از اطلاعات مورد نیاز بازاریابان و یا کاربران معمولی را، برای توضیح اصول اولیه جستجو در گوگل در اختیار آنان قرار میدهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *