ساخت نقشه یا سایت مپ برای سایت – مرکز آموزش – پارس وب سرور

نقشه سایت، یک فایل شامل لینک تمام صفحات (و بعضاً فایلهای) موجود در سایت است. گاهی با توجه به تعداد زیاد صفحات و موضوعات یک سایت ساخت چند نقشه سایت لازم می شود در اینصورت فایل مربوط به هر نقشه سایت باید در یک فایل ایندکس نقشه سایت ( sitemap index file ) لیست شود . موارد بالا تنها چند ایدۀ ساده هستند. یا به زبان ساده تر اگر بگوییم، رپورتاژ آگهی را میتوان یک تبلیغات دو سویه دانست که در کنار تبلیغات غیر مستقیم متنی، بک لینک های طبیعی به کار رفته شده در دل آن، اگر به درستی استفاده شود، میتواند تاثیرات شگرفی را بر سئوی وب سایت شما گذاشته و موجب ارتقای جایگاه در نتایج موتور های جست و جو شود. دیگر نیاز نیست برای سایت به صورت دستی نقشه سایت آماده کنیم و فقط کافی است افزونه های مورد نیاز این کار را روی اسکریپت یا سیستم سایت خودتان نصب کنید. برای مثال میخواهید در یک محتوای 1000 کلمهای در مورد یک موضوع طولانی صحبت کنید.

آموزش سئو میزفا

پس اگر مرتکب این اشتباه شوید، محتوای شما هیچ رتبهای از گوگل دریافت نمیکند. استفادهی بیش از حد کلمات کلیدی، باعث میشود تا موتورهای جستجو محتوای شما را یک اسپم تلقی کنند. این برنامه میتواند تکرار بیش از کلمات کلیدی در محتوا را به راحتی تشخیص دهد. در این مرحله اگر نتوانید یک برنامه استراتژیک خوب و قوی بنویسید، نباید ریبرندینگ را انجام دهید. موتورهای جستجو مانند Google همیشه به دنبال محتواهایی هستند که بیشترین ارتباط را با کلمات کلیدی داشته باشند. درک این نکته که مشتریان بالقوهی شما به دنبال چه کلمات و عبارتهایی هستند، تاثیر زیادی در سئوی سایت دارد. برای این کار باید وب سایت و وبلاگ هایی که از نام تجاری یا سایت شما بدون لینک دادن استفاده کرده اند، پیدا کنید. ببینید در کل بک لینک یا سئوی آف پیج یه بخشی از کاره.در مورد بک لینک من توصیهام اینه که یه پروفایل بک لینک کامل و جامع داشته باشید.یعنی چی؟

آموزش رایگان تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی

برای مثال اگر 10000 نفر صفحه فرود شما را دیده اند و 98 درصد بانس شده اند و تنها 2 درصد اطلاعات مورد نیاز را به شما داده باشند شما اطلاعات 200 نفر را دارید که می توانند مشتری کالا و خدمات شما شوند و با انجام پیگیری های فروش می توانید تعداد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید. زمانی که مقاله خود را درون سایت خود قرار میدهند با کلمه کلیدی که شما انتخاب کرده اید ، به عنوان مثال این قسمت ابزار برقی را به سایت شما لینک میدهند و اینگونه که کاربر بعد از متوجه شدن که ابزار برقی چیست و چه کاربردهایی دارد به انتهای مقاله میرسد. نوع دیگری هم از لینک شدن هست که بصورت یک پست ( رپورتاژ آگهی ) بطور کامل به معرفی سایت شما می پردازیم و به جای ۱ کلمه کلیدی سایت شما ، در داخل متن این پست با ۵ کلمه کلیدی ، سایت شما را در این سایتها لینک می نماییم . پس اگر از مطالب سایر سایتها استفاده کنید، گوگل شما را نادیده میگیرد.

پس یک اشتباه میتواند به جای افزایش ترافیک، باعث کاهش بازدیدهای سایت شود. به طور خلاصه، شما یک استراتژی خلق می کنید! در گام بعدی باید این کلمات را به طور مناسب در محتواهای خود به کار ببرید. در نتیجه اگر حجم فایل PDF شما زیاد شد، با استفاده از نرمافزار Photoshop حجم تصاویر خود را کم کنید. بازسازی برند ، راه حلی نیست که برای همه شرکت ها مناسب باشد، اما زمانی که به بن بست رسیده اید، یکی از بهترین گزینه های رهایی شما است. همانطور که میدانیم “لینک” ها ، یکی از مهمترین فاکتورهای رشد و بهینه سازی وبسایت ها در موتور های جست و جو گوگل میباشند ، گوگل با قاطعیت اعلام کرده است که لینک های شبکه های اجتماعی را به عنوان یک لینک معتبر در رتبه سایت حساب نمیکند اما میدانیم که نمیتوان به راحتی از تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو و نقش مهم آنها در رشد سایت چشم پوشی کرد. با توجه به هزینه کمتر خدمات سئو سایت در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات، و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت سنجش روند و نتایج کار بطور شفاف، می توان اذعان کرد بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز ، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *