ساخت نقشه سایت وردپرس

نسخه ای که تغییرات اساسی به ویژه در ریسپانسیو سایت داشته است. حال با توجه به انتشار نسخه نهایی ورژن ۴ فریم ورک بوت استرپ مفتخریم که به عنوان اولین وب سایت آموزشی در عرصه وب فارسی دوره ای جامع در رابطه با ورژن جدید این فریم ورک برگزار نماییم و امیدواریم مانند گذشته این دوره نیز مورد استقبال شمت عزیزان قرار گرفته و رضایت خاطر شما را همراه داشته باشد. در این مستندات، جزء به جزء بخشها و کدهای بوت استرپ به همراه مثالهای کاربردی و عملی، توضیح داده شده است. هر جزء در بوت استرپ یک کامپوننت (Component) نامیده میشود. برای حل این مشکل، بوت استرپ ابزاری برای شخصیسازی قرار داده است که توسعهدهندگان متناسب با نیاز قالب، امکانات موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس فشردهسازی را انجام دهند. در واقع با آموزش بوت استرپ (Bootstrap) میتوانید حجم و زمان کدنویسی CSS و JS خود را کاهش داده و برای طراحی ظاهر سایت وقت بیشتری بگذارید. بوت استرپ (Bootstrap) محبوبترین فریمورک HTML ،CSS و JS برای توسعه ریسپانسیو (واکنشگرا) وبسایتها در بستر وب است. بوت استرپ یا Boostrap یک فریمورک پیشرفته و قدرتمند است که توسط کاربران سابق توییتر، آقایان Mark Otto و Jacob Thornton اختراع شد.

کلمه کلیدی گوگل

طراحان وب سایت، کسانی که میخواهند تازه بوت استرپ را به صورت اصولی شروع کنند، افرادی که با بوت استرپ آشنایی دارند و میخواهند یک پروژه حرفه ای را به صورت اصولی انجام دهند. با آموزش بوت استرپ میتوانید تصاویر موجود در قالب یا وبسایت خود را به صورت خودکار، متناسب با اندازه صفحه تغییر دهید. بوت استرپ (Bootstrap) چیست؟ اگر شما تاکنون بدون استفاده از بوت استرپ کدنویسی کرده باشید، متوجه خواهید شد که همیشه زمان زیادی را برای چارچوببندی، اندازهگیری و ساختارچینی المانها صرف کردهاید. آموزش بوت استرپ ۴ ( Bootstrap 4) که در حال حاضر برای شما به صورت ویدئویی تهیه شده است، یکی از کاملترین و جامع ترین دوره های آموزش بوت استرپ در سطح وب فارسی است! اکنون زمان کوچ کردن به آخرین نسخه و جذاب ترین نسخه Bootstrap یعنی بوت استرپ ۴ (Bootstrap 4) است! بوت استرپ یک فریمورک شامل توابع و کتابخانه های از پیش آماده است، که علاوه بر افزایش سرعت شما در ایجاد یک وب سایت استاندارد و زیبا ، ریسپانسیو بودن وب سایت (واکنشگرا بودن) را تضمین می کند! بوت استرپ یک فریمورک ویژه بخش فرانت اند سایت است که به شما کمک می کند تا یک وب سایت ریسپانسیو را به راحتی هر چه تمام خلق کنید.

این جداسازی اجزاء، دسترسی به سایر بخشهای این فریمورک را سادهتر میکند. این امر بستگی به محتویات هر سایت دارد و شما با استفاده از نقشه سایت کار را برای موتورهای جستجو راحت میکنید. این امر باعث افزایش سرعت کلیک صفحات می شود زیرا کاربران صفحه AMP را براساس نتایج HTML استاندارد انتخاب می کنند و می دانند که این یک تجربه ساده تر از دستگاه تلفن همراه خود خواهد بود. شانس کار در یک پروژه شگفت انگیز نیز بیشتر است و شما می توانید فرصتی برای ایجاد چیزی ایجاد کنید که باعث ایجاد تغییر مثبت در زندگی مردم شود. از طرفی افزودن کتابخانه JQuery و پلاگینهای آن به این فریمورک باعث شده تا توسعهدهندگان برای ارتقاء سطح کاربری قالب خود، مشکلی نداشته باشند. در ادامه این صفحه نیز مجموعه درسهای آموزش بوت استرپ به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفتهاند که میتوانید مراحل آموزش این فریمورک قدرتمند را از صفر تا پیشرفته و بصورت درس به درس فرابگیرید. ابزارهایی مانند صفحههای پاپآپ (Popups)، اسلایدر تصاویر و Transitions (انیمیشنها) که به جی کوئری و جاوا اسکریپت وابسته هستند، به راحتی توسط بوت استرپ ایجاد میشوند.

اگر آموزش بوت استرپ را دنبال کنید، متوجه خواهید شد که این فریمورک با جاوا اسکریپت (JS) ارتباط خوبی برقرار کرده است. فریمورک بوت استرپ از اجزای مختلفی تشکیل شده است. در دوره آموزش بوت استرپ ۴ فارسی شما با آخرین نسخه بوت استرپ یعنی Bootstrap 4 به صورت کامل و جامع و به همراه انجام تعدادی مثال عملی و پروژه محور آشنا خواهید شد! نکته مهم در خصوص این سایت آن است که شما در لینک مشخصات پروفایل خود می توانید بک لینک فالو بگیرید و در داخل مقالات بک لینک ها به صورت نوفالو هستند. از نکات قابل توجه در ورژن جدید کم حجم شدن هسته فریم ورک و امکانات متنوعی است که در این ورژن گنجانده شده و تغییراتی اساسی برای هرچه بهتر شدن آن صورت گرفته است. با توجه به سرعت اینترنت در داخل ایران و محدودیتهای حجم ترافیک، کاربران دوست دارند که با سریعترین شرایط وبسایت را بارگذاری کنند. با نگاهی به جدول موجود در وبسایت گیت هاب، حجم فشرده نشده (uncompressed) فریمورک بوت استرپ (نسخه 4.0.0) حدود ۱۸۷ کیلوبایت و حجم فشرده شده (Minified) آن ۱۴۷ کیلوبایت است.

سایت خدمات مسافرتی Eminence

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *