ساخت بک لینک رایگان با این 36 سایت – موز وب

الکسا با ارائه محصولی به نام نوار ابزار الکسا، اطلاعات به روز را به کاربران ارائه می دهند و خود نیز از تعاملاتی که هر کاربر در وب دارد جهت غنی نمودن بانک اطلاعاتی خود استفاده می کند. البته به غیر از 2 ابزاری که در بالا به آن اشاره شد و کاملا هم به صورت تخصصی کارهای لینک سازی و مدیریت بک لینک ها را برای شما انجام میدهند, گوگل هم در قالب ابزاری به نام گوگل سرچ کنسول مشخص میکند که لینک سایت شما در چه سایت هایی قرار دارند. علاوه بر این در مباحث انجمن شرکت کرده و می توانید به انحای مختلف مطالب مرتبط با کسب و کار و محتوای سایتتان را برای اثبات ادعا قرار دهید . زمانی که شما تمام تلاش خود را برای افزایش عملکرد جستجوی سایت انجام میدهید، در واقع به کاهش بانس ریت بالا کمک کرده اید. با وجودیکه همه ما به دنبال راههایی برای کاهش بانس ریت هستیم، اما اتفاقات این چنینی باعث افزایش نرخ پرش شده که بسته به موقعیت صفحات سایت، می تواند ناخوشایند باشد. از نرخ پرش کاربران سایت ما این موضوع را متوجه می شویم که مطلبی که منتشر کرده ایم ممکن است از فاکتور ها و جنبه های مختلف مورد پسند کاربران نباشد.

مپ باکس چیست

اما بعضی وقت ها نرخ پرشی که در سایت شما ایجاد می شود هیچ مقصری ندارد و در واقع شما کار خود را درست انجام داده اید و البته که با الگوریتم های جدیدی که گوگل ایجاد کرده کاملا این موضوع را متوجه خواهد شد. اما گوگل این موارد را متوجه می شود و برای سایت مورد نظر امتیاز منفی از لحاظ سئو و محتوا ثبت نخواهد کرد زیرا کاملا طبیعی است که شما بخواهید از سایت های مختلفی که وجود دارد قیمت بگیرید و بلافاصله در آن سایت به هدف خود رسیده اید و در نتیجه آن سایت را ترک می کنید. نرخ پرش سایت به درصدی از کاربرانی که سایت را بدون داشتن هیچ فعالیتی ترک می کنند، مانند کلیک نکردن بر روی لینک های داخلی، پر نکردن فرم های سایت یا خرید نکردن از سایت، گفته می شود. در نهایت،این مورد در شریک لینک گرفتن واقعا حائز اهمیت است.اگر شما یک سایت در زمینه بهبود و ترقی نرم افزارهای “cell center” هستید،هیچ دلیلی ندارد در وبسایتی که در زمینه فروش کالسکه بچه فعالیت میکند،اقدام به لینک گذاری کنید.هر دو زمینه،از سوی یک شخص خاص یا دیدگاه ربات ها،کلیک نمیخورند.

اشاره به یک مقاله دیگر که ارتباط نزدیکی با مطلب خوانده شده توسط کاربر دارد که این مواد را می توانید با لینک سازی داخلی درست در سایت ایجاد کنید. با نصب افزونۀ MozBar روی مرورگر کروم یا فایرفاکس به هر سایتی که وارد شوید میتوانید اطلاعاتی راجع به اعتبار دامنه و اعتبار صفحات سایت، لینکهای داخلی و لینکهای خارجی را مشاهده کنید. یکی از مهم ترین عوامل این است که شاید شما هم بار ها با آن رو به رو شده باشید که وقتی وارد سایتی می شوید با انبوهی از بنر ها و پاپ های تبلیغاتی رو به رو می شوید که اصلا قید خواندن آن مقاله و دیدن سایت را می زنید و بی خیال می شوید. حالا ممکن است وارد یک سایتی که گوگل به شما معرفی کرده شوید و با دیدن قیمت گوشی خیلی سریع سایت را ببندید و وارد سایت بعد شوید و این کار را برای چندین سایت انجام دهید. اما به طور کلی شما اگر الگوریتم های جدید گوگل در سئو را در نظر بگیرید و با تمام آن ها آشنا باشید با کمک همان ها خیلی راحت تر می توانید تشخیص دهید که چطور نرخ پرش سایت خود را کاهش دهید.

راه حل های کاهش نرخ پرش یا بانس ریت در سایت چیست ؟ چطور بانس ریت می تواند به وبمستران کمک کند ؟ در ضمن از کل این 6 الی 7 صفحه حدودا سه صفحه آن خالی است و ما در واقع با 4 صفحه روبرو هستیم که در کل آن اطلاعات تکنیکی جای ندارند و تنها به کلی گویی در مورد این ارز پرداخته شده است، پس چطور به آن می توان ظن کلاهبرداری نداشت؟ قبل از معرفی راه های کاهش بانس ریت، بررسی خواهیم کرد که دقیقا بانس چطور ایجاد میشود و محاسبه نرخ پرش در گوگل آنالیتیکس چگونه است. خوب این کار شما تماما باعث ایجاد بانس ریت در سایت ها می شود زیرا شما هیچ کاری در سایت نکردید فقط قیمت کالا یا رنگ ها را دیده اید و آمده اید بیرون از سایت. در چنین سناریویی هیچ سیگنال مشارکتی از طرف کاربران به گوگل آنالیتیکس داده نشده و در نتیجه بانس محسوب می شود. چرا که این مقاله می تواند بهترین راه های کاهش بانس ریت را به شما آموزش دهد. تاکید میکنم انجام پروژه سئو امری است زمان بر و باید در طی چند هفته تا چند ماه با توجه به قدرت سایت و خیلی از مسایل دیگر شاهد نتیجه واقعی در سئو باشیم و این افراد با انجام سئو بلک هت یا همان سئو کلاه سئو که در پست های آموزش سئو قبلی در این مورد توضیح دادیم سایت را بالا می آورند.

ایندکس کردن در وبمستر جدید

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *