سئو کلاه – سفيد چیست ؟

تگ عنوان سئو شما را نمایش میدهد و میگوید که آیا از نظر تعداد کاراکتر و محتوا درست است یا خیر. یک تصویر کلی از صفحه اول سایت که مطمئن شویم آدرس اشتباه تایپ نکردیم.

خارج شدن از پنالتی گوگل

در همان ابتدای کار کادر نمایش داده میشود که میبایست آدرس وب سایت خودمان را در آن تایپ کنیم و بر روی دکمه try it for free کلیک میکنیم. گاهی اوقات هم افراد زیاده روی کرده و برای بهینه سازی بارها و بارها محتوا را تغییر میدهند که این کار هم خوب نیست و در واقع اتلاف وقت است.

قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

اما شما دچار یک اشتباه فاحش می شود و آن استفاده از کلمات کلیدی واحد یا شبیه به هم برای لینک کردن به وب سایت خود و نیز استفاده از کلمات بسیار شبیه به هم برای این کار است.

Solve : سه چرخ دنده را مشاهده میکنید که نشان دهنده میزان سختی انجام این نکته سئو است. Impact : سه دایره مشاهده میکنید که میزان اهمیت آن نکته سئو رو بیان میکند.

از نکات بارز این ابزار آنالیز سئو این است که در هر مورد به شما میزان اهمیت نکات سئو را یاد آور میشود و اگر در رفع آن خطا با مشکل روبرو هستید آموزش هم میدهد!

اتوریتی چیست؟

اگر سه دایره روشن بود یعنی بالاترین میزان اهمیت را دارد و بالعکس. در این مقاله قصد معرفی و آموزش ابزار رایگان بررسی سئو یعنی Woorank را داریم. امتیاز بدست آمده که عددی است بین 0 تا 100 که هر چه قدر به 100 نزدیک تر باشیم یعنی عملکرد بهتری را داشتیم.

به عنوان مثال کلمه کليدي رقابتي “بيمه خودکار” 1.5 ميليون جستجوي گوگل را در ماه به خود اختصاص ميدهد، اين بدين معني است که 3 جايگاه اول 58.4 درصد بازديدکنندگان و خود جايگاه اول 36.4 درصد بازديدکنندگان را به خود اختصاص ميدهد.

خدمات سئو وب سایت

امروزه اکثرا کاربران از طریق گوشی موبایل خود به اینترنت متصل می شوند پس محتوای شما باید به خوبی در گوشی ها نمایش داده شود. شما فقط باید بتوانید یک تعادل مناسب میان محتوایی که خودتان تولید میکنید، محتوایی که اطلاعات ارزشمند ارائه میدهد و محتوای سرگرم مشاوره سئو کننده برقرار کنید.

First meaningful paint وقتیه که محتوای اولیه قابل دیدنه. نداشتن غلط املایی و دستوری یکی از نکاتی است که باید در تهیه محتوا رعایت شود.

یک سایت بین المللی و ابزار رایگان بررسی سئو سایت است که از سال 2010 میلادی شروع به فعالیت کرده است و همراه در تلاش است تا آنالیزهای خود را منطبق با الگوریتم های گوگل ارتقاء دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *