سئو سایت🥇خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت با سئو روز

ممکن است بسیاری از شرکت های متقلب، ارائه خدمات سئو ارزان قیمت را به شما پیشنهاد دهند، در حالیکه به شما نتایج صفحه اول را پیشنهاد دهند، قبل از همکاری با آنها مراقب باشید و در مورد آنها تحقیق کنید.

خدمات سئوی فروشگاهی

این مورد زمانی به کار میرود که بررسی کنید سایت برای مخاطبان که معمولاً در یک یا دو کشور خاص (برای سایتهای فارسی زبان) قرار دارند، بهینه است یا خیر!

پیشنهادات گوگل

تا اینجای کار به بررسی یک سری از بخشهای کلی و غیر تخصصی پرداختیم. از طرف دیگر میتوانید یک ویدئو از نوع بارگذاری سایت خود تهیه کنید که اگر شما برای افراد دیگر سایت را بهینه سازی میکنید، میتواند یک گزارش عالی و کامل باشد.

ما در آژانس خلاقیت و دیجیتال مارکتینگ راشوب، شما را در راه رسیدن به لینک یک گوگل همراهی خواهیم کرد و پروژه سئو وبسایت شما را به صورت تضمینی و با مناسب ترین هزینه انجام می دهیم.

الگوریتم های گوگل سئو

تیم مارکتینگ ویکی محتوا از ابتدای قرارداد تا پایان پروژه به عنوان یک همراه و مشاور در کنار مشتری خواهد بود و با بررسی بازار هدف و رقبا، بهترین راه را برای رسیدن به موفقیت در فضای مجازی ارائه می نماید.

۶ استراتژی اشتباه در سئو سایت

زیرا بدون داشتن یک تعریف دقیق و معتبر، فهم ما از کانتنت ناقص خواهد بود و ممکن است باعث خطا و اشتباه شده و بازدهی کانتنت مارکتینگ را کاهش دهد.

زیرا گاهی اوقات سایت شما از نظر سرورهایی که گوگل آن را بررسی میکند، سرعت اتصال خوبی ندارد و به این دلیل است که نمره مشاور سئو 100 محال است.

این ابزار در کنار نمایش درصد برای میزان بهینه سازی شما که میانگینی از فاکتورهای مختلف است، نمره A تا F هم به شما نمایش میدهد.

توجه داشته باشید که این ابزار تنها فاکتورهای مهم برای گوگل را مورد بررسی قرار میدهد و نمیتوانید از آن برای بهینه سازی سرعت سایت برای یاهو استفاده کنید.

بهینه سازی سایت های فروشگاهی

یکی از مهمترین مزایای این ابزار، این است که به راحتی میتوانید سایت خود را از نظر گوگل و یاهو بررسی کنید؛ در واقع شما به راحتی میتوانید سایت خود را برای دو موتور جستجوی عظیم دنیا، یعنی گوگل و یاهو، بررسی کنید.

پکیج سئو محتوا

اگر شما بتوانید رتبه A را کسب کنید، یعنی سایت شما کاملاً عالی و بهینه است. یعنی ترافیکی که مخاطبان شما را در بر می گیرد. امتیاز دهی این سایت هم از A تا F است که هر چقدر سرعت سایت شما بیشتر باشد، نمره شما به A نزدیکتر است.

لینکدین چیست؟

اگر بهینه نباشد با استفاده از خطاهایی که این سایت به شما نمایش میدهد میتوانید آن را بهینه سازی کنید.

همچنین میتوانید در لوکیشنهای سرور بیشتری نسبت به ابزار GTmetrix سایت خود را تست کنید و بدانید که سایت شما برای کدام لوکیشنها مناسب است!

Anchor Text چیست

یکی دیگر از ابزارهای بسیار پر طرفدار که با استفاده از آن میتوانید سرعت سایت خود را تست کنید، ابزار GTmetrix است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *