سئو تضمینی سایت – سئو حرفه ای سایت (تضمین سئو اصولی 100%)

اگر سایت خود را به خوبی بهینه سازی (سئو) نمایید می توانید بدون هیچ محدودیتی و به صورت 24 ساعته آنلاین بوده و در هر لحظه محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید، با این وجود بازار سنتی و تبلیغات غیر آنلاین دیگر سودی برای کسب و کارها ندارد. سئو داخلی سایت: سئوی داخلی بر روی محتوا انجام می شود و شامل کلمات کلیدی، بهینه سازی محتوا، تگ عنوان، استفاده از لینک های داخلی، تگ های سرفصل و انتخاب Alt Tag برای تصاویر می باشد. نه کلاه سیاه کار هستند که با روش های غلط، فقط در کوتاه مدت نتیجه بگیرند و نه بیش از حد، کلاه سفید کار هستند.سئوی حرفه ای همیشه روی کلاه خاکستری می چرخد. شرکت های سئو به شما پیشنهاد نمیدهند که فقط در چند کلمه کلیدی رتبه بگیرید! پس از آنکه وب سایتتان را راه اندازی کردید، کارشناس سئو به شما کمک میکند تا وب سایت را بررسی کند و ایرادات آن را مشخص کند. سایت الکسا چگونه کار میکند؟ سئو برای ما این کار را انجام می دهد. کسی که می گوید، محتوای خود را به روز نکردی و افت کردی… SEO Keyword Opportunities: در این قسمت به شما پیشنهادات کاملی درباره کلمات کلیدی داده میشود تا با آن بتوانید سئوی سایت خود را بهبود ببخشید.

الگوریتم جدید گوگل مرداد 97

همچنین میتوانید از متخصص سئو بخواهید که مطالب شما را بررسی کند و در صورت نیاز ایرادات را به شما بگوید. روش دیگر نیز استفاده از کلاس های آموزشی سئو سایت وب نوش است که به صورت خصوصی برگذار می شود . اما شما میتوانید این کار را نیز برعهده او بسپارید. و در صورت سپردن مدیریت وب سایت به وب نوش این را تضمین می کنیم که هم رتبه حفظ خواهد شد و هم اینکه ارتقاء رتبه نیز خواهید داشت . به محض اینکه دست از آن بکشید پس از مدتی شاهد کاهش رتبه سایت خود در موتورهای جستجو خواهید بود. مفهومی که از این جمله استنباط میشود این است که برای قرار گیری در این رتبه بندی کاربران باید حتماً این نوار ابزار را روی مرور گر خود نصب کرده باشند. بلکه باید خودتان در مسیر آن را تجربه کنید . نه تنها در سئو، بلکه در هر حوزه ای، غرور نقطه آغاز شکست یا توقف است.حالا با در نظر گرفتن ویژگی های سئو (تغییر ماه به ماه و فصل به فصل، بدون مستندات و … ) تصور کنید که اگر سئوکار مغرور باشد، چقدر زود شکست می خورد و از گردونه خارج می شود. فراموش نکنید که همکاری با افراد بی تجربه و بدون دانش لازم در خصوص سئو نه تنها باعث هدر رفتن پول و زمان شما می شود بلکه ممکن هم سایتان افت کند و در حالت بدتر وب سایت توسط گوگل در بلک لیست قرار بگیرد که خارج کردن طراحی سایت از بلک لیست گوگل هزینه بر خواهد بود.

حل مشکل Submitted Url Has Crawl Issue

زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص میگردید حتما متوجه این موضوع شدهاید که برخی از وبسایت ها دارای رتبههای بالاتری هستند و در صفحات اول گوگل نمایش داده میشوند. همانطور که گوگل اعلام کرده است، هیچ ضمانتی برای ماندن در رتبه یک گوگل وجود ندارد و هیچ شرکتی نمیتواند ادعا کند با گوگل در ارتباط است. به عنوان مثال، شرکتی که به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده است، از روش PPC استفاده میکند تا در کوتاهترین زمان به نتیجه دلخواه برسد در حالی که، شرکتی که سالها است به صورت آنلاین فعالیت میکند، احتمالا از روش CRO استفاده خواهد کرد. سایت مورد نظر را در صفحه اول گوگل بالا می آورند اما پس از مدت کوتاهی گوگل متوجه می شود و سایت آنها را جریمه میکند گاهی حتی ممکن است آنها را برای همیشه از لیست موتور جستجو گوگل حذف کند که این عمل خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورد . باعث ورشکستگی و نابودی کسب و کار اینتنرنتی شما میشوند و در آخر شما را نا امید میکند. برای آنکه خیال شما را راحت کنیم، بهتر است بدانید که تنها موتور جستجویی که باید سایت خود را در آن ثبت کنید، گوگل است.

پیدا کردن اعتبار دامنه

شما ابتدا باید محتوا را برای کاربر ایجاد کنید، بعد اصول سئو را روی آن پیاده کنید و آن را ویرایش کنید. بهعلاوه چنین گجتهایی با استفاده از حسگرها به لمس واکنش نشان میدهند و مجهز به دستیار داخلی هوش مصنوعی شبیه به الکسا هم هستند؛ دستیاری که بررسیکردن پیامها، تماس و بسیاری کارهای دیگر را برای شما انجام خواهد داد. نمیتوان یک محتوای باکیفیت را صرفا به خاطر کیفیت ارتقا داد و آن هم بدون بهینه سازی و بدون لینک سازی. اگر یک تکنیک سئو روی یک وبسایت امتحان شد و موثر بود دلیل نمیشود برای همه کارایی داشته باشد. براساس آمار گوگل ترندز واژه سئوکار در سال های ۲۰۱۰ در ایران شروع به استفاده شد. برای ثبت نام در کلاس و دوره های آموزش سئو سایت که توسط کارشناس ارشد سئو با سابقه 7 سال فعالیت گروه سئو میر برگزار میشود به صفحه تماس با ما رفته و فرم درخواست کلاس آموزش سئو سایت را تکمیل نمایید . به هیچ وجه هم قصد اهانت به دیگران را ندارم.خود من (محسن طاوسی) در بسیاری از مواقع در زندگی، دچار غرور شده ام و درجا زدم.درباره غرور، در پست، غرور ،آفت سئوکاران و فعالان حوزه IT بیشتر نوشتم. آخرین آمار نشان میدهد که بیش از ۶۶/۴ میلیون کاربر در آمریکا (حدود ۲۶/۲ درصد از کل جمعیت) اکنون از یک اسپیکر هوشمند استفاده میکنند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *