سئو تضمینی – بهینه سازی تضمینی وب سایت

کدنویسی از جمله مهارت هایی است که به عنوان وب مستر، انتظار میرود با آن آشنایی داشته باشید تا در مواقع لازم و ضروری، خودتان شخصا دست به کد شوید! به عنوان مثال یک وب سایتی که در رابطه با امور مالی می باشد و حدود 50،000 صفحه نمایه شده دارد را در نظر بگیرید. توضیحات بیشتر در رابطه با آتوریتی رپورتاژها و تاثیر آنها در افزایش رتبه سایت را در مقاله تاثیر آتوریتی رپورتاژ در افزایش رتبه سایت درج کرده ایم که پیشنهاد میکنیم به طور کامل و با دقت مطالعه فرمائید. درصورتی که سایت شما مرتبط با اخبار می باشد بهتر است از Google News Sitemap استفاده کنید. این نوع لینک سازی توسط شما و یا سئوکار وب سایت شما ساخته میشود و انرژی بیشتری را طلب میکند . اما توجه داشته باشید که این مورد در طولانی مدت برای شما ضروری نخواهد بود. توجه داشته باشید مقداری که برای آدرس قرار میدهید نباید بیشتر از ۲۰۴۸ کراکتر باشد. مثلا اگر یک سایت رپورتاژ از سایت ما بزاره بک لینک برای ما ساخته می شود یا باید عملی روی سایت انجام بشه؟ در این مقاله ، ما قصد داریم بهترین روش ها برای ایجاد نقشه سایت را ارائه دهیم و همچنین به نکاتی اشاره خواهیم کرد که هنگام انجام این کار باید از آن ها آگاه باشید و بخاطر بسپارید.

آموزش گوگل آنالیز

همچنین این سایت در مورد اخبار به روز نمی باشد و نیاز به به روزرسانی به طور مداوم ندارد. همچنین شما می توانید با قرار دادن کدی که در قسمت زیر به آن اشاره شده در پوشه ی robots.txt خود، اقدام به معرفی سایت مپ خود به گوگل نمایید. گوگل در سال 2015 نام گوگل وبمستر را به گوگل سرچ کنسول تغییر داد. 3. لازم است که تمامی آدرس های موجود در سایت مپ مربوط به یک دامنه ی مشخص باشند. اما بیشتر صفحاتی که قصد نمایش آنها در نتایج گوگل را ندارید، توسط افزونه سئو وردپرس میتوانید مشخص کنید. با کلیک کردن بر روی دکمه ی قرمز رنگ Add/Test Sitemap در قسمت راست صفحه و بعد از آن وارد نمودن URL سایت مپ خود همانند تصویر زیر، گوگل اقدام به بررسی فایل شما نموده و تعداد صفحه هایی را که توسط آن به شما پیشنهاد شده را برای شما به نمایش می گذارد. اهمیت sitemap در زمان بالا بودن تعداد صفحات سایت شما مشخص میشود و زمانی که ارزش محتوایی آنها با هم متفاوت است. این یکی را نمی توانیم با قطعیت بگوییم آری یا خیر. زمان سشن، که این زمان در گوگل آنالیتیکس تنظیم شده است.

آموزش محتوا سازی سایت

۵- به نظر میرسد که با تنظیم و میتوان موتورهای جستجو را وادار به بررسی روزانه سایت خود کنید، این کار به هیچ عنوان توصیه نمیشود زیرا اگر گوگل متوجه غیرواقعی بودن آن شود کل فایل نقشه سایت شما را نادیده خواهد گرفت. 5. تحت هیچ عنوان با تنظیم و موتورهای جستجو را وادار به بررسی روزانه ی وب سایت خود نمایید، زیرا با این کار شما گوگل به غیر واقعی بودن آن پی برده و در نتیجه کل فایل سایت مپ شما را نادیده گرفته و این به ضرر شما خواهد بود. در این سایت می توانید در بخش اول سایت URL سایت را وارد کرده و در بخش دوم اقدام به مشخص نمودن مدت زمان Change frequency نمایید و سپس در بخش سوم Last modification تنظیمات را بر روی سرور تنظیم نموده و در بخش Prioty اقدام به انتخاب گزینه ی Automatically Calculated Priority نمایید و در خاتمه بر روی کلید Start کلیک نمایید.

در ادامه ما آرزوهایی که روی آن شود را انتخاب میکند. در ادامه صفحه را به سایت خود افزوده و با کمک آموزش سایت مپ در وبمستر این صفحه را در وبمستر خود ثبت نمایید. بنابراین شرایط این سایت به هیچ عنوان به نقشه سایت احتیاج ندارد. اگر آشنایتی در این امر به خصوص ندارید، از طریق هر کدام از سایت های اشاره شده در بالا اقدام نمایید. ← این برچسب اقدام به قرار دادن آدرس دقیق هر صفحه ی وب سایت شما در خود می کند. ← این نوع برچسب از سایت مپ شما اطلاعاتی را ارائه می دهد که مربوط به بازه ی زمانی تغییرات در صفحه ی مورد نظر می باشد. روش انجام این کار یک نمودار بسیار بسیار ساده بود که نشان می دهد کاری آسان نسبت به سختی کار است ، و سپس هر کجا از نظر لینک و پوشش ناموفق باشد ، یا هر کجا که از نظر پیوندها و پوشش و ترافیک برای مشتری. یک ابزار بکلینک مانند SEMrush میتواند به شما در یافتن این پیوندها کمک کند. ابزار گوگل آنالیتیکس به خوبی این درصد را مصاحبه کرده و در اختیار شما قرار میدهد. میلیون ها کاربر ایرانی از گوگل برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود، یافتن محصولات و .. استفاده می کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *