سئو تضمینی ؛ دروغی به شیرینی یک رویا !

آیا میخواهید تا از خدمات سئو برای سایتتان بهرهمند شوید؟ روی “Get more search engines” در پایین پنجره ی “Manage Search Engines” در فایرفاکس کلیک کنید تا موتورهای جست و جویی مثلTwitter و Wolfram Alphaرا به فایرفاکس اضافه کنید. سپس روی دکمه تایید کلیک کنید. سپس وارد قسمت عمومی افزونه تب امکانات می شویم. برای معرفی سایت مپ به گوگل وارد حساب کاربری خود در کنسول جستجوی گوگل (Google search console) شوید. شما نمی توانید بیش از 50،000 نقشه سایت مختلف را در یک فهرست داشته باشید و می توانید حداکثر 500 فهرست نقشه سایت را در کنسول جستجوی گوگل بارگذاری کنید . می توانید از برنامه های افزودنی تلفن همراه ، تصاویر و یا ویدئویی برای سایت مپ XML استفاده کنید. این فید معمولاً به وب سایت هایی سرویس می دهد که اغلب محتوای ویدئویی خود را به روز می کنند و به طور خاص برای درک محتوای ویدیویی صفحه شما توسط گوگل استفاده می مشاوره سئو شود.

تاثیر Amp در سئو

با این حال استفاده از این ابزار ها در برخی مواقع مفید خواهند بود و آن ها به طور خودکار محتوای شما را در نقشه سایت به روز می کند. درصورتی که سایت شما مرتبط با اخبار می باشد بهتر است از Google News Sitemap استفاده کنید. این را هم در نظر بگیرید که هر سایتی نیاز به نقشه سایت ندارد و لزوماً موفقیت شما را تضمین نخواهد کرد. همچنین این سایت در مورد اخبار به روز نمی باشد و نیاز به به روزرسانی به طور مداوم ندارد. اگر پاسخ شما مثبت می باشد شما به یک نقشه سایت وردپرس نیاز دارید. 1. نقشه سایت خود را خصوصی نگه دارید. به عنوان مثال ، اگر یک کمپین ویژه در یک URL خاص دارید که به آن لینک داده نشده است ، سایت مپ ساز از آن باخبر نخواهند شد. وب سایت هایی که محصولات را با یکدیگر مقایسه می کنند. در واقع تمامی محتوا هایی که ما در سایت خود ایجاد می کنیم مانند نوشته ها، برگه ها، محصولات و … محتوای بیشتر صفحات محصولات هستند و سایت جدید نمی باشد بنابراین صفحات به خوبی نمایه می شوند. بنابراین اگر می خواهید bounce rate پایینی داشته باشید، سایت شما باید به خوبی بر روی تلفن ها و تبلت ها کار کند.

با URL هر کدام از آن ها درون نقشه سایت قرار می گیرند و به ربات های موتور های جستوجو کمک می کنند تا سایت ما را بهتر crawl کنند. با استفاده از کلمه کلیدی خود، به علاوه کلمه “پیوندها” یا “منابع” جستجو کنید. برای ساخت sitemap سایت های وردپرسی می توان از افزونه یواست سئو استفاده کرد. نقشه سایت یا sitemap شمای کلی سایت می باشد. اما سئو روش یک شبه یا یک ماهه نیست. اما توجه داشته باشید که این مورد در طولانی مدت برای شما ضروری نخواهد بود. اگر میخواهید ارتباط مؤثرتری با مخاطبینتان داشته باشید حضور قوی شما در دنیای دیجیتال ضروری است. همانطور که بارها گفته ایم بهینه سازی یا SEO: Search Engine Optimization یکی از مهمترین بحث های امروز در دنیای اینترنت و خدمات طراحی سایت می باشد . این ابزار همچنین URL هایی را که از صفحه شما لینک ندارند را در نظر نمی گیرند. دلیل دیگر عدم استفاده از sitemap generator این است که آن ها می توانند هر موردی را در سایت شما جستجو کنند و دسترسی پیدا کنند. بنابراین هر وب سایتی بهتر است که از یک نقشه استفاده کند. بنابراین آن را نادیده نگیرید! بنابراین شرایط این سایت به هیچ عنوان به نقشه سایت احتیاج ندارد.

اما این را هم در نظر بگیرید که Robots.txt یک منبع عمومی است و هر کسی می تواند به راحتی اطلاعات مهمی در مورد سایت شما بدست آورد. با دانستن این موضوع که رتبهبندی الکسا برای یک سایت با توجه به تعداد بازدیدکنندگانی که نوار ابزار الکسا را نصب کردهاند و از یک سایت مشخص بازدید میکنند محاسبه میشود، اما نتایج این رتبهبندی در بیشتر موارد دقیق نیست. سایت های پر بازدید معمولا تعرفه های معینی در این زمینه مشخص کرده اند و براساس این تعرفه ها می توانید بک لینک و رپورتاژ آگهی خود را با زمان بندی که سایت ها در اختیارتان می گذارند، به صورت موقت و دائم منتشر کنید. به عنوان مثال ، می توانید سه نقشه سایت به نام products1.xml ، products2.xml و products3xml ایجاد کنید و همه آن ها را در فهرست سایت مپ خود قرار دهید. چنانچه در زمینه سایت مپ و یا آموزش سئو سؤالی داشتید می توانید آن را در قسمت دیدگاه ها مطرح کرده تا کارشناسان ما پس از بررسی به صورت مقاله یا دیدگاه به شما پاسخ دهند. فید RSS روشی ساده برای انتشار لیستی از عناوین و اخبار به روز می باشد و معمولاً برای وبلاگ ها یا وب سایت هایی کاربردی است که باید به طور مداوم مطالب خود را به روز رسانی کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *