راهکارهای سئو : معجزه آسا ترین تکنیک های سئو در سال 2021

اگر می خواهید سایت خود را با سئو بالا بیاورید باید حتما محتوای یونیک و سئو شده را به صورت روزانه در سایت خود بارگزاری کنید. وبمستر تولز یا همان گوگل سرچ کنسول یکی از ابزار های کاربردی و رایگان گوگل است که به کمک آن میتوانید وضعیت سایت خود را از نظر موتورهای جستجوی گوگل بررسی کنید.

بررسی سئو سایت

نقشه سایت به خزندههای گوگل کمک میکند تا محتوای شما را بررسی کنند. بخش Coverage وبمسترتولز: این بخش بنظرم خیلی هیجان انگیزه چون شما میتونین تو این قسمت متوجه بشین گوگل کدام صفحات شما را ایندکس کرده است و کدام صفحات را ایندکس نکرده.

هزینه انجام سئو

علاوه بر این، آنها به مردم انگیزه میدهند که دوست داشته باشند، به اشتراک بگذارند و یا نظر خود را بیان کنند. علاوه بر این، باید نسخه جدید را طوری ویرایش کنید که اصطلاحا سئو پسند یا SEO-Friendly باشد.

سئوی حرفه ای

علاوه بر اون میتونین متوجه بشین دلیل ایندکس نکردن صفحه در چیست و سایت شما با چه خطاهایی در این زمینه روبرو است. در بسیاری از مواقع مجبور هستید برای فروش محتوا از دیگر فرمت ها استفاده کنید.

سئو سایت خبری

در ابتدا موتور های جستجو به تمام طراحی سایت ها به طور یکسان رتبه می دادند و نتایج جستجو تنها بر اساس محتوا و تگ های متایی که در آن صفحات قرار داشتند ، بود .

بخش Enhancements در وبمسترتولز گزارش هایی را جهت بهبود و ارتقای وضعیت سایت برای نمایش آن در موبایل ارائه می دهد و این موارد را به صورت دقیق بررسی میکند.

خدمات سئوی فروشگاهی

نقشه سایت به یک فایل متنی با فرمت xml میگویند که آدرس تمامی صفحات مهم وبسایت در آن لحاظ شده است.

بک لینک چیست

یکی از مهم ترین و اصلی ترین موارد در ایجاد یک وبسایت بهینه و موفق ایجاد تولید محتوا یونیک و نابه. جلوگیری کنید و کمک میکند تا صفحات مهم خود را بررسی کرده که به درستی ایندکس شده باشند.

صفحه شما در نقشه سایت ذخیره شده است یا نه ، آیا این صفحه به درستی در موبایل نمایش داده میشود یا خیر، آیا ربات های خزنده گوگل به این صفحه دسترسی دارند یا نه و سایر مشکلات احتمالی صفحه را میتوانید در این قسمت دریابید و آن ها را برای بهبود بهتر و بیشتر اصلاح کنید.

بررسی پنالتی گوگل

با استفاده ازاین ابزار شما میتوانید مشکلات احتمالی سایت را که گوگل آن ها را شناسایی کرده است را بفهمید و برای رفع این مشکلات اقدام کنید.

زمانی که شما آدرس صفحه مورد نظر خود را در این قسمت وارد میکنید گوگل اگر آن صفحه را ایندکس کرده باشد با رنگ سبز به شما نشان میدهد، در صورتی که صفحه شما ایندکس نشده باشد با رنگ خاکستری نمایش داده میشود.ایندکس شدن صفحه یعنی گوگل صفحه سایت شما را شناسایی کرده و در صفحه نتایج خود قرار داده است.

با این کار یک بخش که شامل هیچ محتوایی نیست نمایش داده می شود. در بخش جستجو، دو نوع عمده بازاریابی وجود دارد: سئو و تبلیغات مانند Google Ads (که برخی آن را “بازاریابی جستجو” نامیده اند، که البته کمی گیج کننده بنظر می آید).

برای موفقیت در این رقابت کافیست الگوریتم ها وربات های گوگل را بشناسید و مطابق خواسته های آن ها عمل کنید. لینک بیلدینگ یا همان لینک سازی یکی از بخش های بسیار مهمی است که شما باید آن را به عنوان یک وبمستر فرا گرفته باشید.

بهینه سازی وبسایت

برای استفاده ازاین ابزار کاربردی شما باید ابتدا سرچ کنسول را به سایت خود متصل کنید و مالکیت خود را بر سایت مشخص کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *