راهنمای گوگل سرچ کنسول برای سال ۲۰۱۹ – آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

به همین منظور گوگل وبمستر تولز یک ابزار بسیار کاربردی برای ارائه گزارش بکلینکها و لینکهای داخلی سایت شما در اختیارتان قرار داده است. تولید محتوا چیست؟ راهکارهای مناسب و سریع 25 روش جهت تولید محتوای با کیفیت جهت افزایش بازدید سایت و تحول در فروش و کسب و کار در این مطلب آورده شده است.

اشتباه در سئو سایت

شاید برای شما سوال پیش بیاید که منظور از پروتکل و زیردامنه چیست؟ اما منظور از property چیست و چه کاربردی دارد؟

راهکاری های سئو

تولید یک محتوای خوب، مفید و باکیفیت وقتی هیچ کس آن را نبیند چه فایدهای دارد؟ این نکته را مدنظر داشته باشید که یک وبسایت بدون سئو هرگز نمیتواند در موتورهای جستوجو نمایش داده شود و این یعنی محتوای شما هرگز توسط کاربران قابل دسترسی نخواهد بود، بنابراین انجام سئو برای سایت بسیار ضروری و بااهمیت است.چگونه یک شرکت سئو معتبر را شناسایی کنیم؟

گوگل همواره سعی می کند تا سایت های با کیفیت را به کاربران خود نمایش دهد.

زمانی که آنها شما را پیدا می کنند، کمک می کنند تا دیگران هم شما را با کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید پیدا کنند. کدی که در تصویر مشاهده میکنید را کپی کرده در بخش head سایت خود قرار دهید.

ممکن است حواستان نباشد و فایل را 2 بار دانلود کرده باشید و عبارت (1) به همراه یک کاراکتر فضای خالی در انتهای نام فایل درج شده باشد. استراتژی محتوا به صورت ساده به این معنی است که فرد تأمل میکند و میپرسد چه محتوایی باید تولید کنیم و چرا؟

به عبارت دیگر، مشخص می کند که کاربران با جستجوی چه موضوعاتی وارد سایت شما شدهاند و یا چندبار هنگام جستجو بر روی عنوان شما کلیک شده است.

بهینه سازی سئو

هدف تان از تولید محتوا دقیقا چه هست؟ اگر بخواهید یک متن ۱۰۰۰ کلمهای درباره وردپرس بنویسید تقریبا نیاز هست ۲ ساعت وقت مفید بگذارید.

تست سئوی سایت

اگر این دسترسی را دارید، کد ترکینگ گوگل آنالیتیکس را در قسمت سایت خود درج کنید و برای تایید روی دکمه VERIFY کلیک کنید.

برای تایید مالکیت از این روش باید از DNS record استفاده کنید که جلوتر توضیح خواهیم داد. استفاده از روش DNS record: در این روش همانطور که بالاتر گفتیم دامنه سایت را وارد میکنید و تمامی زیردامنهها و پروتکلهایی که سایت شما از آن استفاده میکند، ثبت میشود.

پکیج سئو محتوا

کد کپی شده از گوگل سرچ کنسول را در بخش مشخص شده کپی کنید و در بخش NAME هم نام دامنه را به همراه کارکتر “.” اضافه کنید.

علاوه بر افزونه یوآست سئو، افزونه Insert Headers and Footers هم به شما امکان کپی کد در بخش هدر سایت را میدهد.

طبق تصویر در بخش TXT کد کپی شده از گوگل سرچ کنسول را جایگذاری کنید. خدمات ما طبق دستورالعمل گوگل وبمستر می باشد.

رازهای سئو حرفه ای

تعرفه سئو یکجا پرداخت می شود. وب سایت های زیادی برای انجام خدمات پرداخت ارزی وجود دارد.

مدیریت (Admin): برای انجام تنظیمات مدیریتی حساب و همچنین دسترسی دادن به همکاران شما کاربرد دارد.

سئو تضمینی سایت

در علم طراحی و راهاندازی وبسایت برای پیادهسازی یک وبسایت باید کدهایی نوشته شود. در نهایت روی گزینه افزودن کلیک کنید و در بخش کنسول گوگل روی گزینه وریفای کلیک کنید.

روی گزینه Add Record و در ادامه گزینه Add TXT Record کلیک کنید. وارد پنل دایرکت ادمین شوید و روی گزینه مدیریت DNSکلیک کنید.

وارد بخش مدیریت ، نمودارها (structure) ، صفحات (pages) شوید. وارد پنل سیپنل شوید و در بخش DOMAINS روی گزینهZone Editor کلیک کنید. به دلیل اینکه گوگل سرچ کنسول مستقیما با نحوه کار موتور جستجوی گوگل ارتباط دارد، بهتر است در اینجا با شیوه کار موتور های جستجو آشنا شوید.

ابزار بررسی سئو

گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) سرویس رایگانی است که توسط Google ارائه شده است. گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) یا همان گوگل وبمستر تولز قدیم (Google Webmaster Tools)، ابزار رایگان گوگل مخصوص مدیران سایت ها است.

رپورتاژ آگهی سئو

در جمع بندی این مقاله باید گفت که گوگل برای بهبود عملکرد خود، ابزار گوگل سرچ کنسول را تولید کرد تا یک راه ارتباطی با مدیران سایت ها (وبمستران) ایجاد مشاور سئو کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *