دوره سئو ، راهکاری برای دیده شدن در فضای پررقابتی گوگل

یک دیدگاه سنتی در مورد سئو این است که سئو یعنی افزایش رتبه در موتور جستجو، ولی در واقع سئو یعنی پیشی گرفتن بر رقبا و شکست دادن آنها، چرا که اگر در یک کلمه کلیدی هیچ رقیبی نداشته باشید حتی بدون رعایت قوانین سئو نیز شما همیشه رتبه 1 گوگل خواهید بود.

تمام الگوریتم های گوگل

سئو ترکیبی از شناخت، عمل ، زمان بندی و تلاش زیاد است که در فضای اینترنت انجام می شود تا یک وب سایت بتواند با کلمات کلیدی اش در صفحه اول گوگل دیده شود.

کاهش رتبه الکسا

ناگفته نماند با استفاده از این روش یک کار بدون ریسک انجام داده اید و بدون اینکه رتبه خودتان را از دست بدهید توانسته اید حجم ترافیک قابل توجهی را روانه سایتتان کنید.

برآورد هزینه سئو

اگر از وردپرس استفاده می کنید نیازی نیست که این کار را دستی انجام دهید، کافیست افزونه های امتیازدهی نصب کنید، User Rating را در مخزن وردپرس جستجو کنید تا بهترین ها را پیدا کنید.

رپورتاژ نگاری

برای شناسایی صفحاتی که ممکن اس تدرآمدی برای سایت شما نداشته باشند و باید حذف شوند می توانید از سرویس های خدمات مشتریان مثل Shopify و یا ووکامرس در وردپرس استفاده کنید.

برنامه ریزی سئو

اگر درزمینهی طراحی سایت مبتدی هستید و قصد دارید یک وبسایت ایجاد کنید پیشنهاد میکنیم که از سیستمهای مدیریت محتوا مثل وردپرس استفاده کنید، چراکه طراحی و برنامهنویسی سایت بسیار وقتگیر و هزینهبر است.

ابزار قدرتمند گوگل که با استفاده از آن، آمارهای حیاتی وب سایت مورد نظر را رصد میکنیم و با توجه به اعداد و ارقام داده شده، برای سایت تصمیم گیری میکنیم.

بررسی ابزار سئو

شما میتوانید با شرکت در دوره­ سئو سایت نداخالقی تمام موارد مورد نیاز برای بهبود سئو و رتبه خود را یاد بگیرید! پشتیبانی ارائه کنیم، مشتریان ما همواره میتوانند با آموزش های تهیه شده برای نشانه گذاری سایت، سایت خود را در هر زمینه ای نشانه گذاری کرده و در نتایج گوگل بدرخشند.

هدف از سئو

پس از نگارش محتوای مقاله و رعایت استانداردهای نگارشی باید به تهیه و جاگذاری تصاویر مرتبط بپردازیم. راهنمای ارزیاب کیفیت گوگل (Google’s Quality Rater Guidelines) را برای دیدن مثال هایی از محتوای کم کیفیت بررسی کنید.

برای مثال اگر شما و رقیب تان در یک سطح باشید، سطح تکنیکی سئوی سایت می تواند از 1 تا ۵ رتبه در صفحه نتایج گوگل، سایت شما را بالاتر یا پایین تر ببرد.

آموزش سئوی سایت نبرد صدر جدول صفر

وقتگیرترین کار در بازاریابی محتوایی، فرایند تولید محتواست. این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی مشاور سئو قابل تعریف است. تولید محتوای درست و اصولی میتواند یک کسب و کار را از فرش به عرش برساند و بسیاری از کسب و کارهای موفق ایرانی به کمک تولید محتوا به این جایگاه رسیدهاند.

سایت موز چیست

انواع تولید محتوای متنی کدامند؟ یکی از راههایی که صدای هر برند را به اوج خود میرساند و گوش مخاطب را به صدای یک برند عادت میدهد، رپورتاژ آگهی است که بخشی از خدمات تولید محتوا را تشکیل میدهد.

پبشنهاد میشود که تولید محتوای وبلاگ از عکس استفاده شود. و هر چه صفحات بیشتری داشته باشید امکان اینکه با مسئله محتوای تکراری روبرو شوید بیشتر میشود.

همین طور گاهی هر تغییر جزیی در همان محصول (برای مثال ۱۵۰ سایز مختلف کفش) مسیر آدرس دهی خودش را میطلبد که باز هم می تواند به کل تعداد صفحات سایت تجاری شما افزوده شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *