در تخصص این تیم با سابقه و متخصص است

چه صاحب کسب و کاری باشید و چه نباشید، چه کسب و کار شما صاحب یک وب سایت باشه و چه نباشه، توضیحات این صفحه می تونه برای شما شدیداً مفید باشه. تگ Standout – این تگ برای شناسایی منابع اصلی خبر و ایندکس کردن اخباری که توسط خود شما به عنوان یک خبرگزاری تهیه شده است کاربرد دارد و گوگل پایینترین رتبه را برای سایتهایی که تولید کنندگان خبری میباشند، در بخش گوگل نیوز در نظر میگیرد. در سایتهای خبری به علت ترافیک بالای سایت یا انتشار خبرهایی در قالب صدا یا حتی ویدئو، اهمیت سرعت لود سایت، بیشتر نیز میشود و سرعت پایین بارگذاری سایت باعث خواهد شد که بازدیدکنندگان از خواندن خبر منصرف شده و سایت خبری شما را ترک کنند. این رباتها قبل از اینکه عمل خزش بین صفحات سایت را شروع کنند، ابتدا باید آدرس صفحاتی که مجاز به پیمایش آنها هستند را بر اساس فایل robots.txt که یک فایل متنی است، مشخص کنند. تعداد دستهها در سایت و کمک به نویسندگان محتوا در انتخاب موضوع مقالات و قرار دادن آنها در دسته مربوطه، بسیار محدود میباشد و بهتر است که تعداد آنها بیشتر از 3 نباشد. با توجه به نقاط قوت لوگوتایپ فارسی و اثراتی که در سالهای گذشته در ذهن گذاشته بود، قرار شد تغییراتی در آن اعمال شود و لوگوتایپ لاتین بر مبنای آن طراحی شود.

Content Wider Than Screen

سرعت بالای خزش یکی از معیارهای مهم در سئو سایتهای خبری میباشد و با توجه به حجم بالای اخبار منتشر شده در این سایتها، سرعت خزش در دیده شدن مطالب و محتوا بسیار مؤثر است و با استفاده از 3 عامل زیر میتوان آن را افزایش داد. در دنیای امروز و با افزایش استفاده از گوشیهای هوشمند، کاربران تقریباً تمام کارهای خود را از طریق گوشیهای همراه خود انجام میدهند به همین دلیل سایتهایی که با گوشیهای هوشمند سازگاری بیشتری داشته باشند، تعداد بازدیدکنندگان و حجم ترافیک بالایی دارند. شما برای بالا نگهداشتن ترافیک سایت خود باید به طور پیوسته، محتوای خود را که همان اخبار زماندار هستند بروز کنید و اخبار و محتوای جدیدی را در سایت خود قرار دهید که مسلماً این بروزرسانی، کار دشوار و زمانبری خواهد بود و همچنین نیاز به نیروی انسانی و هزینه بیشتری نیز داریم. همچنین بارگذاری سایت خبری با سرعت بالا به موتورهای جستجو نیز کمک خواهد کرد تا با سرعت بیشتری بتوانند صفحات سایت شما را خزش و ایندکس کنند تا کاربران بلافاصله پس از انتشار خبر و پیش از انقضای آن به خبر مورد نظر، دسترسی پیدا کنند. نحوه دستهبندی مطالب، نقش مؤثری در سئو سایتها بهویژه سایتهای خبری دارد.

کار با گوگل وبمستر

به دلیل حجم بالای اخبار و محتوا، حجم سایتهای خبری نسبت به سایر سایتها زیاد میباشد. با توجه به حجم بالای اخبار و زمانداربودن آنها، سرعت خزش و ایندکس خبرها تأثیر بسیار مهمی در دیده شدن آن اخبار توسط مخاطبان دارد. افزایش سرعت بارگذاری سایت – همانطور که میدانید در صورت پایین بودن سرعت بارگذاری صفحات سایت، کاربران زیادی از سایت شما خارج خواهند شد. لینکهای داخلی میتوانند با افزایش سرعت خزش موتورهای جستجو، به بهبود سئو سایت کمک کنند؛ به این صورت که کاربران پس از ورود به یک صفحه قادر خواهند بود از طریق لینکهای داخلی که به پستها و صفحههای دیگر سایت وجود دارد، چندین بار سایت شما را به راحتی و به سرعت بازدید کنند و این امر باعث افزایش سرعت خزش موتورهای جستجو خواهد شد. مدیران اهداف را برای نام تجاری جدید تعیین می کنند، و سپس گزینه های نام را با توجه به میزان تحقق اهداف از پیش تعیین شده ارزیابی می کنند. روش های ساخت و ساز قدیمی دارای نقایص بسیاری از جمله عدم وجود فناوری دیجیتالی سازی و مدیریت انفورماتیک، مشارکت ضعیف و عدم توانایی در ارزیابی اثر بخشی مشاور سئوبازسازی است. محل تبلیغ برای پست های ایجاد شده در شبکه های اجتماعی رو مشخص کنید.

آموزش اصول سئو

ما همیشه گفته ایم که بهترین روش بازاریابی اینترنتی سئو است اما بگذارید آب پاکی را روی دستتان بریزیم؛ پس از سالها فعالیت در حوزه سئو، هنوز هم ارائه یک فاکتور ثابت برای قیمت دهی پروژه های سئو شدنی نیست. اما در روش دوم که طراحی AMP نام دارد ما یک نسخه مجزا از سایت خود برای گوشیهای همراه داریم که در این نسخه با حذف برخی از کدهای جاوا اسکریپت و اسلایدری، سایت خود را با گوشیهای هوشمند سازگار میکنیم که این کار باعث تمرکز هر چه بیشتر کاربران بر روی اصل خبر نیز میگردد. وب سایت یک دانشگاهِ مرتبط، صفحه ای قدیمی دربارۀ منابع و مآخذ فراورده های لبنی دارد، اما بسیاری از لینک های موجود در آن خراب هستند. طرح موکاپ به طراحان، مدیران و کاربران یک سایت اجازه میدهد تا طرحی واضح از نمونه نهایی سایت یا اپلیکیشن را مشاهده نمایند و در خصوص چینش محتوا و اجزای مختلف سایت تبادل نظر کنند. برای مثال وبسایتهای پزشکی و سلامت نکاتی را باید رعایت کنند که در وبسایتهای تفریحی مهم نیست. توجه کنید که در این نوع سایتها باید همیشه محتوا و اخبار سایت خود را بهروز نگه دارید تا بتوانید از این طریق موفق به حفظ ترافیک بالای سایت خود شوید و برای این منظور بسیار مهم است که بازدید کنندگان سایتتان را به مخاطبان وفادار و همیشگی تبدیل کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *