درسهایی از بازسازی برند در شرکتهای موفق جهان

البته مدیریت رسانه برای شکل دادن به این تصویر باید از خود تحریریه شروع کند و به عبارت دیگر خود اعضای تحریریه هم بخش مهمی از مخاطبان برند هستند که باید ذهنیت آنها به خوبی مدیریت شود. بر پایه رویکرد هویتی در ساخت برند رسانه، روزنامه در این دوره دچار مشکل چشمانداز و هویت بود و این مشکل در روزنامه و مجلات و تغییر پیدرپی اعضای تحریریه آنها و همچنین برجسته شدن تدریجی بخش نیازمندیها در مقابل خود روزنامه بروز داشت. بهینه سازی سایت هزینه ای کمتری نسبت به تبلیغات کلیکی خواهد داشت و در طولانی مدت به اعتبار سایت شما می افزاید. براساس آمار به دست آمده از گوگل، تعداد متوسط استفاده از کلمات کلیدی در متن 2 تا 5 درصد کل متن می باشد. 4- هر رپورتاژ حداکثر شامل دو عکس با کیفیت و حجم زیر 200 کیلوبایت باشد و اندازه متن آن کمتر از 700 کلمه نباشد. اما دو موردی که بیش از همه بخصوص در بحث سئو و بهینه سازی سایت اهمیت دارد همین گوگل وبمستر(Google Webmasters) است. ظاهرا در همین دوره قالیباف به این نتیجه رسید که باید فردی کاملا هماهنگ با خودش آنجا را اداره کند تا بتواند در بزنگاههای انتخاباتی و سیاسی از این روزنامه استفاده ببرد و شاید به همین دلیل پس از آقای انتظامی همه مدیران این روزنامه به لحاظ مدیریتی و سیاسی تا امروز با آقای قالیباف هماهنگی کامل داشتند.

جلوگیری از ایندکس شدن سایت

به عبارت دیگر تیم آقای قالیباف تا مدتها سعی میکرد تا حدی به دغدغههای فرهنگی و اجتماعی طبقه متوسط لبیک بگوید اما پیام سیاسی اصولگرایی را هم در همین اثنا به آنها بفروشد. به هرحال برند آن در این دوره دچار نوعی سردرگمی بود یعنی به لحاظ خط سیاسی اصولگرا میزد اما عملکرد اجتماعی و فرهنگی متفاوتتری داشت. کشمکشهایی که در آنها ذینفع اصلی یعنی مخاطب در برابر ذینفعهای محدود اما قدرتمندتر یعنی گروههای سیاسی سهم کمتری داشت. البته این هماهنگی برای همیشه ادامه پیدا نکرد و کشمکشهایی پیش آمد که در یکی از آنها روزنامه با شکایت خانه کارگر چند روزی توقیف شد. اگر یکی از موارد UI یا UX ضعیف باشد ، کاربر محصولی دسته پایین را حس می کند. عملکرد تیم آقای قالیباف در ضعف یا تقویت این برند چه تاثیری داشت؟ البته این نوع استفاده هم در مخدوش کردن تصویر و شهرت برند همشهری و تنزل جایگاه آن تاثیر داشت.

استفاده کردن از این نوع ساختار می تواند از گمراه شدن کاربر در داخل سایت جلوگیری کند. بگذارید مثالی بزنم: داشتم نمایه لینک مشتری را مرور می کردم. هویت این روزنامه بر این پایه گذاشته شد که رسانهای متفاوت برای طبقه متوسط به عنوان ذینفع اصلی این برند باشد و نقطه قوت برند هم در این بود که با فرم و محتوایی متفاوت و تحریریهای که تصویری درستی از این هویت داشت، به مرور نزد این طبقه شهرتی به دست آورد که به دنبال حرفهای تازه از جنس جامعه، زنان، محیط زیست و حتی سیاست بود. این کاهش سهم در دورههای بعد هم ادامه یافت تا به مرور میان هویت مطلوب این برند با آنچه به عنوان تصویر و شهرت همشهری در ذهن مخاطبان شکل گرفته بود، فاصله بعیدی افتاد. در دنیای اینترنت هم این اتفاق مشابه میافتد. و این فرایند چگونه برای همشهری اتفاق افتاد؟ به طور کلی باید گفت رپورتاژ آگهی و بک لینک روش هایی برای سئو سایت ها می باشند.

تاثیر کامنت در سئو

تیم ساخت سایت مجموعه ای از بهترین خدمات سئو سایت را به شما ارائه می دهد تا به نتیجهی دلخواه و ایده آل دست پیدا کنید. هدف از طراحی تجربه کاربری کمک به فرآیند شناخت و درک کاربران میباشد که البته یک تجربه کاربری خوب میتواند نتیجهی درک وفهم خوب نسبت به کاربران یک وبسایت باشد. این کار ممکن است سبب شود شما کاربران سایت خود را از دست دهید. دارای صدها نمونه کار در صفحات اول موتورهای جستجوی معتبر ( گوگل، بینگ، یاهو، ام اس ان …. اگر بخواهیم نگاهی به سرفصلهای این دوره داشته باشیم، در فصل اول با پروژه فوتوگرافیا شروع به ساخت یک وبسایت گالری تصویر خواهیم کرد. اما این هویت و هماهنگی چگونه به آن ارزشی ختم میشود که در اول بحث آن را سرمایهای در ذهن مخاطب دانستید؟ به عبارت دیگر اگر تصویر بر پایه فعالیتهای کوتاهمدت مانند نقشآفرینی خاص رسانه در یک رویداد مانند انتخابات شکل میگیرد؛ شهرت ناشی از مجموعه فعالیتهای بلندمدت آن است. من بر این باورم برند همشهری از زوایه تصویر و شهرت نسبت به سالهای ابتدایی و حتی میانی پس از تأسیس آسیب دیده است و این آسیب ناشی از مخدوش شدن هویت برند این رسانه بود.

رفع خطای Text Too Small To Read

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *