خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر روی رتبه سایت تاثیر گذار هستند و سئو به معنای بهینه سازی این فاکتورها برای کسب حداکثر امتیاز ممکن است.

بک لینک چیست ؟

این سایت همانند دیگر سایت ها از ویژگی مشابه برخوردار می باشد و شما می توانید اطلاعات مختلف را وارد کرده و با توجه به آنها سرعت بارگذاری سایت را بدست آورید.

افزایش رتبه سایت در گوگل

این سایت از ویژگی های زیادی برخوردار می باشد، شما در آن می توانید سایت خود را از موقعیت های جغرافیایی مختلف امتحان کنید، علاوه بر این ویژگی شما با ساختن یک اکانت در این سایت می توانید آنالیز های حرفه ای درباره سایت خود داشته باشید.

یکی از حرفه ای ترین ابزار بررسی سرعت سایت که شما می توانید سرعت سایت خود را در آن آزمایش کنید، GTmetrix نام دارد.

ابزار PageSpeed Insights دومین ابزار بررسی سرعت سایت شما می باشد که ما به وسیله آن می توانیم سرعت سایت خود را محک بزنیم.

ارزیابی سایت گوگل

شما برای شروع و راحتی کار خود می توانید از افزونه محبوب الکسا در مرورگر های خود به ویژه کروم استفاده کنید.

بعد از نصب این افزونه با دادن دسترسی های لازم به آن شما می توانید اطلاعاتی مانند رتبه سایت، سایت های مشابه و به ویژه سرعت بارگذاری سایت خود را تماشا کنید.

اگر سرعت یک سایت کند باشد و موتور جستجو به آن سایت بازدید دهد در واقع موقعیت خود را به خطر انداخته زیرا کاربر نمی تواند به آن چیزی که دنبالش هست دست پیدا کند و از طرف دیگر سایت مورد نظر نیز با افزایش تعداد بازدیدکنندگانش کندتر خواهد شد.

از طرفی دسترسی به محتوای دیجیتال خیلی ساده تر از دیگر محتواها است. یکی از مزیت هایی که این سایت را نسبت به دیگر تستر ها متفاوت کرده است، داشتن ابزار های حرفه ای تر همانند موقعیت های جغرافیایی با اماکانات بیشتر و …

شرکت سئو سایت

باید سایت خودتون رو تا جائی که امکان دارد بهبود ببخشید و انتظار داشته باشید که کاربران راحتتر از مطالب سایت شما استفاده کنند پس در طراحی حرفه ای سایت موارد زیادی وجود دارد که می تواند به موفقیت یا عدم موفقیت سایت شما کمک کند.در مقاله ای جداگانه ۱۱ ویژگی مهم در موفقیت وب سایت را برای شما نوشته ام که می توانید آن را بخوانید.

سوالات متداول سئو

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *