خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

سئو به عنوان یک سرمایه گذاری برای آینده، یکی از اساسی ترین عناصر موثر در کسب و کار، ایجاد ارتباط موثر و بازگشت سرمایه بشمار می آید.

رتبه الکسا معیار مناسبی نیست

سرعت بارگذاری سایت هم یکی دیگر از فاکتورهای گوگل برای داشتن رتبه بالا می باشد. این ابزار یکی از بهترین جستجوگرهای کلمات کلیدی در بازار است که تحلیلهای بسیاری از موتورهای جستجو، مثل گوگل، یوتیوب، بینگ، آمازون، و اپ استور عرضه میکند.

در الگوریتم Freshness گوگل، به تولید کنندههای محتوای جدید و مرتبط با موضع سایت، پاداش داده میشود. اگر شما خواهان فروش محصولات خود هستید، با جذب مخاطبان با یک محتوای سئو شده در فضای مجازی، می توانید به فروش بیشتری دست پیدا کنید.

اهمیت این موضوع باعث شده است که محصولی را ارائه کنیم که به شما کمک کند تا یک محتوای کاربردی برای فضای مجازی خودتان تهیه کنید.

شرکت تولید محتوا(Content Agency)، به شرکتی گفته میشود که ارائهدهنده خدمات تولید محتوای ارزشمند و باکیفیت جهت بهبود حضور کسب و کارها در فضای مجازی است. پس سعی کنید که همیشه محتوای جدید و تازه تولید کنید!

بدین صورت که پس از ورود به سایت ، آدرس هر صفحه از سایت خود یا همان url صفحه مورد نظر را کپی کرده در در بخش خواسته شده در سایت وارد میکنیم.

ما داده هایی را از چند شرکت جستجوی داده دریافت کرده ایم و همه آنها نشان دادند که این آپدیت بسیار بزرگ و قوی بوده است و تازه هنوز به طور کامل فعال نشده است.

ارزیابی محتوا

ما از چند شرکت داده پرداز که نتایج جستجوی گوگل را دنبال میکردند خواستیم تا تاثیر این به روزرسانی را برایمان ارسال کنند و همه آنها موافق بودند که این بزرگترین بهروزرسانی هسته گوگل در طی یک مدت طولانی بوده است.

در همه موارد، بهروزرسانی می، نتایج گوگل را بیشتر از به روزرسانی ژانویه تغییر داده است. این بهروزرسانی در همه موضوعاتی که من بررسی کردهام بسیار یکسانتر از آپدیت هسته عادی عمل کرده است.

بررسی پنالتی گوگل

و البته همچنین تولید یک منبع درآمد عالی اینترنتی بصورت پایدار البته قانونی، سالم و مهمتراز همه حلال جزو رویاهای من بوده است. این به روز رسانی بزرگ است. آپدیت ماه ژانویه هم آپدیت بزرگی بود اما این یکی، آن را هم تحت تاثیر قرارداده است.

بررسی سئو صفحه

گوگل همچنین یک به روز رسانی دیگر در ماه نوامبر منتشر کرد که مختص رتبه بندی محلی بود.

سمراش بر این باور بود که این به روز رسانی بزرگتر از بهروزرسانی ژانویه بوده است.

رنکینگ سایت ها

به عبارتی اگر وبسایتی برای موتورهای جستجو مثلاً گوگل بهینهسازی بشود بهطوریکه وقتی کسی در گوگل یکجملهای را تایپ کرد و آن سایت در لینک یک گوگل قرار داشته باشد در این صورت بازدید آن سایت افزایش خواهد یافت که مساوی است با سودآوری بیشتر و درنتیجه رشد یک مجموعه تولیدی یا یک کسبوکار آنلاین.

اگر میخواهید افراد بیشتری را از طریق گوگل به وب سایت خود بیاورید ، ایجاد محتوای جدید و با کیفیت یک ضرورت هست .در این مقاله نگاهی به این موضوع میندازیم که چرا محتوا اینقدر مهم است.

با دکمههای عمل اینستاگرام آشنا هستید؟ در اینستاگرام دکمههایی وجود دارند که در صورت کلیک کاربر عملکرد خاصی دارند! در صفحه هر شخص اگر بر روی Message کلیک کنید وارد دایرکت فرد موردنظر میشود و میتوانید برای او پیغامی ارسال کنید.

جدیدترین به روز رسانی هسته قبلی در تاریخ ژانویه سال 2020 صورت گرفت که تجزیه و تحلیلی را بر روی این به روز رسانی در اینجا انجام دادیم. بهترین راه برای اینکه بفهمید یک وب سایت چقدر خوب است این هست که نرخ پرش (خروج کاربر زیر 10 ثانیه) هر سایت را در الکسا بررسی کنید.

جدیدترین الگوریتم های گوگل

” به روز رسانی وسیع هسته” به صورت کلاسیک بوده که گوگل هر چند ماه یکبار آن را انجام میدهد. یعنی شما هم باید در دنیای پر رقابت امروز فکری برای بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط با وبسایت تان بکنید تا وبسایت شما هم در نتایج صفحه اول گوگل نمایش داده شود.

تست سئو سایت

همان کاری که شهرزاد قصه گو با پادشاه میکرد! Mordy Oberstein از Rankranger عنوان میکند که بر طبق داده های حاصل از ابزار های جستجو، این به روز رسانی ” یک هیولای واقعی” بوده است.

استراتژی بهینه سازی سایت

Rank Ranger : Mordy Oberstein از افراد شرکت Rank Ranger آپدیت ماه می را ” یک هیولای واقعی ” نامیده است. در تاریخ چهارم ماه می،گوگل به روزرسانی هسته May 2020 را آغاز کرد.

این بهروزرسانی هم مانند بقیه بهروزرسانیهای هسته گوگل ، جهانی بوده و محدود به یک منطقه، زبان یا گروه خاصی از سایت ها نبوده است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *