تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت – بلاگ لی

سایت Moz یکی از معروف ترین و معتبر ترین سایت های حوزه سئو هست. یکی از نمونه هایی که مربوط به مسیر راهنما است را در تصویر بالا مشاهده می کنید، این مسیر دقیقا به کاربران نمایش می دهد که در چه صفحه سایت قرار دارند، این بخش گوگل کنسول هم مربوط به مسیر راهنما است و به شما گزارش مربوط به این بخش را می دهد که می توانید یک گزارش دقیق از این مورد داشته باشید، سعی داشته باشید که این بخش را حتما مورد توجه قرار دهید تا بتوانید تاثیر مسیر راهنما در سایت را داشته باشید.

تست سئو سايت

اول از همه باید مختصری از ریچ اسنیپ به شما توضیح دهیم، در واقع ریچ اسنیپ از یک سری کد هایی تشکیل شدند که برای توضیح راحت تر اطلاعات و نوع محتوا است، در واقع ریچ اسنیپ کمک می کند که خزنده های گوگل راحت تر بتوانند محتوا را درک کنند شما با ریچ اسنیپ برای محتوا های خود یک نشانه گذاری تعیین می کنید.

حالا با وجود ریچ اسنیپ و بالا رفتن اهمیت آن گوگل در سرچ کنسول یک بخش با نام Review snippet اضافه کرده است که می توانید از این طریق یک سری اطلاعات مربوط به اسنیپ های سایت خود داشته باشید.

این بخش گوگل کنسول به شما یک سری اطلاعات مربوط به نمایش نتایج سایت در گوگل را خواهد داد و اگر در این بخش شما مشکلاتی را داشته باشید می توانید سریعا از آنها مطلع شوید.

هیچ کس بهتر از خود شما نمیتواند در بهبود سئو سایت و جذب بازدیدکننده از موتورهای جستجو موثر باشد.

بک لینک رایگان گوگل

بخش Mobile Usability هم در گوگل کنسول مربوط به نسخه موبایل سایت شما است و می توانید از طریق این بخش مشکلات مربوط به نسخه موبایل سایت را مشاهده کنید، توجه داشته باشید که هر روز این بخش را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید نسخه موبایل سایت را به صورت بهینه نگه دارید و از این بخش مشکلی نداشته باشید و رتبه بیشتری در گوگل کسب کنید.

بررسی سایت رقبا

طراحی سایت در تهران | وب مهر با هدف افزایش کاربرد اینترنت در توسعه کسب و کار مشاغل و افراد تاسیس شده است.

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

در این تحقیق تلاش شده است تا به بررسی نقش کیفیت وب سایت پرداخته شود و اثر واسطه ای رضایت مشتری، اعتماد مشتری و تعهد مشتری در رابطه با کیفیت سایت و قصد خرید مجدد بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

اگر شما از قبل هم یک سری نقشه سایت در این بخش وارد کرده باشید و یا بخواهید نقشه سایتی که وارد کردید را مشاهده کنید باید به قسمت دوم این بخش نگاهی کنید تا با لیست نقشه های ثبت شده سایت روبرو شوید، بعد از ثبت کردن Sitemaps سایت شما هر تغییری بعدا در آن ایجاد کنید خزنده های گوگل سریعا متوجه می شوند و نقشه را نسبت به این تغییر آپدیت می کنند تا مشکلی برای ایندکس شدن و رتبه سایت شما پیش نیاید.

برسی سئو سایت

یکی از فاکتور های مهم سئو سایت سرعت است، سرعت سایت در سئو بسیار مهم است و اگر به افزایش آن توجه نکنید نمی توانید به خوبی در گوگل رتبه بگیرید و یا حتی ممکن است رتبه خود هم از دست بدهید، عوامل زیادی به سرعت سایت مربوط هستند که شما باید با رعایت کردن آنها سرعت را افزایش دهید، یکی از اصلی ترین عواملی که در وردپرس به سرعت سایت مربوط هستند قالب ها و افزونه ها است، اگر قالب بهینه نداشته باشید و یا افزونه های سنگین را در سایت خود نصب کنید حتما سرعت سایت کاهش میابد و این فاکتور را به خوبی در سایت عملی نکرده اید.

خارج شدن از پنالتی گوگل

توجه: حتما سایت خود را در گوگل سرچ کنید تا بدانید چه لینک هایی از سایت در گوگل ایندکس شده اند، برخی از سایت ها با استفاده از افزونه های ویروسی ممکن است یک سری صفحه بی مورد را در گوگل ایندکس کنند و شما از طریق آن لینک ها صفحه های 404 بیشتری داشته باشید که این باعث کاهش رتبه شما خواهد شد.

با فعال کردن گزینه Valid لینک هایی که از سایت شما به درستی ایندکس شده اند را مشاهده می کنید، رنگ سبز در این نمودار به معنی این سایت که تعداد لینک در روزهای مشخص شده به صورت کامل و درست ایندکس شده اند و به این معنی است که این لینک ها مشکلی ندارند.

اصطلاحات در سئو

بعد از ثبت کردن هر لینک می توانید در همین صفحه لینک های ثبت شده را مشاهده کنید و ببینید که این لینک ها در چه وضعیتی قرار گرفته اند، توجه داشته باشید که به محض ثبت لینک ها آنها از نتایج حذف نخواهند شد بلکه بعد از بررسی های لازمه توسط سیستم سرچ کنسول این لینک به مرور زمان از نتایج خارج خواهد شد.

بررسی سئو سایتچ

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *