تولید محتوا چیست ؟

راهنمایی برای نشان دادن لیستی از آدرس تمام صفحات شما به گوگل است همچنین تاثیر مستقیم روی سئو ندارد..یک نقشه سایت برای نمایش در نتایج جستجو گوگل ضروری نیست تا زمانی که سایت شما به طور صحیح سازماندهی شود.

دیجیتال مارکتینگ و سئو

همچنین این امکان برای طراحان سایت وجود دارد که چندین سایت را به سرچ کنسول معرفی کند تا بتواند تمام سایتها را همزمان مدیریت کند.

خب پس به بیان ساده می توان گفت که سرچ کنسول دو کاربرد اساسی دارد. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، دو روش برای ثبت سایت در سرچ کنسول وجود دارد.

خدمات سئو ارزان

این یک ابزار عالی برای اطمینان از اینکه کاربران شما هنگام مشاهده محتوای شما از تلفن های هوشمند خود بهترین UX ممکن را کسب میکنند. در گوگل سرچ کنسول میتوانید ببینید قبل از اینکه یک کاربر وارد سایت شما شده چه فرآیندی طی شده است، همچنین میتوانید چگونگی تاثیر موتور جستجو روی سایتتان را بررسی کنید.

از طرف دیگر گوگل سرچ کنسول برای بهبود و بهینهسازی وبسایت شما مورد استفاده قرار میگیرد در صورت وجود خطاهای فنی در سایت شما، شما را آگاه میکند. موقع باز کردن سرچ کنسول، به صورت پیشفرض صفحه خانگی یا همان Overview را نمایش میدهد که شامل سه گزارش است.

مقدار زمانی که یک کاربر در یک صفحه بدون خارج شدن از آن صرف مینماید. این امر به ویژه در مورد تلفن همراه صادق است، جایی که احتمالاً بیش از نیمی از بازدید کنندگان شما اگر صفحه شما برای بارگیری بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد ، ترک می کنند.

شرکتهایی که هر ماه بیشتر از ۱۶ محتوای بلاگ منتشر میکنند، 3/5 برابر ترافیک بیشتری دارند از آنهایی که در ماه ۴ مقاله یا کمتر منتشر میکنند. بعد از گذشت چتدین ماه از ثبت سایتتان در گوگل اطلاعاتی از ورودی ها دریافت نمیکنید؟

سئو کلمه ای

موضوعی که انتخاب کرده­اید را در قسمت باکس جست وجوی گوگل بنویسید و پیشنهادات نمایش داده شده را در نظر بگیرید. منظور دستهبندی کردن صفحات و مقالات در سایت و تقسیم کردن مطالب به چند قسمت است.

در قسمت Enhancements ، میتوانید عملکردهای Speed را بررسی کنید. در زمان کوتاهی، مطلبی ۱۰۰۰ کلمهای پیشرویتان آماده است. Link report : لینکهای داخلی و لینکهای خارجی شما چگونه است.

1. وقتی شما بوسیله دامین سایت را در گوگل ثبت می کنید، می توانید تمامی ترافیک از ساب دامین های مختلف را در سرچ کنسول بدست آورید.

رازهای سئو حرفه ای

از طرف دیگر با توجه به گستردگی کلمات کلیدی مختلف و جستجوهای کاربران و همچنین جابهجایی رتبههای گوگل، تاکید روی کلمات کلیدی محدود باعث میشود که نهایتا نتوانید نتیجه لازم را از سئو سایت خود مشاوره سئو بدست آورید.

مقایسه سئو سایت

2. در مقابل در روش ثبت سایت با استفاده از URL، شما فقط می توانید ترافیک ارگانیک بدست آمده از همان URL را با مسیرهای مختلف بعد از آن ( ترافیک ساب دایرکتوری ها) را ببینی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *