تولید محتوا – چگونه درآمد زایی کنیم؟

تمامی وب سایت طراحی شده توسط سئو فارس با هدف سئو طراحی میشوند. به ویژه با وجود پلتفرمهایی همچون ترجمیک این کار بیش از پیش رایج شده است.

بهبود رتبه سایت در گوگل

3. یکدفعه به چند سایت رپورتاژ ندهید مثلا این کار را ماهی یکبار یا دو هفته ای یکبار انجام دهید.

آدرسهایی مانند آدرسهای ریدایرکت شده یا صفحات بی ارزشی که نیازی به لیست شدن در نتایج جستجو را ندارند، از این دست هستند. خیلی از سایت ها به اهمیت این نکته پی برده اند و دست به اقدام زدند.

بررسی سئو صفحه

نفعی هم که برای سایت مقصد دارد این است که یک محتوای اورجینال و ناب را به صورت رایگان به دست آورده.

الگوریتم های گوگل برای سئو

این کار به صورت رایگان توسط سایت مقصد انجام می شود. این سوالیست که در بیشتر موارد افرادی که در یکی از این زمینه ها کار میکنند جویای آن هستند.

اشتباهات رایج سئو

الگوریتم های امتیازی گوگل کار خود را از دسامبر سال 2000 تغییر داده است و همچنین قسمت ابزاری خود را گسترده کرده که به آن تولبار می گویند.. پُست مهمان : یکی از شوخی های جالب فضای وب فارسی هم پست مهمان است.

بهینه سازی سایت در گوگل

لینک­ های داخلی (از سایت خودمان) و هم لینک ­های خارجی( از سایت­ های دیگر) به گوگل در رتبه­ بندی سایت کمک می­ کنند. برخی لینک­ ها خیلی مهمتر از بقیه هستند: لینک از سایت ­هایی که خودشان دارای لینک­ های بسیار زیادی از سایت ­های دیگر هستند، به طور کلی خیلی مهم تر از لینک ­هایی هستند که از سایت­ های کوچک با لینک­ های خارجی کم هستند.

بهینه سازی وبسایت

5. Internal Link: هر لینکی که کاربر را به صفحات دیگر سایت خودمان ارجاع دهد.

نمونه کار سئو سایت

6. Forlink: همان External link است که از سایت خودمان به سایت دیگری می دهیم. عبارت دیگری که ممکن است زیاد با آن مواجه شده باشید، نویسنده سئو است. مهمترین آن ها فیس بوک، توییتر و گوگل پلاس است.

بررسی سئو وبسایت

نکته: منظور از Backlink همان Inbound link است که بهتر است در متن باشد و follow و حتماً دائمی. همانطور که در شکل می بینید Backlink کلی تر از Inbound Link و External Link کلی تر از Outbound Link می باشد.

به عنوان مثال از سایت ما Outbound link می دهیم ولی برای سایت ما Backlink می گیریم. 1. Outbound Link:به لینکی که از داخل متن سایت ما به سایت دیگر مشاور سئو داده شود.

ثبت لینک در دایرکتوری ها : قبلا جواب می داده و الان دیگر منسوخ شده.

سئو سایت فروشگاهی

بهتر است تصاویری که در وب سایت خود آپلود میکنید، عکسهایی اختصاصی باشند؛ به عبارتی دیگر اگر عکسهایی که شما بارگذاری کردهاید، فقط و فقط در سایت شما وجود داشته باشد، این مسئله میتواند به بهینهسازی سایت شما بیش از پیش کمک کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *