تولید محتوا برای وب سایت به صورت سئو

در حالی که درست است مقالات طولانی تر در دنیای سئو بیشتر به سایت می تواند کمک کند، اما اولویت اصلی شما علاوه بر طولانی بودن مقاله اینست که اطمینان حاصل کنید که این مقالات طولانی به قدر کافی برای موتورهای جستجو و مردم مفید و ارزشمند است؛ طولانی بودن محتوا نباید باعث شود تا هجو نویسی کنید و یا مطالب غیر مربوط را در سایتتان قرار دهید.

تحلیل رقبا در سئو

در بخش مربوط به Keywords میتوانید همه کلمات کلیدی که سایت شما با آنها در صفحه نتایج جستجو گوگل (SERP) مشاهده شده است را ببینید. حال در همان بخش میتوانید از یک چیز با ارزش دیگر نیز آگاه شوید.

میتوانید جایگاه آن مقاله را در کلمههای کلیدی جدید هم بالا ببرید. و میتوانید با آگاهی از سایر کلمات کلیدی خود، ایده برای نگارش محتوا جدید و تازه پیدا کنید.

هر از گاهی باید چرخی در پست های قدیمی تان بزنید و با توجه به نیازهای جدید مشتریان و خدمات و محصولات جدید خود، ویرایشی در متنها انجام دهید، کلیدواژه یا لینکی را اضافه کنید.

بررسی سئوی آنلاین

در سال 2005 الگوریتم جدیدی به نام تگ NoFollow معرفی شد. تصاویر بهتر است دارای تگ Alt یا تگ جایگزین باشد، کار اصلی این تگ قرار دادن متنی از پیش تعیین شده به جای عکس می باشد در زمانی که به هر دلیل عکس مشاوره سئو لود نشده است.

خدمات سئو فروشگاهی

نظرات خودتون رو به اشتراک بگذارید. شاید به کاربردن واژهی تضمینی کمی اغراقآمیز باشد، اما شرکتهای باسابقه و حرفهای میتوانند تمام انتظارات شما از خدمات سئو را برآورده کنند.

در نهایت در این بخش میتوانید موقعیت سایت خود را در هر کلمه کلیدی بدست بیاروید. برای مثال در آن مقاله میتوانید پاراگرافهایی را در مورد آن کلمه کلیدی ایجاد کنید.

نکات سئو در مقاله نویسی

برای مثال بر روی یک سری کلمه کلیدی که شما بر روی آنها تمرکز نکردهاید، توانستهاید در صفحه دوم سوم گوگل رتبه بگیرید.

از نظر سئو بهتر است تا هر صفحه حداقل ۳۰۰ کلمه محتوا داشته باشند (البته منظور ما صفحاتی مثل تماس با ما نیست)، صفحاتی که محتوای کم دارند را با محتوای یونیک غنی کنید.

انواع خدمات سئو

که بخش بسیار جذابی برای هر مدیر سایت است. پس از تولید هر محتوا، ویراستار سئو آن را بررسی کرده تا از کیفیت محتوا جهت نتیجه گیری بهتر اطمینان حاصل شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *