تولید محتوای تخصصی چیست و چرا و چگونه باید از آن استفاده کنیم؟

بهترین ابزارهای سنجش سئو سایت در سال ۲۰۲۰ را با هم بررسی کنیم. یعنی اگر ۱۰۰۰ کلمه در مورد موضوعی نوشته اید باید بتوانید آن را تبدیل به ۱۰۰ کلمه کنید در شرایطی که به مفهوم آن و درک مخاطب لطمه ای نزند و حتی یک تولید کننده محتوای حرفه ای تر فردی است که می تواند از همین ۱۰۰ کلمه هم فقط یک جمله بیرون بکشد که عصاره کل محتوا باشد .

تولید محتوای بصری

اما خبر خوش اینکه ابزارهایی وجود دارند که می توانند در این زمینه برایتان خیلی مفید باشند. که اکنون برای ایران در دسترس نیست و اگر آی پی غیر ایرانی استفاده کنیم میتوان ازش استفاده کرد.

به جرات میتوان گفت این بخش به نوبه خود از ابزارهای بررسی سئو سایت میتواند محسوب گردد.

اگر خانم خانهدار هستید احتمالا مطالب زیادی درباره تهیه غذا، پخت کیک، خرید خانه، رسیدگی به کارهای روزمره خانه و …

سئو حرفه ای سایت

و همچنین مطالب مهم در تگ های bold ( به صورت پر رنگ و برجسته شده ) قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که کاربر به این مطالب توجه بیشتری نشان می دهد .

لینکدین چیست؟

هنگامی که لری پینگ و سرگئی برین (بنیانگذاران گوگل) الگوریتم رتبه بندی اولیه Google را ایجاد کردند، به دنبال راهی برای مقایسه وب سایت ها بودن تا بهترین نتایج در صفحات نتایج موتورهای جستجو نشان داده بشه.

افزایش رتبه در گوگل

اگر آمار نشان میدهد که از سایت سریع خارج شدهاند از لحاظ محتوایی برای مخاطبان کاربرد نداشته و این به مرور بر رتبه سایت تأثیر منفی را دارد. این ابزار اطلاعات ترافیک را به راحتی در اختیار صاحب سایت قرار میدهد.

اصول نویسندگی

یعنی ببینید که در هر سطح از زیر دامنهها رفتار چگونه بوده است (Content Drilldown)، صفحات فرود یا ورودی کدامها بوده است (Landing Pages) و صفحات خروجی کدامها (Exit Pages).

سئوی سایت فروشگاهی

در واقع به معنای همان بهینه کردن وبسایتها برای گرفتن رتبههای برتر در موتور جستجو است. ابزارهایی که در این مقاله به شما معرفی می کنیم توسط افراد خبره و بهترین کارشناس های سئو مورد بررسی قرار گرفته اند.

این سایت، وب سایت شما را بررسی می کند و پیشنهادات عملی را می توانید به تیم های طراحی و توسعه خود ارائه دهید.

این ابزار مهم برای چک کردن بک لینکهای وب سایت است. امار گیر گوگل آنالیتیکس یک ابزار حرفهای و قدرتمند است. اگر گزارشهای دقیقی از رقبا میخواهید از این ابزار کمک بگیرید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *