تماشای آنلاین فیلم و سریال

انواع مختلف پیوندهای گفته شده در بالا دارای ارزش های مختلفی جهت کمک به SEO وب سایت شما هستند. در حقیقف SEO بخشی از SEM است. این اتفاق نیز زمانی شدنی است که بازدید کننده های وب سایت از نظر گوگل بالا و قابل قبول باشد. محتوایی که در اختیار شما قرار گرفته دقیقا همان چیزی بوده که انتظار داشته اید، اما این محتوا شما را برای بازدید از بخش های دیگر سایت، نظر دادن یا خرید از فروشگاه وبسایت متقاعد نکرده است و پرش (Bounce) از صفحه انجام شده است. برای محاسبه نرخ پرش فرمول مشخصی وجود دارد که بر اساس تعداد بازدید و خروج از صفحه به دست میآید. به خانه اول می روید و به محض ورود احساس می کنید به هیچ وجه برای شما مناسب نیست. حاصل تقسیم تعداد خروج کاربران از یک صفحه بر تعداد ورود کاربران به آن صفحه، نرخ پرش یا همان Bounce rate را نشان می دهد. بعد از ورود به صفحه، دستور پخت مورد نظر خود را مطالعه میکنید. اما تاثیر نرخ خروج بر سئو تنها به صورت غیر مستقیم است؛ به این معنی که گوگل نرخ خروج از یک صفحه را در رتبه بندی صفحه مورد نظر تاثیر نمی دهد.

افزایش Page Authority

بعضی کارهای کاربر مثل رفتن به صفحههای دیگر این تایمر را تمدید یا ریست میکند؛ یعنی اگر از گوگل وارد صفحه مقالهای شدید تایمر ۳۰ دقیقهای روشن میشود. اگر بخواهیم نرخ پرش را یک فاکتور منفی در نظر بگیریم، این خروج هم باید منفی باشد؛ درحالی که این طور نیست! در پایان این مقاله به درک کاملی از مفهوم Bounce rate می رسیم و با 7 مورد از مهمترین عوامل افزایش نرخ پرش صفحات آشنا می شویم. 1. Dwell time از نقطه ای که کاربر بر روی یکی از نتایج گوگل کلیک می کند تا زمانی که به صفحه نتایج بازگردد محاسبه می شود؛ اما Bounce rate زمانی محاسبه می شود که کاربر وارد یک صفحه می شود و بدون انجام هیچ اقدامی از صفحه خارج می شود. بسیاری به اشتباه تصور میکنند بانس ریت همان Dwell time است. 2. ملاک اصلی Dwell time، رضایت کاربر از محتوای صفحه با توجه به جستجوی انجام شده است. بنابراین این عدد نمی تواند معیار مناسبی برای اندازه گیری رضایت مخاطب از محتوای صفحه، با توجه به کلمات کلیدی مشخصی باشد.

متخصص سئو چیست

با توجه به این که رضایت کاربر اهمیت زیادی برای گوگل دارد؛ میتوان گفت سرعت مناسب، به صورت غیر مستقیم بر سئو سایت تاثیر گذاشته است. برای هرکدام از دو روش ذکر شده نکات مثبت و منفی وجود دارد ولی مهمترین عامل در سئو وبلاگ مفید و کاربردی بودن نوشته است. در قسمت WPA Encryptionنیز روش رمزگذاری پاکتهای داده را انتخاب کنید. در قسمت بعد تاثیر این فاکتور را به طور دقیق برای شما بازگو میکنیم. این سرویس یکی از قوی ترین الگوریتمهای بک لینک دهی در دنیاست که توسط تیم ما اجرا میشود. طبق نظرسنجی که در سال 2019 انجام شد، حدود 70 درصد مدیران سایت، از بانس ریت به عنوان یکی از معیارهای سنجش موفقیت در سئو استفاده میکنند. 70 درصد از کاربران، تبلیغات گوگل را جدی نمیگیرند و فقط روی نتایج اصلی کلیک میکنند. به نظر میرسد در مجموع برای پیگیری و نظارت دایم بر روند پیشرفت یک وبسایت استفاده از گوگل آنالیتیکس بهتر از دادههای الکسا باشد؛ اما به همین نسبت برای سنجش میزان محبوبیت در قیاس با رقبا، میتوان گوشه چشمی هم به آمار الکسا داشت تا انحرافهای احتمالی از رویهی صحیح به حداقل برسد. برای ساختن بک لینک باید این موضوع را در نظر داشته باشید زمانیکه رابطه بین وب سایت شما و سایر وب سایتها بهتر باشد رتبه و جایگاه شما خیلی زودتر در جستجوگرهای گوگل افزایش پیدا خواهد کرد.

اما این پرش به معنای عدم رضایت شما از محتوای صفحه با توجه به جستجوی انجام شده نیست. نرخ پرش به عنوان یکی از فاکتورهایی که به صورت غیر مستقیم بر سئو تاثیر دارد باید مورد توجه قرار بگیرد و نادیده گرفتن به معنی از دست دادن بخش مهمی از بازدیدکنندگان سایت خواهد بود. یکی دیگر از روش های مورد استفاده از قابلیت RSS است که به سایت های دیگر امکان جمع آوری مطالب از سایت شما را به صورت اتوماتیک می دهد. اولین و مهمترین باور اشتباه در مورد Bounce rate به حساب آوردن این عامل به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی تاثیرگذار بر سئو سایت است. ولی Bounce rate بیشتر با میزان تعامل کاربران با صفحه مورد نظر ارتباط دارد. اما زمانی که کاربران زیادی بدون تعامل با صفحه مورد نظر از آن خارج می شوند متوجه عدم رضایت آنها از محتوای صفحه خواهد شد. بنیاد ویکی مدیا در نظر دارد تا مرکز ثانوی داده خود را به آزمایش بگذارد. در این مثال پرش یا همان Bounce رخ داده است. در یک کلام میزان استانداردی برای نرخ پرش وجود ندارد! نرخ پرش بسیار کم همیشه خوب است؟

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *