تحلیل و بررسی سئو سایت شما

بله، اگر بخواهیم صادقانه برخورد کنیم، یک آژانس سئو یا یک سئوکار حرفه ای می تواند کسب رتبه یک گوگل را برای سایت شما فراهم کند.

اخبار جدید سئو

ترافیک سایت شما در این صورت افزایش می باید و در صورتی که کمی خوش شانس باشید، شاید رتبه یک گوگل را در کلمه کلیدی مورد نظر خود کسب کنید.

ابزار برسی سئو

بعضی از سوالات سئو شاید خنده دار به نظر برسند! وبسایت w3c validator یکی از مهم ترین ابزار های آنلاین برای بررسی ساختار دقیق یک صفحه از لحاظ برنامه نویسی و ایرادات کدنویسی قالب و همچنین ساختار هدینگ های می باشد.

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

شک و شبهه در پاسخ به این سوال را کنار گذارید و از هم اکنون شروع به نوشتن محتوا برای هر یک از صفحات خود کنید. چیزی که این آژانس های سئو به شما نمی گویند اینست که آنها در این مدت به فریب گوگل پرداخته اند و احتمالا بعد از مدتی مشاهده می کنید که رتبه سایت شما به صورت ناگهانی دچار افت شدیدی می شود.

بررسی کلی سئو سایت

در نتیجه تمام پول شما به هدر رفته و اگر خوش شانس باشید دچار جریمه گوگل نمی شوید. حتی اگر از گران قیمتترین میکروفنهای موجود در بازار هم استفاده کنید نمیتوانید جلوی اکو شدن صدای خود را بگیرید، بنابراین استفاده از فوم تاثیر زیادی در ضبط صدا دارد.

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

اگر وب سایت شما به اندازه کافی تاثیر گذار باشد، سایت های دیگر نیز شما را دوست خواهند داشت.

دومین منبع بلاک شده مربوط به وب سایت آمازون است. لینکسازی یا لینک بیلدینگ موضوع حساسی است. نکته: به هیچ عنوان، اینقدر مهم است که باز تکرار می کنیم به هیچ عنوان از قالب و افزونه های نال شده وردپرس استفاده نکنید بیشتر این افزونه و قالب ها یا دارای حفره های امنیتی هستند و یا هدف از رایگان بودن آن ها در اینترنت چیزی نیست به جزء سوء استفاده.

از این رو، در تولید محتوا، تبلیغ محتوا به همان اندازه که محتوایی را تولید میکنید برای استراتژی شما مهم است. تولید محتوا، بخشی از یک برنامه بازاریابی محتواست. آیا یک آژانس سئو می تواند کاری کند که رتبه یک گوگل در یک کلمه کلیدی متعلق به سایت من شود؟

انکرتکست چیست

کنترل کیفیت کار : شما بایستی کار تمامی تیم را تحت نظر داشته باشید و قبل از هر کاری روی سایت نیاز به تایید شما باشد ، این کار میتواند شما را از جریمه های گوگل کامل در امان نگاه دارد چراکه بسیاری از مشکلات به دلیل عدم بی توجهی به کنترل کیفیت کار رخ میدهد که بعد از مدتی تبدیل به یک مشکل اساسی میشود.

بک لینک چیست

بسیار خب حالا که اهمیت لینکها را دانستیم و یک کمپین لینکسازی راه انداختیم، برگردیم سر موضوع اصلیمان. در صورتی که سایت شما دارای صفحات زیادی باشد، مسئله ساختار سایت و طبقه بندی آن بسیار با اهمیت می شود.

شاید شما تنها در دسته بندی پیچ، دارای 100 مدل از آن باشید. شما تمایل به دانستن پاسخ سوال خود را دارید، اما شاید از پرسیدن آن احساس حماقت می کنید.

شاید بخواهید این سوال را از همکاران مسلط خود بپرسید، اما میترسید آنها به جای پاسخ دادن به شما بخندند. در این مطلب به پاسخ بعضی از این گونه سوالات پرداخته ایم که احتمالا همیشه از پرسش آنها هراس داشته اید.

مراحل سئو سایت

کاربران گاهی در نظرات خود سؤال ها و مشکلاتی را مطرح میکنند. رتبه سایت شما در این پروسه بهتر شده و گوگل بدین وسیله رتبه بهتری را در نتایج جستجو به سایت شما اختصاص می دهد.

بهینه کردن سایت

ما در پاسخ به این گونه سوالات، یک فروشگاه ابزار آلات را مثال می زنیم. Site Analyzer یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه ارائه می دهد.

آن ها را با جان و دل میخوانیم و پاسخ آن را به شما ارائه می دهیم. خیال کنید که روی سایتی کلیک کرده و زمان بسیاری را برای بارگذاری کامل آن منتظر مانده اید.

سنجش سئو سایت

خیلی از مبلغ های پیش روی نویسنده، برای حمل از منطقه ای به منطقه دیگر شهر، سبب نگهداری و پس انداز پول بیشتری از سوی وی خواهد شد. عدم رعایت هریک از موارد گفته شده نشان دهندهی محتوایی غیر استاندارد است.

تصاویر بالا ، ترافیک دو سایت را نشان می دهد که بر اساس پنالتی های گوگل واقعا دچار افت ترافیک بسیار جدی شده اند . در صورتی که سوالی خارج از این موارد در ذهن شما ایجاد شده است، بدون هیچ ترسی آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید.

بهبود رتبه الکسا

مطالبی بنویسید که کاربران و مشتریانتان علاقه مند به خواندن آن هستند. آیا من مجبورم که برای تمام 10000 محصول خود مطلب مجزا بنویسم؟ از گذشته تا کنون وبلاگها یکی از منابع محبوب برای تولید محتوا و به اشتراک گذاری آنها هستند.

در پایان ماه پنجم از مجموع کلیدواژه های مورد نظرتان حداقل 85% را به صفحه اول گوگل آورده و حداقل 30% از آنها را به جایگاه یک تا 5 گوگل میرسند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *